До чого сниться сонце — сонник, значення сну про схід, захід, затемнення сонця, засмагати і обгоріти

Сонце може як рятувати людину, так і невблаганно його поранити. У снах небесне світило теж знаходить відображення різні, деякі тлумачі впевнені, що його поява в баченні принесе щастя, а інші дотримуються абсолютно протилежної думки.

Сонце по соннику Міллера

 1. Бачити яскравий схід сонця — справи підуть в гору, життя почне налагоджуватися.
 2. Сонячний замовлення має протилежне значення світанку — благополуччя сплячого досягло свого піку і тепер слід бути постійно напоготові.
 3. Світило в зеніті означає, що честолюбство сплячого повністю задоволено, а його можливості практично безмежні.
 4. Бачити безліч сонячних променів, які пробиваються через хмари — всі труднощі пройшли, попереду чекають приємні події і радість.
 5. Якщо сонце зрідка визирало з-за хмар — скоро настане неспокійний час, але не варто переживати, воно принесе багато позитивних змін у життя сплячого.

Самотнім дівчатам процес прийняття сонячних ванн віщує зустріч з приємною людиною

Значення сонця по соннику Ванги

 1. Якщо сонце світить прямо в очі, то сплячий скоро отримає приємні новини здалеку.
 2. Відчувати тепло від сонячних променів — життя з коханою людиною буде тихою, спокійно і повної сімейного щастя.
 3. Сонце, яскраво світиться в ночі — знак того, що успіх супроводжує сновидінню. Слід скористатися подарованої можливістю і намагатися здійснити всі свої плани.
 4. Бачити людини в променях, що нагадує сонце — до знайомства з приємним, позитивною людиною, який стане порадником і покровителем.

Сонце в ісламському соннику

В ісламському соннику сонце часто уособлює правителя або царя.

Якщо уві сні себе хтось побачить у світлі сонячних променів, то його справи підуть в гору, життя стане значно краще.

Якщо ж навколо сонця згустилися хмари, то сновидець буде заклопотаний справами та деякі проблеми будуть збивати його з пантелику.

Кому приснився сон про сонце?

Дуже важливо звертати увагу на той факт, кому приснився сон, інакше можна неправильно витлумачити бачення.

Дівчині

Самотнім дівчатам сон, в якому вони засмагають на сонці, обіцяє зустріч з людиною, яка зуміє пробудити найніжніші почуття всередині.

Якщо дівчина у своєму сні ходила босоніж по сонцю, то незабаром вона переживе принизливе ставлення по відношенню до себе з боку коханої людини, або їй належить нерозділене кохання. Можливо, що після случившего поповзуть неприємні чутки в бік дівчини, репутація буде зіпсована, але не варто піддаватися паніці.

Сонце в зеніті обіцяє молодій жінці безліч шанувальників, які будуть сходити з розуму по її красі і чарівності.

Жінки

 1. Заміжній жінці сон, в якому сонце сліпить їй очі, обіцяє дрібні побутові неприємності і клопоти.
 2. Якщо ж сонце ховалося від сплячої за хмарами і вона не бачила ні промінчика, то її репутація буде зіпсована через способу життя, який веде сновидица.
 3. Бачити піднімаючись над горизонтом або водою сонце — до народження сина.

Чоловікові

Для чоловіків сонце в зеніті передбачає досягнення глобальних цілей, які вони поставили перед собою і намагаються їх досягти.

Який вибухнув сонце символізує негативні емоції чоловіки, зокрема, страх перед смертю, хворобою, неприємності. Ці негативні почуття заважають спящему жити без оглядки назад.

Яскраве, сліпуче сонце — ознака загрожує великого конфлікту

Тлумачення сну про сонце подробицям

Дуже добре, якщо сновидінню вдалося запам’ятати сон до найменших деталей, в такому випадку можна вірно тлумачити побачене і точно відповісти на багато питань.

Що відбувалося з сонцем у сні?

Важливо звертати увагу на те, що відбувалося з сонцем у сні.

