До чого сниться костюм – сонник, тлумачення сну про білий або червоний чоловічий костюм, чоловіка в костюмі уві сні

Багато тлумачі не можуть зійтися в думці, хороші речі обіцяє костюм у сні чи погані, часто зустрічаються як позитивні, так і негативні значення. Дуже багато залежить від деталей бачення і дій, які вчиняв сновидець.

Костюм по соннику Міллера

Відомий психолог вважав, що костюм уві сні уособлював ті справи сновидця, результат яких безпосередньо від нього залежить. Чим дорожче і красивіше був костюм, тим краще йдуть справи у сплячого. Якщо ж наряд був непрезентабельного вигляду, то необхідно докласти багато зусиль до того, щоб домогтися бажаного.

Старомодний, але добротний костюм говорить про те, що сплячий буде успішним у справах, але знехтує цінними ідеями. Якщо ж від такого одягу сновидець уві сні відмовився, то незабаром він змінить коло спілкування, заведе корисні знайомство і встане на новаторський шлях.

Якщо костюм був малий або великий сновидінню, то наяву він намагається здаватися тим, ким насправді не є. Не варто прикидатися, рано чи пізно правда спливе.

Чистий, охайний костюм у сні — до удачі в усіх справах наяву

Тлумачення сну про костюм в сонник Ванги

Відома болгарська віщунка не давала пророцтв щодо костюма, побаченого в мені, але вона запевняла, що будь-який одяг червоного кольору загрожує небезпекою для того, хто бачив її уві сні. Червоний костюм теж може стати попередженням для сплячого.

Якщо ж в подібному вбранні був знайомий чоловік, то зовсім скоро сплячого зрадить близька людина. Запобігти це неможливо, але можна морально підготуватися до того, що таке станеться.

Багато людей в червоному вбранні — до наклепів і чуток, які будуть поширювати недоброзичливці

Костюм в ісламському соннику

В ісламському соннику сказано, що чистий і охайний одяг (у тому числі і костюм) на чоловікові обіцяє йому честь, високе положення, фінансове благополуччя і хорошу дружину. Незабаром справи підуть в гору, навіть якщо зараз здається, що все дуже погано. Потрібно набратися терпіння.

Приміряти костюм свого чоловіка уві сні — бути нещасним у шлюбі в реальності

Кому приснився сон?

В першу чергу потрібно звертати увагу на те, кому саме приснився сон — дівчині, заміжній жінці або чоловікові, так як тлумачення для різних людей сильно відрізняються.

Незаміжньою дівчині

Якщо молодої незаміжньої дівчини приснилося, що вона приміряє чоловічий костюм, який їй явно не підходить, то варто замислитися над власною поведінкою. Найімовірніше сновидица в реальності веде себе не належно милою і тендітній дівчині, з-за чого у неї виникають труднощі в спілкуванні з сильною статтю.

Костюм був жіночим, але суворим — дівчина відштовхує чоловіків своєї педантичністю і гордовитим поглядом. Значення сну посилюється, якщо в такий одяг сновидица одягалася на розважальний захід — вечірку або дискотеку.

Якщо костюм був чорним, схожим на жалобний, то настають біди і печаль.

Вагітній

Маленький костюм, який уві сні шила вагітна наяву дівчина, символізує вдалі пологи і поява на світ здорового, міцного малюка, який стане втіхою для батьків. Малюк буде серйозним і мислителем, але це не буде його недоліком, а зовсім навпаки.

Жінка в баченні приміряє на себе костюм-трійку — насправді вона через 3 місяці погодитися вийти заміж за людину, якого не любить і її шлюб буде нещасливим. Варто ретельно подумати перед тим, як дати згоду.

Заміжній жінці

 1. Якщо жінці приснився її чоловік у білосніжному костюмі, то наяву їм належить спільними зусиллями латати спільний бюджет.
 2. Якщо уві сні дама приміряє костюм свого чоловіка, то наяву вона буде нещаслива з ним.
 3. У жіночому сні чоловік сновидицы приміряв спортивний костюм — насправді саме він допоможе своїй дружині впоратися з апатією і нудьгою.
 4. Якщо ж костюм для спорту приміряла сама жінка, то це говорить про те, що вона часто дає слабину, що підштовхує оточуючих користуватися їй.

Чоловікові

 1. У чоловічих снах червоний костюм символізує небувалу пристрасть і великі розтрати з-за коханою.
 2. Якщо чоловік побачив себе в баченні в жіночому костюмі, то в реальності йому загрожує фінансовий крах, втрата роботи, банкрутство.
 3. Піджак обіцяє ділову зустріч, від якої буде залежати фінансове положення сплячого.

