До чого сниться дим – сонник, у сні бачити дим із труби, з-за пожежі або багаття, без вогню, чорний, густий білий, дим від сигарети

Дим – це не просто природне явище, а свого роду символ наближається пожежі. Побачивши його в сні, ні в якому разі не можна ігнорувати бачення. Цілком імовірно, що це ознака майбутніх подій, але точне тлумачення залежить від деталей сну.

Дим по соннику Міллера

У соннику Міллера зазначено, що побачити який-небудь дим у сні означає, що людина розгублений, а власні сумніви і страхи викликають серйозну розгубленість.

Більш небезпечним вважається бачення, в якому сновидець бачить себе одурманенным димом. Це попередження про те, що поруч з людиною знаходяться небезпечні люди, які обманом і лестощами можуть підпорядкувати його собі.

В ісламському соннику дим – символ біди і тривог

Бачити дим уві сні по соннику Ванги

В сонник Ванги наводиться досить багато тлумачень, причому всі вони мають негативний підтекст.

Багато залежить від деталей:

  1. Густий чорний дим – символ наближається пожежі. Якщо людина не буде напоготові, ця подія може понести безліч життів.
  2. Дим, застилающий очі і не дає дихати є ознакою наближення екологічної катастрофи.
  3. Бачити дим разом з язиками полум’я – до сильної посухи, яка може призвести до численних пожеж і загибелі сотень людей.

Тлумачення сонник Ванги мають загальне значення для конкретної особи, а для всього людства в цілому, тому при розшифровці бажано враховувати навіть незначні деталі бачення.

Значення диму в ісламському соннику

Ісламський сонник наводить більш конкретне тлумачення нічного бачення, в якому був присутній дим. Він є символом біди, тривоги, страху і покарань, хоча деякі деталі все ж слід врахувати.

Наприклад, якщо людина бачить, що клуби виходять з його будинку, це сприятливий знак. Він означає, що в сім’ї запанує мир, спокій і гармонія після тривалого періоду сварок і непорозумінь.

Тлумачення сну з димом по подробиць

Оскільки дим не завжди є доброю ознакою, сновидінню потрібно постаратися пригадати максимальну кількість деталей: колір, джерело і свої загальні відчуття. Це допоможе витлумачити бачення більш точно.

Який був дим у сні?

Починати розшифровувати бачення слід кольору з побаченого диму. Від цього залежить тлумачення і його наслідки.

Білий

Білий колір завжди асоціювався з чимось позитивним. У випадку з димом цей відтінок теж відіграє певну роль у тлумаченні.

Зверніть увагу! Згідно загальноприйнятій думці, бачити сон, у якому з’явилися білі клуби, обіцяє численні занепокоєння і марні сподівання.

Більш детальна розшифровка наведена в сонник Езопа. У ньому сказано, що сновидця чекає непростий життєвий період. Однак час негараздів буде не надто тривалим і врешті-решт все закінчиться сприятливо.

Чорний дим не обіцяє нічого хорошого сновидінню

Чорний

Сон про чорному димі не обіцяє нічого хорошого. Людині слід готуватися до непростого з’ясування стосунків із близькими. Потрібно морально підготуватися до цієї ситуації, взяти себе в руки і постаратися не йти на поводу у емоцій.

Густий

Якщо дим уві сні був густим, звертають увагу на додаткові деталі. Наприклад, якщо він йде з труби житлового будинку – це хороший знак. Він означає, що сновидця чекає успіх у справах і ніякі обставини не завадять реалізації планів.

Густий чорний дим – несприятливий знак. Воно попереджає сновидця, що найближчим часом він стане жертвою обману і брудних чуток.

Джерело диму уві сні

Важливу роль у тлумаченні грає і джерело, від якого виходило задимлення. Ця невелика деталь може зіграти вирішальну роль у розшифровці.

Дим з труби будинку

Бачити котедж з паруючою трубою уві сні – сприятливий знак, що обіцяє успіх у нових проектах.

Довідка! Цілком можливо, що реалізація планів буде пов’язана з відрядженням чи подорожжю. Чим густіше клуби, тим довшою буде поїздка.

Якщо дим ішов не тільки з труби, але і з печі, слід готуватися до світлій смузі життя. Найближчим часом всі печалі розвіються, життя стане щасливою і придбає новий сенс.

Дим без вогню — ознака того, що Ви живете в ілюзорному світі

Сигаретний дим

Тютюновий дим теж є символом. Найбільш детальна розшифровка наведена в Східному соннику.

  1. Палити і пускати дим кільцями – до щастя і поліпшення фінансового стану. Сновидінню буде везти у всіх починаннях, тому йому можна сміливо братися за нові проекти.
  2. Бачити і відчувати запах сигарет – до рясних плотських утіх. Одруженим парам такий сон обіцяє поліпшення і зміцнення відносин.
  3. Якщо людина відчуває, що задихається в сигаретному димі, в реальному житті їй слід готуватися до складної ситуації. Але навіть якщо вона буде здаватися тупиковою, вибратися з неї допоможе власна наполегливість та сила волі.

Дим від пожежі

Дим, що з’явився від пожежі, означає, що сновидець боїться змін. Якщо дим чорний, значить, людина не зможе досягти бажаного, якщо не навчитися боротися зі своїми страхами.

Якщо сниться дим без вогню?

Якщо з’явився дим, а вогню не видно, підсвідомість підказує сновидінню, що він живе у світі ілюзій. Його головна проблема – самообман, який і заважає досягти бажаного.

До чого сниться запах диму?

Відчувати запах, але не бачити самого диму в сні – тривожний знак. Для сновидця це попередження. Його оточують брехуни, які лестять йому і збивають з наміченого шляху. Варто бути більш розбірливим у зв’язках і нових знайомствах.

Дим в заміському будинку

Дим, що з’явився в будинку – сприятливий знак. Він означає, що сновидінню варто чекати радісних новин з далеких країв, причому повідомлення безпосередньо торкнуться родичів.

Бачити щільне задимлення в приватному будинку свідчить про швидкі зміни в житті. Якщо у людини були проблеми, вони обов’язково налагодяться.

Дим у квартирі уві сні

Бачити дим у квартирі – попередження. Він означає, що людина помиляється щодо відносин оточуючих до нього. Швидше за все, ті, кого він вважав друзями, не є такими.

Висновки

Розшифровка сну про димі не може бути однозначною. Все залежить від його кольору, локалізації джерела і інших деталей. Щоб отримати точне тлумачення, потрібно постаратися пригадати всі деталі, і тоді можна підготуватися до майбутніх подій в житті.

Сонник - тлумачення снів