До чого сняться монети – золоті і срібні монети, вважати дрібниця

Сон, в якому вам приснилися монети є хорошим знаком, який говорить сам за себе, це ознака добробуту і багатства.

В залежності від виду монет, дій з ними сон набуває особливого забарвлення і значення, яке можна дізнатися в соннику.

Як правило, сон, у якому ви знаходите монети, пригорщею або в гаманці, означає успіх і прибуток. Однак трактування може бути й іншою, залежно від кількох обставин.

Сонник Міллера

Якщо вам приснилося, що ви збираєте дрібниця на вулиці, то такий сон буде означати, що незабаром вас чекають порожні витрати, які не принесуть ніякої користі.

В наступну тиждень потрібно бути уважним, так як в цей час ви більш уразливі до неуважності, можете втратити дуже цінні речі. Якщо уві сні вам привиділося, що ви знайшли велику монету, то вже можна радіти – незабаром чекайте несподіваний сюрприз.

Бачити уві сні велику жменю срібних монет – означає, що найближчим часом ви витратите свій заробіток на розваг, але щоб ці гроші з’явилися у вас, вам доведеться неабияк попітніти. Незважаючи на те, що витрата буде миттєвою і абсолютно не вигідною – ви отримаєте масу задоволень, про яких будете ще довгий час згадувати з душевною теплотою.

Вам пощастило, якщо у вашому сні були присутні золоті монети! Таке багатство обіцяє незабаром з’явитися в реальному житті. Чергові неприємності нарешті закінчаться, тепер свято на вашій вулиці. Також золоті монети обіцяють перемогу над набридливим опонентом, а з вашою думкою погодяться вельми впливові персони.

  • «дрібні монети» — вас чекають проблеми і неприємності на службі; ваші відносини з людьми (як в сім’ї так і в суспільстві) почнуть погіршуватися і втрачати взаєморозуміння.
  • Бачити в сні багато монет означає, що для того, щоб заробити гроші вам доведеться докласти дуже багато зусиль.
  • Старовинні монети – сонник Міллера каже, що вас чекає розкриття секретів і таємниць.
  • До чого сниться скриню з монетами? Це хороший знак, який означає, що ваші бажання скоро втіляться в життя. Але для того щоб це сталося, вам необхідно докласти зусилля і старанно працювати.

Сонник Ванги

Ванга трактує сновидіння в яких привиділися монети не з кращого боку. Вважається, що тільки скупий чоловік буде перераховувати дрібниця, яку знайшов на вулиці. Така дія означає, що в житті ви дуже дріб’язково ставитеся до всього оточуючого, а ваші близькі люди дуже страждають від цього.

Інша справа, якщо ці монети ви в сні даруйте комусь. Такий жест обіцяє вам швидке поповнення в вашому сімейному бюджеті і досягнення намічених цілей.

Зверніть увагу на той сон, у якому ви знаходите монети різного достоїнства – це означає, що ваш ворог вже замишляє якусь підступну ідею.

Сон, у якому ви побачили розплавлені і втратили вигляд монети, означає, що ви втратите частину грошей: або вкладіть у програшну справу, або зробите просто непотрібну витрату.

Ісламський сонник

У мусульман ставлення до монет було завжди особлива, тому і до снів, в яких бачили такі коштовності, слухали і вірили в їх виконання. Ісламський сонник такі сновидіння трактує або раптову прибуток, або неприємну звістку.

Кому наснилися монетки?

Незаміжньою дівчині

Якщо незаміжньою дівчині наснилися дрібні монетки, то це означає, що за нею доглядає молодий чоловік, який їй байдужий. Слід відмовитися від такого сумнівного союзу, так як він не буде міцним.

Жінки

Якщо жінка бачить, що кілька монеток їй вручає її благовірний, то це значить, що незабаром він її образить гірким словом, або зовсім повідомить про розставання.

Вагітній

Для вагітної такий сон не передбачає ніяких бід. Якщо вона побачила уві сні дрібні монети, то це означає, що з народженням дитини буде туго з фінансової сторони. А якщо побачить великі і рідкісні монети, то це значить, що її дитина буде жити в багатстві.