Якщо уві сні Ви зустрілися з людиною в синьому костюмі — придивіться до нього уважніше — йому не варто довіряти

Тлумачення сну по подробиць

Дуже велике значення в тлумаченні сну про костюм грають дрібні деталі — його колір, розмір, що робив з ним сновидець.

Бачити себе в костюмі

 1. Бачити себе в новому костюмі, в кишені якого були красиві пір’яні ручки — до фінансових втрат.
 2. Якщо сновидець побачив себе в костюмі клоуна, то його чекають розчарування. Можливо, конкуренти почнуть активні дії або суперниця спробує відбити чоловіка (якщо сновидець був жінкою).

Жіночий брючний костюм

У багатьох толкователях можна зустріти думку, що жіночий брючний костюм, привидевшийся чоловікові, обіцяє йому неприємності, зокрема у фінансовій сфері.

Якщо ж червоний діловий костюм приснився дівчині, то у неї з’явиться суперниця, яка буде перевершувати сплячу у всьому.

Приміряти костюм

Якщо сновидець уві сні приміряв чужий костюм, то наяву він може потрапити в неприємну ситуацію, після якої залишиться без роботи. Слід уважно стежити за своїми словами і діями, щоб такого не сталося.

Приміряти костюм небіжчика — насправді спящему доведеться взяти на себе обов’язки людини, який був небіжчиком уві сні. В цілому, це не поганий сон, після нього в житті у сплячого багато справи підуть в гору.

Купувати костюм в магазині

Деякі сонники обіцяють того, хто купував костюм уві сні, славу і багатство, фінансовий зліт. Інші ж запевняють, що побачив буде ретельно розпитувати начальство, дізнаватися найпотаємніше допомогою дружньої розмови. Не варто ділитися особистим, це можуть обернути проти.

Чоловік у білому костюмі

Чоловік у білому костюмі найчастіше сниться до успішної реалізації намічених планів і досягнення цілей. Такий же сюжет може говорити про швидкої інтимному зв’язку з колегою або незаплановану поїздку.

Якщо ж чоловікові сну були ще й білі черевики, то слід чекати приїзду далекої родички.

Сон, у якому чоловік у білому костюмі тікає від поліції, попереджає про проблеми з правоохоронними органами.

Обіймати героя сну в білому одязі — до несправедливого звинувачення з боку ділових партнерів.

Синій костюм

Якщо уві сні трапилася зустріч із знайомим чоловіком, одягненим в яскраво-синій костюм, то не варто йому довіряти. Цілком можливо, що наяву він посміхається в очі, а за спиною розпускає плітки або й зовсім будує підступи проти сновидця.

Якщо просто приснився синій костюм, то в хвилини гіркоти порадують близькі друзі.

Чорний чоловічий костюм

На думку Лоффа, чорний чоловічий костюм символізує лідерські якості сновидця. Іноді на шляху до мети сплячий стає настільки непримиренним і авторитарним, що стає по-справжньому небезпечною людиною. Найчастіше це стосується фінансових питань.

Якщо приснився чорний костюм на суперника, то слід поберегти сили і зайнятися власним здоров’ям. Найближчим часом навіть невелике нездужання може перетворитися у серйозну хворобу.

Червоний костюм

Червоний колір найчастіше інтерпретується тлумачами негативно, а якщо такого кольору був діловий костюм, то швидше за все це стосується робочих питань. Вважається, що такий сон попередження про проблеми в колективі, можливо, погані новини торкнутися всіх працюючих.

Спортивний костюм уві сні

 1. Якщо спящему приснився спортивний костюм, то, без сумніву, його цінують і поважають на роботі, тому що він відмінний фахівець і хороша людина. Але ось в особистому житті поки все сумно, але з часом це зміниться.
 2. Якщо такий костюм приснився людині, для якої спорт — це життя, то стан та вигляд шати говорить про успіхи або невдачі в його справі.
 3. Також побачений спортивний костюм говорить про те, що сновидець бажає виразити себе. Можливо, зараз для цього саме час.
 4. Довелося купувати костюм для занять спортом — настав час вирішувати старі проблеми, інакше вони нагадають про себе в самий невідповідний момент.

Костюм, привидевшийся в сні, може говорити про багато, як про внутрішні переживання сновидця, так і про зовнішні події. Добре, якщо вдалося запам’ятати дрібні деталі сну, тоді можна точно зрозуміти, про що хоче сказати підсвідомість.

Сонник - тлумачення снів