До чого сниться пил – сонник, тлумачення сну про пил на меблях та підлозі, прибирати витирати, бачити багато пилу в чужому домі уві сні

Трактування такого сновидіння може змінюватись в залежності від сонника. У більшості випадків це може нести неприємний посил, однак, для точного пояснення сну рекомендується прочитати дану статтю. Тоді все стане на свої місця

Пил по соннику Міллера

Один з найпопулярніших сонників тлумачить пил уві сні таким чином: найближчим часом сновидінню (-ці) доведеться зустріти безпринципного людини, яка не має правильного погляду на життя. З такими людьми, рекомендує сонник Міллера, потрібно бути пильним в спілкуванні. При поганому розкладі, ви ризикуєте опинитися в поганій компанії.

Крім цього сонник передрікає грошові невдачі, якщо сновидець бачить себе в пилу з ніг до голови. У реальності, за Міллером, вам не варто брати участі в ризикованих інвестиційних програмах та конкурсах. Також не грайте з долею і не купуйте лотерейні квитки.

Для дівчат, яким приснилася пил на одязі, сонник Міллера, сонник дає вельми неутешающий прогноз — сварка з коханою людиною, тягне за собою розставання.

Якщо уві сні ви побачили, що оточуючі вас люди суцільно в пилу, значить, що в реальному житті в ризикуєте знаходиться поруч зі пліткарями і інтриганами.

А от якщо вам приснилася золотий пил сонник Міллера поспішає вас порадувати — незабаром вас чекають нові фінансові перемоги. Найімовірніше, ви отримаєте велике спадщину чи величезний прибуток по роботі. Однак, якщо вам присниться, що таку пил здує вітер, на жаль наяву ви претерпите фінансові невдачі.

Витирати пил під ногами — до набуття душевної рівноваги

Тлумачення сну про пил в сонник Ванги

Знаменита віщунка Ванга має свій погляд на приснилося вам пил. За цим сонником, сновидіння, в якому ви витираєте пил в квартирі, принесе вам незабаром незручну ситуацію, у зв’язку з якою ви втратите заклопотаності і тим більше, це принесете багато спокою і насолоди.

Якщо ж молодий дівчині сниться, як вона витирає пил під ногами, Ванга передрікає їй набуття душевної рівноваги. Одинокій жінці, що побачила такий сон, сонник говорить про випадкову зустріч з колишнім партнером.

Пил в ісламському соннику

Ісламський сонник тлумачить побачену вами уві сні пил по-різному. Одна з трактувань полягає у тому, що, якщо вам приснилася пил, яка піднялася на земною поверхнею — наяву вас очікує темне діло, результат якого поки не відомий.

Якщо уві сні ви побачили себе повністю в пилу, сонник обіцяє вам подорож. Однак цей сон може означати наживу на війні.

Приснився вершник на коні, з-під копит якого вибивається пил? Вершник — це сновидець і означає, що наяву він незабаром стане пихатим і гордим, життя поведе його поганою доріжці, а його душу будуть терзати страх і невпевненість.

Витирати меблі від пилу — до приємного знайомства

Кому приснилася пил?

У кожному сні важливі деталі. Однією з таких деталей є підлога сновидця, так як від цього залежить тлумачення.

Незаміжньою дівчині

Приємне знайомство обіцяють сонники незаміжньої молодої особи, якщо їй присниться те, як вона витирає пил з меблів. Незабаром молода дама зустріти коханого, відносини з яким будуть досить тривалі.

Вагітній

Вагітній жінці, якій приснилася пил, варто звернути нарешті увагу на проблеми, які вона всіляко намагається уникнути. Приснився пил — знак того, що ні до чого хорошого уникнення проблем не призведе.

Заміжній Жінці

Замужній дамі або тієї, яка перебуває у стосунках з молодою людиною, пил в сновидінні загрожує неприємностями наяву. Швидше за все, її чекають проблеми зі своїм партнером. Сонник пророкує втрату взаєморозуміння і ймовірність того, що улюблений покладе око на іншу жінку.

