До чого сняться штани – сонник, тлумачення сну про чоловічі і жіночі брюки, купувати нові штани в магазині у сні

З’явилися уві сні брюки можуть обіцяти як успіх, так і розчарування своєму власникові. Щоб правильно витлумачити ваше бачення, згадайте подробиці сну і ваші відчуття від нього.

Брюки по соннику Міллера

Сонник Міллера трактує цей предмет гардероба як застереження того, що вас схилять або спробують схилити до нечесних вчинків. Можливо, ви навіть не будете підозрювати про їх таємну значенні. Якщо ви одягаєте їх на себе, то це означає ваше несвідоме бажання близькості з приснився персоною, яка неможлива з-за зовнішніх обставин.

Якщо уві сні цей предмет гардероба одягає на себе хтось інший, це означає, що в цьому світі вас з ним зблизять якісь спільні справи.

Надягати нові штани для чоловіка уві сні — до швидкої весілля на дуже красивій нареченій

Тлумачення сну про штани в сонник Ванги

За сонником Ванги вони так само обіцяють неприємності, але в її трактуванні розібратися з цими проблемами вам допоможуть друзі. Варто вам розповісти про проблеми близьким людям, вони подбають про вас і вам більше не доведеться турбуватися.

Штани в ісламському соннику

Згідно з ісламським соннику побачити в сні штани на собі або іншій людині — це символ того, що приснився особистість живе непорочної життям і не здійснюєте гріхів. Якщо одягаєте на себе нові штани і вони вам подобаються, це знак швидкої одруження на гарній молодій дружині. Якщо, навпаки, вони з вас спущені — це символ близькою зради або гріха, ретельно стежте за собою в наступні дні. Коли бачите чоловіка, одягненого знизу, але з голим торсом — це може служити ознакою наближається збитку.

Кому приснився сон з брюками?

Для правильного тлумачення сну важливо знати, кому саме приснився предмет. Так як його значення для чоловіка або жінки, одруженої та неодруженої дівчини сильно різниться.

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої жінки побачити в сні штани — це знак того, що скоро дівчина вийде заміж і її чекає щасливе життя в шлюбі.

Вагітній

Для жінки от-от що чекає появи на світ немовляти сновидіння з брюками можна тлумачити як ознаку успішних і легких пологів.

Заміжній Жінці

Якщо жінка вже заміжня, то привидевшийся їй предмет гардероба буде означати успіхи в справах і велику удачу в новому справі для неї і для її чоловіка.

Чоловікові

Якщо брюки наснилися чоловікові, його очікує успіх у фінансових справах, а також гарантований інтерес з боку протилежної статі і удачу в починаннях.

Рвані, брудні штани у сні — до фінансових втрат і розтрат

Що за штани були у вашому сні?

Для правильного тлумачення сну велику роль відіграє те, якими саме вони були, що приснилися вам, кому вони могли належати, якого були кольору і в якому стані перебували.

Чоловічі

Коли чоловічі штани наснилися жінці, а, особливо, якщо вона одягала, приміряла їх або купувала, це несе значення справджених великих амбіцій в життя власниці штанів, справжні або майбутні.

Жіночі

Якщо чоловікові уві сні з’явилися жіночі брюки, це означає, що якийсь час йому доведеться побути під впливом жінки. Неважливо чи буде це начальниця, дружина або раптово приїхала теща, поставтеся до такої події спокійно і просто перечекайте його.

Сон про білі штани

Білий колір — це символ невинності і чистоти. Якщо вам сняться білі брюки надіті на когось іншого, значить, він підсвідомо здається вам прикладом для наслідування, з бездоганною репутацією. Якщо купуєте, приміряєте чи бачите білі штани на собі, це означає, що вас турбує ваша репутація і способи поліпшити її. І, можливо, ваше бажання збудеться.

Червоні

Червоний — це символ пристрасті, червоні штани або джинси означають, швидке вплив сильного і амбітного бажання. Воно може бути пов’язано як з кар’єрними та грошовими справами, так і з любовними справами. Але пам’ятайте, що пристрасть затьмарює розум, а він необхідний для здійснення зважених та обдуманих вчинків, про які не прийдеться шкодувати.

Рвані штани

Дуже важливо стан предметів гардероба, які є вам у сні. Якщо брюки брудні й подерті, причому це не модні акуратні дірки, які часто бувають в моді, це несе збиток або сумнівну прибуток.

Якщо вони вимазані у фарбі, це означає, що людина в брудних штанях, по неакуратності, можете вляпатися у якісь недобрі справи.

Радувати покупці нової пари штанів — до зміни роботи

Тлумачення сну по подробиць

Часто уві сні робиться акцент на деталях і речах і буває складно згадати подробиці. Але постарайтеся пригадати — що саме робили з річчю у вашому сні, так як це допоможе зрозуміти, який вплив вони зроблять саме на вас.

Міряти нові штани в магазині

Примірка красивих магазинних штанів може означати, що незабаром вам зроблять амбітне пропозицію від якого вам буде важко відмовитися. Але цього і не потрібно робити. Штани, в цьому випадку, є символом успішного починання і нового життя.

Купувати штани

Покупка цього предмета гардероба тлумачиться виходячи з ваших особистих відчуттів від її вчинення. Спробуйте згадати, які саме відчуття випробували від покупки. Ваше внутрішнє відношення до ситуації має безпосереднє значення для тлумачення.

Радість від покупки речі символізує довгоочікуване оновлення місця роботи або посади. Якщо ваші штани дуже хороші й дорогі, але все одно не приносять приємних емоцій, означає, що нове подія буде тягарем і не принесе радості.

Якщо купуєте ношений одяг, але радієте їй, значить, займете місце начальника. Зверніть також увагу — чи зручні вони вам, чи не тиснуть, добре сидять. Якщо штани великі і незручні, означає, що майбутня посада або пропозицію не вам, не вашого рівня.

Гладити брюки уві сні

Побачити в сні м’яті штани — це знак найближчій зустрічі в аватнюристом або людиною з гнилизною. Якщо разглаживаете їх для себе чи іншого, це означає, що толкуемая особистість — людина без таємниць і секретів.

Одягати штани на виворіт

Якщо надягаєте штани на виворіт, це не обіцяє нічого хорошого. Вас обдурить або зачарує хтось, замишляв погане просить вас.

Висновки

Якщо на наступний день, після того, як вам привиділися штани, несподівано виникла неоднозначна ситуацією, в якій складно знайти правильне рішення, дотримуйтесь порад сонника. Якщо ситуація не зовсім зрозуміла і, можливо, має якийсь підступ, якщо вас намагаються схилити до прийняття рішення і чинять тиск, відмовтеся від неї, навіть якщо ідея здається вам привабливою і прибутковою.

Сонник - тлумачення снів