Сонячне затемнення

У багатьох сонники можна зустріти різні значення сну, в якому відбувалося сонячне затемнення, але більшість з них негативні:

 • за сонником Каратова затемнення сниться до настання фінансової кризи;
 • Васильєв був впевнений, що такий сон може попереджати про проблеми зі здоров’ям (зокрема, з серцем), або навіть про раптову смерть;
 • якщо під час затемнення бушувала буря, то сновидця чекаю неприємності, збитки, можливо, у близьких виникнуть проблеми, потрібно запастися терпінням.

Бачити уві сні схід сонця (світанок) сонця

Схід сонця завжди сниться до нових починань, чогось світлого і доброго. На життєвому шляху сплячого з’являться хороші і віддані люди, з якими можна буде йти рука об руку все життя. НЕ варто упускати свій шанс, найближчим часом всі справи будуть успішними.

До чого сниться захід (захід сонця

На жаль, сонячний захід, привидевшийся в сні, має протилежне значення, і попереджає, що варто готуватися до важкого життєвого періоду. Не варто відразу засмучуватися, адже все в руках сплячого і виправити ситуацію зможе тільки він сам. Потрібно попрацювати, щоб не допустити руйнування власного життя.

Яким було сонце?

Розмір сонця і його колір теж відіграють основну роль в поясненні сновидіння, тому потрібно намагатися запам’ятати ці деталі.

Яскраве, сліпуче очі

 1. Яскраве сонце, ріже очі, може стати символом загрожує конфлікту.
 2. Якщо сплячий дивиться на яскраве сонце і мружиться від цього, то наяву його успіх у роботі та особистому житті може «засліпити». Не варто зазнаватися, інакше цей успіх може швидко пройти і залишиться лише розчарування.
 3. Бачити будинок, яскраво освітлений сонцем — до отримання багатства.

Велике або величезна

Попередженням стає сон, в якому величезне сонце висвітлює крізь штори ліжко сплячого. Потрібно дуже уважно стежити за своїм здоров’ям, є ймовірність, що скоро самопочуття сильно погіршиться, буде потрібна допомога лікарів.

Варто бути обережніше з незнайомцями якщо уві сні Ви обгоріли

Червоне

Красне сонце — поганий символ. Якщо воно світило дуже високо в небі, то на сновидця зваляться неприємності, цілком можливо, що він понесе грошові збитки від якогось поганого події.

Якщо ж червоне світило було прикрите хмарами, то сновидінню слід піклуватися про своє здоров’я краще, так як йому загрожує важка хвороба.

Дощ і сонце

Якщо сновидець бачив проливний дощ, який пронизував яскраві сонячні промені, то його чекають лише приємні зміни. Це може підвищення по роботі, отримання великого спадщини, виграш у лотерею або одужання близького. У будь-якому випадку подію дуже порадує того, хто побачить таке природне явище уві сні.

Що відбувалося у сні?

Не тільки стан і зовнішній вигляд сонця впливають на тлумачення сну, але і дії самого сплячого.

Ви засмагали уві сні

 1. Якщо сновидець просто засмагав у сні, то його чекає хвороба і самотність. Слід сумлінніше ставитися до своїх близьких, адже саме вони можуть допомогти в моменти нездужання.
 2. Сплячий засмагав на сонці в горах — його внутрішнє его прагне до розвитку, самоаналізу, самовдосконалення. Не варто противитися цим бажанням, адже такі зміни підуть на користь.

Обгоріти на сонці

Якщо сновидець обгорів на сонці уві сні, то йому слід бути обережним у спілкуванні з незнайомими і малознайомими людьми, є ймовірність, що вони спробують обдурити.

Інший тлумач говорить про те, що людина, якій приснився такий сюжет, бере на себе занадто багато, дає порожні обіцянки, які не в змозі виконати, з-за чого його репутація постійно під загрозою.

Згоріти від сонця сні

 1. Якщо жінці приснилося, ка кона згорає на сонці, то наяву її чекає стрімкий розвиток якої-небудь хвороби. Ніхто з близьких не зможе прийти на допомогу в цей момент.
 2. Такий сон обіцяє чоловікові переживання стосунків з дівчатами. Можливо, станеться розрив відносин з коханою.

Сонце уві сні найчастіше стає попередженням. Слід прислухатися до своєї підсвідомості і з’явиться шанс уникнути багатьох неприємностей.

Сонник - тлумачення снів