До чого сниться хустка – тлумачення сну з хусткою по сонникам

Хустка – це головний убір, і тканина для утирания сліз, і навіть символ прощання. Саме в залежності від того, для яких цілей використовувався хустинку уві сні, виходячи з його кольору, матеріалу і призначення, йдуть тлумачення сонника про те, до чого сниться така картинка.

 

Уві сні хустку означає пам’ять, вірність. Це може бути попередженням про біду, і передвістям великого всепоглинаючого щастя. Але про все по порядку, адже для точної інтерпретації сновидіння потрібно скласти всі його шматочки докупи, пригадати найдрібніші деталі, і тільки тоді прогнозам можна з повною упевненістю довіряти.

Хустка в соннику Міллера

Якщо уві сні хустку побачила молода дівчина, то це значить, що скоро вона зустріне хлопця, яким буде шалено захоплена. До таких відносин потрібно ставитися з побоюванням. Також варто звернути на стан хустки, якщо він був старим і порваною, то нові відносини будуть тяжкими і в постійних сварках, не приносять щастя дівчині. До такого сну поставтеся, як до попередження.

Якщо привидівся носовичок, то будьте готові до невдач і негараздів. Ці неприємні моменти будуть дріб’язковими, серйозної проблеми вони не принесуть, то внутрішню гармонію можуть запросто розхитати. Носові хустки завжди обіцяють сльози, біль і нерозуміння.

Бачити жіночий головний убір означає, що у вас є таємне і приховане бажання. Зверніть увагу на що був надітий хустку: якщо він покривав голову, і постійно хотів впасти, то ви скоріше всього не можете розкрити свою таємницю, це вам дуже заважає в житті. Якщо хустку лежить на плечах жінки, то будьте впевнені, що ваш секрет не розкриється нікому, і той чоловік, якого ви довірилися, буде тримати язик за зубами.

Шовковий хустку віщує про те, що секрет скоро розкриється. Стіна, яку ви будували протягом кількох років, впаде і все таємне стане дійсним.

Бачити жінку в чорній хустці означає швидкий траур по близькому родичу. Такий сон обіцяє нещастя, горе і сльози.

А якщо хтось подарував вам хустку, то скоро ви станете людиною, якій довірять велику і шокуючу таємницю. Чи готові до такого кроку? Адже тепер ви станете частиною цього секрету.

Тлумачення хустки по Соннику Ванги

За сонником Ванги, якщо уві сні жінка або чоловік зав’язують хустину у себе на голові, то це значить, що скоро відбудуться грандіозні зміни. Відбудеться така подія, яка пережити поодинці не вийде і тому звернеться за допомогою до близькій людині – другу чи родичу.

Такий вчинок робити ні в якому разі не можна, так як ні до чого доброго не призведе і ви зробите помилку. Просіть допомоги у Бога, йдіть до церкви, серце підкаже, як вам треба жити далі.

Купувати в сні носовичок – значить перетягнути всі біди чужої людини на себе. Також такий сон може означати, що ваші передчуття будуть невиправданими і ви зробите помилку.

Якщо ви плачете і витирає сльози про цей хустку, то тривала проблема, нарешті, закінчиться і ви знайдете спосіб від неї позбутися.

Сумна подія відбудеться у вашій родині, якщо один з її членів бачив уві сні чорний траурний хустку.

Старий і продірявився хустку обіцяє вам неприємні вісті в свою адресу. Люди, яких ви вважаєте друзями розпускають про вас неіснуючі плітки.

А ось махати хусткою – означає позбавлення від непотрібних людей.

Ісламський сонник

Ставлення до хустці в ісламі особливе. Дівчина, яка стає жінкою повинна покривати свою голову від чужих людей. У мусульманському соннику значення сну, в якому марилося хустку, також носить питання честі і гідності.

Бачити хустку на своїй дружині або дочці – означає, що життя в них буде довга, щаслива і безбідне.

Бачити чорну хустку – це до того, що ваш чоловік не зможе повною мірою захистити вашу сім’ю або фінансові проблеми скоро наздоженуть вас.

Якщо жінка знімає хустку, що в принципі не доречно для мусульманських жінок, то це значить, що її совість не чиста, а думки в голові досить порочні.

Кому приснився хустку?

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої жінки побачити в сні хустку несе щасливу звістку – вона скоро вийде заміж! Але в цьому випадку треба звернути увагу на якість і стан хустки.

Увага! Якщо хустку брудний – то не бути шлюбу щасливим і довговічним. Якщо ж хустка чистий, новий і світлих кольорів, то такий союз буде існувати довго і міцно.

Жінки

Бачити уві сні, як жінка сама собі зав’язує на голові хустку означає, що конфлікти, що відбулися в її житті мають перебільшений характер. Цій жінці варто переглянути свої життєві принципи, змінити ставлення до свого оточення, так як воно бажає їй тільки добра.

Вагітній

Якщо вагітна дівчина побачила уві сні хустку на когось, то значить, що її дитина знаходиться під захистом свого ангела.

