До чого сниться лід — сонник, провалитися під лід, кататися на ковзанах або ходити босому по льоду

Казковий час року – це точно про зимову пору. Саме з перших холодів погода радує іскристим снігом і льодом на кожному кроці. Таку красу можна побачити не тільки наяву, але і в сновидінні. До чого сниться лід у сні? Перечитавши найпопулярніші сонники можна сміливо заявити, що більшість тлумачень йдуть в позитивному ключі, і лід сниться до доброго і несподіваних життєвих змін. Більш детальна розшифровка значення залежить від того, кому саме приснився такий сон, і які в ньому були деталі.

Лід по соннику Міллера

Відкриваючи сонник Міллера, можна знайти такі тлумачення сну з чином льоду:

 • бачити блискучий, рівний шар льоду – найближчим часом в реальному житті сновидца не передбачається ніяких змін, все буде рівно і гладко. Також, такий сон передвіщає стабільність у матеріальному плані;
 • кататися на льоду – успішно долати перепони, які будуть зустрічатися на вашому шляху по кар’єрних сходах, минаючи підступи недоброзичливців;

Довідка. Провалитися під лід – варто приділити час своєму здоров’ю і утриматися від дальніх поїздок і екстремальних видів спорту.

Часто лід у сні говорить про те, що пора вводити зміни в житті

Приснився лід по соннику Ванги

Ванга трактувала сни з чином льоду як свого роду «застій» у всіх життєвих сферах, відсутність нових, важливих подій у житті сновидца. Після побаченого сну, в якому фігурував лід слід сприймати його як сигнал про необхідність змін в житті. Варто побачитися з давніми друзями, з’їздити в подорож, яке давно відкладали.

Значення сну з льодом в ісламському соннику

В ісламському соннику сновидіння з льодом трактується як відображення твердого характеру і непохитного духу сновидця. Часом, така жорсткість межує з грубістю, задумайтеся, може пора стати м’якше. Особливо якщо мова йде про близьких людей.

Тлумачення сну з льодом по подробиць

Смислове навантаження сновидінь залежить не тільки від головного образу, але і від дрібних, здавалося б, незначних деталей. Запам’ятавши важливі дрібниці, ви зможете отримати більш точне і правдиве тлумачення.

Вид льоду

Слід приділити увагу тому, який саме лід був побачений у сні.

Тріснутий

Бачити лід, покритий безліччю тріщин – до краху планів як в особистому житті, так і в робочій сфері. Найближчим часом постарайтеся не робити великих фінансових вкладень і не робити дорогих покупок. Такий удар по вашому гаманцю зараз буде зовсім не до речі. Щоб зберегти ідилію у відносинах або дотлівають угольки сімейного вогнища внесіть щось нове, що нагадає партнеру про те, якою ви і як у вас все починалося.

Лід на річці або озері

 • тонкий річковий лід – сновидінню слід звернути особливу увагу на стан свого здоров’я, щоб уникнути більш серйозних проблем надалі;
 • кромка льоду на красивому озері – до несподіваного візиту гостей, з якими не бачилися довгі роки. Зустріч подарує вам масу незабутніх вражень позитивного характеру;

Важливо! Дивитися здалека на замерзлу, брудну річку – до невдач в особистому житті, які незважаючи на масу докладених зусиль ви не зможете виправити. Настав час відпустити минуле, як би болісно це для вас не було. Навіть у такий непростий момент поруч з вами будуть люди, які вас підтримають і не залишать у такому стані наодинці з самим собою. Не поспішайте їх відштовхувати і замикатися в собі, не відмовляйтеся від допомоги.

Бачити прозорий лід — до вирішення складних проблем на роботі

Прозорий

Дивитися в сні на прозорий лід, бачити воду під товщею льоду – до легкого вирішення складних проблем в робочій сфері. Під час прийняття важливих рішень намагайтеся покладатися тільки на себе і власні сили. Заздрісники будуть з усіх сил намагатися вам поставити підніжку і з нетерпінням чекати вашого промаху. Не звертайте уваги, прислухайтеся тільки до свого внутрішнього голосу.

Якщо лід розтанув

Дивитися як лід швидко такт на ваших очах – незабаром сновидця чекають не найкращі зміни в житті і новини. Ті, хто так яро втирався в вашу довіру і виставляв себе самим надійним і відданим другом при першій же можливості зірве маску і покаже своє справжнє обличчя.

Не поспішайте звинувачувати себе і шукати причину такої дії у своїх вчинках. Такі люди ніколи не будуть щиро каятися в тому, що зробили, постарайтеся огородити себе від таких «друзів» в подальшому. Найкраще що можна зробити в даній ситуації – це пробачити людини і винести для себе корисний урок.

Уві сні провалитися під лід

 • провалитися під шар льоду – в реальному житті сновидець буде занурений в проблеми з головою, і виплутатися зможе, тільки покладаючись на власні сили;
 • провалитися під лід в каламутну, брудну воду – в робочій сфері вас оточують заздрісники, які не допустять вашого успіху в черговий раз. Будьте уважні під час прийняття важливих рішень і підписання документів.

Важливо! Провалитися і тонути – погане таке тлумачення сновидіння несе для бізнесменів і підприємців. Найближчим часом варто почекати з капіталовкладеннями і великими угодами.

Ходити по кромці льоду — до приємних клопотів наяву

Бігти або ходити по льоду

 • біг по льоду – такі сни говорять про те, що ви не звикли вирішувати проблеми самостійно, і звикли чекати на чиюсь допомогу в будь-якій складній ситуації. В цей раз провернути таку схему не вийде, і все доведеться вирішувати самому. В іншому випадку, ви загубіться у проблемах, які будуть наростати з кожним днем;
 • ходити по кромці льоду – до приємних клопотів, справлятися з якими принесе вам задоволення. Також, такий сон може передвіщати швидкий прихід гостей, яких давно хотіли побачити.

Кататися на ковзанах

 • катання на ковзанах – легкість та невимушеність у повсякденному житті. Такі сновидіння також можуть трактуватися як легке досягнення заповітних цілей, до яких сновидець прагнув протягом довгого часу;
 • невміле катання на льоду – відображення реальних спроб виправдати або змінити оточуючих, приписуючи неіснуючі хороші якості. Прийшла пора залишити це невдячна і даремне заняття, і зайнятися своїм життям.

До чого сниться довбати лід

 • пробивати товщу льоду – до підвищення на роботі або істотну надбавку до зарплати. Ще одне трактування сновидіння – вас нарешті помітить начальство і ваші заслуги будуть оцінені по достоїнству;

Пробити лід, знайти щось цінне – до несподіваного приємного сюрпризу або приємній зустрічі зі старими приятелями.

Посковзнутися і впасти на льоду

 • падіння на льоду – до розчарування в близькій людині, якій довіряли все найцінніше для вас протягом довгого періоду часу. Зіткнення з реальністю і істинним обличчям людини буде настільки ж болючим і важким, наскільки було падіння на льоду;
 • посковзнутися, але втримати рівновагу в останній момент, або пом’якшити падіння – незабаром в реальності сновидінню доведеться зіткнутися з масою проблем, але не варто заздалегідь опускати руки, вихід з неприємних ситуацій буде легким і швидким.

Висновки

Велика частина сонників інтерпретує сновидіння з чином льоду в досить позитивному ключі, і не віщує сновидінню поганих змін у реальному житті. Пам’ятайте, що потрібно постаратися запам’ятати сон як можна детальніше, це допоможе відшукати правильний смисловий посил, а також вірно сприйняти інформацію, яку спробувало до вас донести підсвідомість.

Сонник - тлумачення снів