До чого сниться килим – сонник, пилососити чистити і мити килим уві сні, купувати і ходити по килиму босоніж

Що відбувалося у вашому нічний грезе? Ви раділи стоячи на червоній килимовій доріжці або задихалися від втоми, намагаючись відчистити старий килим? Для початку ознайомимося з трактуваннями популярних тлумачів.

Килим по соннику Міллера

Психолог Міллер вважав, що килим уособлює фінансове благополуччя або багатих друзів, які зможуть допомогти вам у біді.

 • Ходити по килиму — трактування залежить від відчуттів. Якщо вони були приємними – чекайте несподіваною прибутку або похвали. Якщо ж покриття було жорстким чи липким – насторожитеся. У вашому оточенні є людина, яка планує вставити палки в колеса» і порушити плани.
 • Купувати – витратити гроші в своє задоволення і не пошкодувати про це. Відправитися в захоплюючу подорож, зробити перестановку або косметичний ремонт в будинку.

Зверніть увагу! Для незаміжньої жінки побачений килим може означати швидкий переїзд в прекрасний будинок нового коханого, де вона буде відчувати себе господинею.

Тлумачення сну про килим у сонник Ванги

Провидиця Ванга вважала – якщо у вашої нічний грезе фігурує килим, чекайте подарунка від долі. Це може бути як приємний збіг обставин, так і буквальний презент, який чудово буде виглядати у вас вдома.

Приснився перський килим – досягти стабільного фінансового добробуту

 • Великий і красивий килим – несподіваний, але довгоочікуваний подарунок від коханої людини.
 • Вибивати пил — позбутися від старих образ. Людина, яка перед вами сильно завинив — принесе свої щирі вибачення.

Важливо! Ванга вважала, що сон, в якому килим роз’їдений міллю служить свого роду попередженням. Підете на поводу у сьогочасних слабкостей і бідності уникнути не вдасться.

Килим в ісламському соннику

Килим з ісламського соннику – це символ могутності, поваги і високого матеріального становища.

 • Постелити на підлогу – насолодитися спокоєм і комфортом в колі близьких людей або друзів.
 • Гарний перський килим – досягти стабільного фінансового добробуту.

Кому приснився сон?

Змінюється трактування нічний мрії в залежності від статі сновидіння? Виявляється, що так! Розберемося як.

Жінки

Для жінки килим у сні – гарний знак. Значить, в її колі є покровитель, здатний розвіяти морок навіть у найтемніші дні. Проте, трактування залежить від віку і статусу сплячої.

 • Юна дівчина – вийти заміж за заможного і мудрого чоловіка. Цілком можливо, що він буде значно старший за вас.
 • Жінка (заміжня) – відносини з чоловіком отримають новий романтичний виток. Поруч з ним ви відчуєте себе «як за кам’яною стіною».
 • Вагітної – зрозуміти, що майбутній малюк в повній безпеці. Вас оточують люди, готові в будь-який момент підстелити вам «соломку».

Чоловікові

Більшість тлумачів єдині в думці – килим сниться представникам протилежної статі напередодні важливих змін.

 • Ходити по килиму в черевиках – просування по кар’єрних сходах, підвищення заробітної плати, набуття пасивного джерела доходу.

Зверніть увагу! Якщо вам приснилося, що на килимі зображені олені, коні або лосі – це хороший знак. Завдяки важкій праці ви досягнете великих висот.

Тлумачення сну по подробиць

Яку роль грав килим у вашому сні? Він служив декором приміщення? Тішив ваші ноги своєю м’якістю? Чи, може, він був настільки брудним і старим, що тільки псував настрій своїм зовнішнім виглядом і змушував витрачати сили на марну прибирання?

Вибивати пил — позбутися від старих образ

Пилососити килим

Пилосос килим у сні? Такий сюжет говорить про те, що настав час навести порядок в життя, причому не в своїй. Дуже скоро вам доведеться стати посередником у суперечці двох дорогих вам людей.

Зверніть увагу! Для молодої дівчини такий сон передвіщає пережити справжню історію Попелюшки. Ваша працьовитість, м’якість і жіночність підкорять серце люблячого, доброго і щедрого чоловіка.

Чистити і мити килим

Сон, в якому вам довелося відтирати ворс від в’їдаються плям і бруду свідчить про муки совісті. Ви вчинили проступок, про який дуже шкодуєте і всіма силами бажаєте загладити провину. Щоб здійснити це, доведеться докласти чимало сил, причому як фізичних, так і моральних, із-за необхідності переступати через себе.

Довідка! Деякі тлумачі вважали, що полегшити примирення з людиною можна за допомогою особливого ритуалу. Потрібно спалити спільну фотографію і з’їсти жменю попелу, перед тим, як піти на зустріч з ним.

Красивий червоний килим

Якщо в нічний грезе перед вашими ногами розстеляють червону килимову доріжку – це знак безкрайнього інтересу і поваги до вашої персони з боку оточуючих. Однак, тут варто звернути увагу на деталі.

 • Візерунковий, розшита доріжка – стати авторитетом серед родичів. Отримати безумовну підтримку там, де не чекали.
 • Червона, малинова або бордова – намагатися вирватися у «вищий світ», але зупинятися через страх не відповідати високим вимогам.
 • Стелити доріжку перед кимось – чекати від людини дій, на які він апріорі нездатний. Можлива нерозділене кохання.

Важливо! Якщо вам примарилось, що ви лежите на червоному килимі – скоро вас чекає початок бурхливого і пристрасного роману, який принесе море задоволення обом партнерам.

Бачити згорнутий в рулон килим

Сон, у якому ви звертаєте килим в рулон говорить про надзвичайно самодостатності. Ви не намагаєтеся справити на оточуючих враження і просто робите так, як вважаєте за потрібне.

Вибирати і купувати килим в магазині

Купівля килима у сні – до вигоди. Цілком ймовірно, скоро отримаєте величезну прибуток у вигляді виручки, спадщини або дорогого подарунка. Можливо, доброзичливець вручить вам велику грошову суму.

Довідка! Сон про продаж килима – добрий знак для підприємця і торговця. Всі угоди і продажу, вчинені в найближчі дні, будуть дуже вдалими.

Вибивати килим від пилу на вулиці

Якщо вам приснилося, як ви вибиваєте килим на вулиці – будь обережна. Запальність і звичка рубати з плеча призведе до великої і ганебної сварці на очах у всіх. Ваше особисте життя стане предметом загального надбання.

Ходити по килиму босоніж

Ступати в сні по килимовому покриттю голими ногами – щасливий знак. Найближчим часом ви поміняєте погляди на життя, відпустіть старі образи і просто насолодіться безтурботними розвагами.

Бачити мокрий килим

Відчули, що килим, по якому ви ступаєте наскрізь мокрий? Приготуйтеся дізнатися одкровення. Скоро спливе таємниця яка, збентежив вас і змусить переглянути ставлення до деяких людей.

Килим-літак

Сон про продаж килима – добрий знак

Такий сюжет може приснитися мрійникам, фантазерам і просто креативним натурам, які перебувають у пошуках джерела натхнення. Сон передвіщає вам великий успіх, якщо, звичайно, зможете спустошити голову і зайнятися чистим творчістю.

Висновки

Як бачите, у більшості трактувань килим – ознака благополуччя, достатку і вигоди. Навіть якщо він протертий і брудний — це не завжди має виключно негативне значення, а скоріше, говорить про труднощі, які ви успішно подолаєте.

Сонник - тлумачення снів