До чого сниться машина? Тлумачення снів з автомобілем по сонникам

Часто у снах людей є не тільки ті або інші абстрактні образи, але і предмети з повсякденності. Іноді побачене уві сні лише результат обробки мозком вражень, отриманих вдень, але іноді значення снів не лежить на поверхні і потребує детального аналізу. Тут нам на допомогу приходять спеціальні сонники.

Автомобіль давно вже став невід’ємною частиною життя кожної людини. Багато хто і самі щодня сідають за кермо. Що ж означає машина уві сні?

Сонник Міллера

По соннику Міллера автомобіль в сновидінні означає якийсь проект, який принесе користь в результаті, але вимагає вкладення чималих сил і ресурсів від яка запитує.

Якщо машина, сприйнята уві сні стара або брудна, то спроби поліпшити фінансове становище не увінчаються успіхом, підуть перешкоди і підступи з боку ворогів.

Постраждати уві сні від автомобіля — до проблем у справах, втрат грошей, провалів у бізнесі.

Поломавшаяся в дорозі машина — до втрати одного, сімейних сварок, розладу з близькими, негараздів з сусідами.

Побачити яку-небудь аварійну машину — до нещасних випадків, слід бути обачнішими і подбати про безпеку.

Сонник Ванги

За сонником Ванги сон за участю автомобіля в основному позитивний. Таке бачення віщує подорожі та нові проекти.

Якщо в сні з машиною щось трапляється, вона ламається або її викрадають, то це означає, що проекти яка запитує не здійсняться.

Водіння автомобіля у сні — до хвороб і метушні. Вийти з машини після поїздки — навпаки, до вдалого завершення справ.

Бути викинутим з машини на ходу — до невдач і зради з боку близьких, слід бути уважнішими до оточення і змінити плани на більш реалістичні.

Крім того, по соннику Ванги важливий колір транспортного засобу:

  • Білий автомобіль сниться до просування в кар’єрі, до прибутку.
  • Жовтий колір — до застою у справах, ніяких змін у ситуації не очікується.
  • Помаранчева і червона машина — до успіху в кар’єрі, сновидця чекає удача.
  • Машина синього кольору сниться до періоду спокою. Якщо до цього були труднощі, то вони залишилися далеко позаду.

Ісламський Сонник

За Мусульманським соннику автомобіль уособлює собою різні починання сновидця. При трактуванні побаченого, необхідно уважно вивчити інші деталі сновидіння, такі як попутників, які перебувають з запитуючим в машині, колір і стан автомобіля, саму поїздку і відчуття від неї.

Якщо машина в хорошому стані, то проект сновидця здійсниться легко і в кінці його очікує успіх і прибуток. У тих випадках, коли автомобіль старий, ламається, а поїздка приносить дискомфорт — на шляху до цілям яка запитує чекають труднощі.

Попутники зі сну вкажуть на реальних людей, які можуть допомогти, або, навпаки, перешкодити сновидінню із здійсненням задуманого.

Кому приснилася машина?

Важливо враховувати, кому приснився автомобіль. В залежності від статі, віку і стану здоров’я сновидця, символ з сновидіння може означати діаметрально протилежні речі.

Для дівчини сон за участю машини пророкує майбутній роман, який почнеться зовсім скоро. Якщо уві сні в автомобілі присутній попутник, то важливо згадати, хто це був, можливо він і є майбутній коханий.

Заміжній жінці сон передвіщає зміцнення відносин з другою половинкою, шлюб буде щасливим, сім’я міцною.

Чоловікові таке сновидіння обіцяє швидку прибуток, успіх у справах, просування по кар’єрних сходах. Якщо уві сні в автомобілі зі сновидцем була попутниця, то сновидіння говорить про можливих майбутніх романтичних стосунках з цією жінкою. Друзі в автомобілі і поїздка з ними — до зміцнення дружби.

Для вагітної сон про подорож на авто трактується, виходячи з обставин сну: якщо поїздка приємна і комфортна, то сон передвіщає легку вагітність і пологи.

Тлумачення по діям

Крадіжка машини уві сні — несприятливий знак, такий сон говорить про нездійсненних надіях, передвіщає втрату, невдале завершення справ. Якщо уві сні видно, хто викрав автомобіль, і це хтось знайомий, то слід побоюватися цієї людини, з його боку можлива небезпека.

Водити машину у сні — сприятливий знак, якщо управління дається легко і подорож проходить без неприємностей, не викликає негативних відчуттів. Водіння втілює проекти сновидця і рух до їх завершення.

Стан транспортного засобу у сні — важливий момент, воно говорить про стан проектів сновидця. Якщо автомобіль новий і якісний, то справи йдуть добре. Стара і зламана машина означає хитке становище справ, ненадійність планів.

Пожежна машина

Пожежна або інша аварійна машина у сні говорить про небезпеку, що нависла над сновидцем. Слід бути уважнішими у справах, будинки, побоюватися різних неоднозначних ситуацій.

Спортивна машина

Дорога спортивна машина в сновидінні говорить про те, що у сновидця все добре, проекти добре сплановані та продумані, у справ буде сприятливий результат, хто впевнено рухається до своїх цілям і його чекає безсумнівний успіх.

Червоний автомобіль — провісник успіху, кар’єрного росту, прибутку.

Чорна машина сниться до невдач, проблем у справах, гальмування планів.

Вантажна машина

Вантажний автомобіль у сні означає якийсь дуже великий проект. Якщо автомобіль везе товари або різні корисні речі, то починання буде успішним і принесе бажані плоди. Порожня машина уві сні також сприятливий знак.

Брудний або поламаний автомобіль — до труднощів у справах, проблем, застою. Якщо уві сні машина загрузла в багнюці — до раптових перешкод з несподіваного джерела.

Купувати в сні транспорт — до вдалої операції в реальності. Чим дорожче і краще уві сні машина, тим вигідніше буде угода.

Подорожувати в сновидінні з сім’єю і друзями — до зміцнення відносин з цими людьми, якщо поїздка проходить гладко. Якщо ж подорож несе в собі дискомфорт, то, навпаки, з попутниками з сну можливі сварки й розбіжності.

Палаюча машина

Автомобільна аварія у сні — до краху планів. Розбита, палаюча машина говорить про те, що проекти раптово будуть зупинені і не приведуть до результату. Чим сильніше пошкодження машини в сновидінні, тим з більш серйозними труднощами доведеться зіткнутися.

Повільно їхати на автомобілі у сні — повільне втілення планів, не варто надто звертати на дрібниці у справах.

Їхати швидко або на машині без гальм — навпаки, слід краще планувати свою діяльність і не надто поспішати, інакше є ризик зриву наміченого із-за непередбачених обставин.

Керувати уві сні транспортним засобом, не маючи водійського посвідчення, або не вміючи робити цього в реальності — до отримання складного доручення на роботі, з яким, однак, сновидець зможе впоратися.

Бачити уві сні, як хтось інший веде машину або сидіти на пасажирському сидінні означає те, що життя сновидця контролює не він сам, а цей чоловік.

Висновок

Машина у сні означає життєвий курс сновидця. Станом транспортного засобу, швидкості їзди і комфорту від поїздки можна судити про стан справ який трактує сон. Найчастіше, такий сон сприятливий і не несе в собі негативу, якщо враження від сну в цілому позитивне.

Сонник - тлумачення снів