Для того, щоб уникнути такого сценарію, сонник рекомендується проявляти сновидеце тактовність і бути більш уважним до дрібниць, щоб не було сварок через дрібниці.

А от сон, де заміжня дівчина бачить, як вона підмітає або протирає пил, говорить про зворотне — в сімейному житті спокій. Всі члени гніздечка щасливі і знаходяться в гармонії.

Чоловікові

Для чоловіка побачити уві сні як він прибирає пил — недобрий знак. Сонники обіцяють йому розбрат в сімейних та любовних відносинах. Будь-яка дрібниця може призвести до великої сварки.

Якщо подібний сон присниться одинокому молодому людині, то наяву у найближчому часі він зустріне ту саму, яка стане його обраницею.

Часто пил на меблях говорить про те, що у Вашому оточенні багато заздрісників

Тлумачення сну по подробиць

Як вже згадувалося вище, в кожному сні важливі деталі. Тому, якщо ви пам’ятаєте ваш сон в найдрібніших подробицях і запам’ятали дії, які ви проводили — це все допоможе знання для точного трактування сну.

Витирати пил ганчіркою уві сні

У сновидінні ви витирали пил за допомогою ганчірки? Найімовірніше, наяву незабаром відбудеться приємна зустріч зі старим знайомим. З цією людиною ви не спілкувалися багато років, а тепер вам належить згадати молодість.

Бачити пил на підлозі

Приснилася на підлозі пил може попереджати сновидця про те, що в найближчому часі відбудеться подія, яка засмутить вас. Такий сон також може говорити про неприємні вчинках серед оточуючих вас людей. Тому сонники закликають вас бути обережнішими.

Увага! такий сон може означати швидкі найближчі зміни, які, швидше за все, можуть бути пов’язані з фінансами і оточуючими вас людьми.

Пил на меблях

Сновидіння, в якому ви витираєте пил з меблів має кілька трактувань.

По-перше, такий сон говорить про наявність у вашому оточенні заздрісників. Будьте уважніше в спілкуванні і по можливості виключіть таких людей з вашого кола спілкування.

По-друге, побачений вами сон може призвести наяву або до весілля, або до успіху.

Протирати пил в чужому домі

Якщо вам довелося займатися «брудною» роботою в чужому домі — це ознака вашої допитливості та активної життєвої позиції. Однак, якщо ви надто зацікавлені в чужих справах, такий сон слід сприймати як порада: наведіть гармонії ваші почуття і думки, подумайте про скоєних вчинках. При такому розкладі, подібний сон може принести сварки і проблеми як у сім’ї, так і по роботі.

Золотий пил — до грошей

Дуже багато пилу уві сні

Згідно багатьом сонникам, бачити уві сні пил — це ознака неприємностей. Таким чином, якщо у вашому сновидінні її велика кількість, то це принесе вам невдачу, також цілком вірогідні грошові втрати. Якщо вам приснилося, що ви задихалися від клубів пилу, швидше за все, ваші досягнення у кар’єрі знаходяться пол небезпекою.

Довідка! Також наявність величезної кількості пилу говорить про те, що старі невирішені проблеми дадуть про себе знати. Тим більше, хворі образи знову торкнуться вас за живе.

Якщо вас приснилося багато пилу у вашому будинку — проблеми в сімейному вогнищі. Ваше підсвідомість підказує, що потрібно вжити заходів по усуненню негативних емоцій, забути старі образи і привести в порядок ваші думки.

Золотий пил уві сні

Якщо ви побачили уві сні золотий пил — радійте, адже це вірна ознака того, що гроші йдуть до вас прямо в руки!

Пилососити пил в квартирі

Якщо уві сні ви бачите,так пилососите кімнату — це знак того, що незабаром вас покинуть негативні емоції, старі образи і спогади. Більше того, ви отримаєте цінну інформацію, яка прокладе вам дорогу в світле майбутнє.

Висновки

Побачити пил уві сні — не завжди означає негативні наслідки. Трактування снів з пилом залежить від подробиць і від статі сновидця. Навіть не дивлячись на негативне тлумачення, не слід засмучуватися, адже хід ваших думок визначає долю.

Сонник - тлумачення снів