Чоловікові

Якщо чоловікові в сновидінні привиділися золоті монети, то це значить, що він нарешті-то завоює серце тієї, про яку всі його думки.

Важливо! Але це значення підходить тільки в тому випадку, якщо цю монету він подарує їй в руки.

Які монети вам приснилися?

Дрібниця

Дрібні монети не обіцяють жодної радісної новини. Такі сни мають на увазі образи, сварки і інші негаразди.

Одна монета

Бачити одну велику монету – це до здійснення головної мрії, для якої було докладено немало зусиль.

Дві монети

Дві монети означають, що ви мечетесь у виборі. Для цього вам необхідно з холодним розумом проаналізувати ситуацію і вибрати той варіант, який більш перспективний.

Жменю монет

Жменю монет різного номіналу означає, що зовсім скоро ви отримаєте заповітну високооплачувану посаду. Якщо приснилося, що жменя настільки велика, що неможливо порахувати, то робота буде важкою, і навпаки.

Срібні монети

Насамперед варто звернути увагу на розмір срібних монет. Чим більшого діаметра вони будуть, тим більше удачі і везіння прибуде у вашому житті.

Старі монети

Бачити старі і рідкісні монети – це відмінний знак. Такий сон обіцяє вам схвалення банку на виплату бажаної суми грошей, або близький друг зможе додати вам стільки грошей, скільки потрібно на даний момент. Старовинні монети завжди сняться до несподіваних подарунків і щедрим вчинків.

Золоті монети

Золото в будь-якому його виконанні сниться тільки до відмінних новин. Золоті монети принесуть вам успіх на роботі і підвищення по кар’єрних сходах. Але якщо ви продаєте ці монети, то будьте готові до самотньої старості.

Мідні монети

Такі гроші будуть означати, що та зарплата, яку ви отримуєте в даний момент, не підвищиться найближчим часом. Можливо, сама робота буде вам подобатися, але заробітною платою ви будете вкрай незадоволені.

Ювілейні монети

Колекційні монети сняться до того, що вам скоро пощастить в дуже великому ділі. Але будьте готові до критики з боку і несхвалення колег. Ви повинні розуміти, що це проста заздрість і не звертати уваги.

Великі монети

Якщо вам приснилися монети великого наминала, або просто великого розміру, то це означає, що велика удача пливе у ваші руки. І навіть найбезнадійніші справи, завершиться грандіозною перемогою, про яку всі будуть ще довго згадувати.

Іноземні монети

Зверніть увагу на валюту приснився монет. В якій країні користуються даною валютою, туди і намічається швидке подорож. Зміна обстановки – це найкраще рішення на даний момент.

До чого сняться паперові гроші?Тлумачення по сонникам

Що робили з монетами?

Збирати монети

Збір цінних монет уві сні, передує сприятливому результату тієї проблеми, яка мучить вас вже довгий час. Якщо ви знайшли цілий скарб, то значить, що сил буде докладено мало і вам просто пощастить.

Давати дрібниця комусь

Такий благородний жест обіцяє виконання вашого заповітного бажання. Людина, якій ви даруєте монети, зіграє свого роду роль чарівника, він допоможе вам виконати вашу мрію.

Знайти монети

З обережністю варто поставитися до того сну, у якому ви знайшли дрібні монети. Такий сон трактує, що ваша справа візьме участь найближчий родич, але це принесе великі збитки.

Знайти великі монети – значить вирішити суперечку мирним шляхом.

Вважати монети

Гроші люблять, коли їх перераховують – це твердження як не можна до речі підходить для трактування даного сновидіння. Якщо ви веде підрахунок свої заощаджень, то це означає, що ви надихнути новими ідеями, які допоможуть вам заробити перші великі суми.

Висновок

Сон, у якому ви бачите монети – не потребує особливих зусиль у трактуванні, так як це хороший знак багатства і благополуччя. Такі сни можуть снитися, якщо ви занадто багато думаєте про гроші або скаржитеся на їх відсутність.

Вам варто переглянути своє ставлення до них і менше зациклюватися на матеріальних речах, більше уваги звертайте на духовне, або готуйтеся до гарної надбавку до зарплати.

Сонник - тлумачення снів