Якщо хустка був розшитий коштовностями і виблискував, то її дитина буде багатим і забезпеченим людиною в майбутньому.

Чоловікові

Відмінний сон приснився чоловікові, якщо у ньому йому довелося носити хустку на голові. Таке сновидіння буде обіцяти вірність і утихомирену гармонію в його родині. В цьому випадку можна бути впевненим, що його дружина ніколи не зрадить його і буде надійним тилом в будь-яких справах.

А ось бачити порваний і брудна хустка має таке ж значення, але з точністю навпаки.

Що за хустку вам приснився?

Пухової хустку

Якщо уві сні ви постійно кутаетесь в пухової хустку, то це означає, що в житті ви самотня людина, яка хоче ласки і любові. Якщо ж у вашому житті присутня друга половинка, то вам не вистачає його уваги або сумуєте в його відсутність.

Важливо! На жаль значення сну трактується, що в самоті ви пробудете достатню кількість часу.

Чорна хустка

Не завжди бачення чорної хустки буде залучати біду та нещастя. Цей колір, звичайно, негативний, але біди він не принесе. Ви побудете деякий час у сумному настрої, а потім туга пройде й у вашій душі вигляне сонце.

Траурний хустку

Не впадайте в паніку, якщо приснився траурний хустку. Це не означає, що у вашому оточенні хтось помре, хоча значення все ж несе в собі негативний посил.

Найімовірніше, що якийсь близька людина настільки гидко учинить із вами, що ви припините з ним всяке спілкування і будете довгий час переживати з-за цього.

В такому випадку не варто впадати у відчай, а навпаки постарайтеся побачити в такому вчинку добре, адже тепер у вашому оточенні стало на одного поганого людини менше.

Носовичок

Носовичок у сні обіцяє вам образу, з-за якої ви проллєте багато сліз. Або захворіли хворобою і будете довго лікуватися.

Біла хустка

Такий колір головного убору означає, що ви здаєтеся і відпускаєте ситуацію. Це буде правильним рішенням, так як на зміну старому приходить нове і в кращому вигляді.

Сірий хустку

Сірий колір – це колір хвороби. Вам варто звернутися до лікаря. А якщо ви в курсі про свою хворобу, то не сповільнюйте з лікуванням, а швидше приступайте до рекомендацій лікаря.

Великий хустку

Якщо ви уві сні накидываете великий хустку на плечі, то в реальному житті ви просто тікаєте від проблем і намагаєтеся огородиться від них. Чим швидше ви вирішите ці проблеми, тим швидше здійсните свою давню мрію.

Блакитний хустку

Цей колір головного шати означає про наявність невзаимной любові. Ваші сильні почуття до протилежної статі, але йому ваше існування байдуже.

Важливо! Перегляньте цінності свого життя і вирішите вже, нарешті, покінчити з цими токсичними відносинами раз і назавжди.

Блискучий хустку

Блискучий хустку, розшиті красивими золотими нитками обіцяє просування по кар’єрних сходах. У вашому проекті візьмуть участь впливові люди, які допоможуть ваш досягти певних висот.

Зелений хустку

Зелений колір завжди означає зародження чогось нового. Для незаміжньої жінки такий сон – це вірний провісник швидкої вагітності. Довгоочікуване щастя незабаром прибуде в вашу сім’ю.

Золотий хустку

Золотий хустку, міцно зав’язаний на вашій голові, означає швидке несподіване поповнення з фінансової сторони. Вам або запропонують високооплачувану роботу, або ви станете володарем спадщини від найближчого родича.

Тлумачення сну по діям з хусткою

Зняти хустку

Якщо уві сні ви знімаєте хустку перед кимось, то це означає, що ви йому довіряєте і готові присвятити йому свою таємницю, про яку не знає ніхто.

Надягати хустку на голову

Одягати собі хустку на голову, означає щасливі зміни в особистому житті. Для одружених – це означатиме, що в їх сім’ї настане довгоочікувана гармонія у стосунках.

Подарували хустку

Якщо хтось дарує хустку, то насправді вам розкажуть таку таємницю, яку доведеться зберігати до кінця життя.

Зав’язувати хустку

Зав’язувати комусь хустка на голові, означає, що наяву ви відчуваєте до цього людині сексуальний потяг.

Увага! Якщо чоловік зав’язує жінці, то незабаром він доб’ється її розташування. А жінка чоловікові – це значить, що він грає її почуттями.

Купити хустку

Купувати хустку в магазині означає, що ви шукаєте підтримки близьких людей. Не бійтеся звернутися за допомогою, вона вам знадобиться.

Висновок

Цей простий, простий предмет, всього лише шматочок тканини, як бачите, має багато значень і про важливі речі може розповісти. Прислухайтеся до інформації, яку дає тлумач, проаналізуйте і подумайте про це, і приймайте наяву правильні, усвідомлені рішення. Ви самі творите свою долю!

Сонник - тлумачення снів