До чого сниться озеро — сонник, чисте і прозоре або брудне і каламутне, замерзле, купатися у воді

Озеро завжди асоціюється зі спокоєм і стабільністю, тому й побачене уві сні, воно показує, що сплячий здатний контролювати свої почуття та емоції у будь-якій, навіть самій критичній ситуації. Саме з цієї причини такі бачення і вважаються позитивними.

Озеро по соннику Міллера

По соннику Міллера, побачена у сні гладь озера передвіщає безліч змін: незабаром сновидінню належить покаятися в минулих нерозсудливих діях і зневазі до чесноти.

Якщо сплячий пливе по озеру на човні, це є чітким показником того, що він знаходиться під впливом хибних переконань. Цій людині доведеться змінити свою точку зору на багато речей у світі, і тільки в цьому випадку він зможе добитися пошани і поваги. Якщо гладь озера була неспокійна або погода шаленіла, варто чекати хвороби близького родича.

В залежності від того, яким саме було озеро, в соннику Міллера виділяється ще кілька тлумачень таких снів:

  • брудне — обіцяє крах усіх планів;
  • зарослі зеленню берега означають, що холодний розум візьме верх над почуттями;
  • відсутність рослинності віщує спящему вчинення великої кількості аморальних вчинків.

За ісламським соннику будь озеро — добрий знак

Значення озера в сні по соннику Ванги

Милуватися озером з прозорою блакитною водою з берега — сприятливий, на думку великої ясновидицы, символ. Того, кому довелося побачити подібний сон, чекає тиха, розмірене, але при цьому дуже щаслива і сповнена життя. В любовних відносинах не відбуватиметься жодних розладів, а при наявності дрібних сварок не варто переживати — все обов’язково налагодиться в найкоротші терміни.

Озеро в ісламському соннику

Будь озеро — позитивний знак. Ймовірно, сновидець не може зважитися на якийсь серйозний крок або прийняти важливе рішення, здатне повністю змінити його життя і долю. Ісламський сонник говорить, що треба бути сміливішими і йти до мети. Не варто побоюватися відповідати за свої слова і дії, якщо знайти сміливість брати на себе відповідальність, то і удача завжди буде супроводжувати сновидінню.

Кому приснився сон про озеро?

  • Для молодої дівчини купання в неспокійному озері пророкує нещастя насуваються, їй доведеться пошкодувати про якомусь зі своїх минулих вчинків. А ось чистий спокійна вода обіцяє їй спокійне життя в любові.
  • Жінці, коли їй сниться озеро, потрібно стати більш обачною і дотримуватися обережності при прийнятті навіть самих незначних рішень.

Якщо у жінки, що побачила таке сновидіння, є законний чоловік, і при цьому уві сні вона пливе по озеру, значить, їй доведеться зіткнутися з засудженням у суспільстві, причому підтримки не буде навіть з боку родичів і найближчих друзів.

  • Чоловікові сон про озері покликаний показати, що незабаром виникне загроза його фінансового благополуччя. Варто подбати про те, щоб мати заощадження «на чорний день» — він настане раніше, ніж сплячий міг би подумати про це.

Озеро з прозорою водою обіцяє успіх на роботі

Тлумачення сну про озеро по подробиць

УВАГА! Кожен сон індивідуальний, і однакові, на перший погляд, бачення, можна інтерпретувати по-різному. У зв’язку з цим дуже важливо при тлумаченні згадати всі деталі побаченого і в першу чергу при поясненні сну спиратися саме на них.

Яким було озеро у сні?

Озеро з чистою і прозорою водою

Прозора водна гладь,дозволяє розглянути дно або плавають під водою риб, обіцяє позитивні зміни в робочій сфері діяльності. Сновидця чекає похвала від вищестоящого начальства і подальша премія.

ВАЖЛИВО! Відносини в колективі стануть ще більш теплими і дружніми, однак, не варто ділитися з колегами особистими переживаннями і планами.

Гарне озерце в лісі

Лісове озеро — показник того, що сплячий має гарну інтуїцію. В рішенні навіть самих серйозних питань ця людина може повністю покластися на своє шосте почуття, і воно ніколи його не підведе.

Озеро з рибами

Риба в озері символізує швидке зміна сімейного стану того, хто побачив цей сон, або ж його найближчого друга. Вже зараз можна починати готуватися до святкування і вибирати вбрання для урочистої церемонії.

Озеро з каламутною і брудною водою

Каламутна вода в озері або плаваючі там бруд і ряска попереджають про стражданнях і переживаннях, а також часто служать показником початку розвитку якого-небудь захворювання.

Замерзле озеро

Замерзле, стягнуте льодом озеро, свідчить про те, що у сплячої абсолютно відсутня особиста життя. Якщо сновидець при цьому має коханого, то тій людині здається, він нелюбим. Якщо далі так буде продовжуватися — він піде.

Висохле озеро

Суха западина на місці, де раніше було озеро, є поганою ознакою. В житті сновидца настане повний розлад: йому належить зіткнутися з нерозумінням, недовірою і навіть агресією з боку найближчих людей. Крім того, варто бути більш обережним у поводженні з грошовими коштами.

Прісне або солоне

Якщо сплячий має чітке розуміння, що вода в озері солона — його чекають смуток і сльози.

А ось прохолодна прісна вода, навпаки, вважається передвісником радісних моментів і гарного настрою.

Тонути у сні в озері — до фінансових втрат

Що відбувалося в сні на озері

Купатися чи плисти в озері

Купання в даному випадку є певним попередженням: найближчим часом обов’язково варто приділити увагу духовному здоров’ю. Людина, якій довелося побачити цей сон, звалює на себе надмірну кількість обов’язків, і йому варто відпочити.

Тонути або впасти у воду

Бачення, де сплячий тоне в озері обіцяє великі фінансові втрати. Не варто робити дорогих покупок і витрачати гроші на те, що не є засобом першої необхідності.

Впасти у воду, при цьому, не вміючи плавати, — до втрати грошових коштів і майна.

ДОВІДКА! Якщо сплячий впав у воду і ніяк не може з нього вибратися, втомлюється і починає тонути, значить, йому належить стати жертвою фінансових махінацій. У найближчі кілька днів варто утриматися від прийняття будь-яких рішень.

Висновки

Сни, в яких присутній озеро, найчастіше несуть у собі позитивний сенс або попереджають про можливу біду. При правильному тлумаченні навіть саму неприємну ситуацію можна встигнути повернути в сприятливу сторону.

Сонник - тлумачення снів