До чого сниться ложка – тлумачення снів з ложками по сонникам

Ложку уві сні можна тлумачити по-різному — це і символ достатку і спосіб прийняття їжі, навіть сонники варіанти тлумачень різняться :

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, одного з найбільш відомих тлумачів снів, ложка може означати багато.

  • Побачити в сні цей столовий прилад — хороший знак, що вас чекає благо, і ви будете особливо задоволені справами по будинку.
  • Втратити ложку — вас будуть підозрювати в чомусь недобре. Стійте на своєму, якщо ви маєте рацію.
  • Якщо ви вкрали ложку уві сні, ваш мозок говорить вам, що варто переглянути поведінка стосовно своєї сім’ї. Ваші близькі, можливо, вважають, що ви постійно до всіх чіпляєтеся, якщо так триватиме і далі, образи не уникнути.
  • Якщо вам сниться брудна ложка, це обіцяє обман.

Сонник Ванги

У своєму соннику Ванга пише про те, що ложка, в цілому, позитивний символ. Якщо вам приснилася ложка — чекайте спокою і радості. Чим більше ложка, тим краще вам буде найближчим часом.

Якщо вам приснилася маленька ложка, значить, ви відчуваєте себе обділеним людиною. Спробуйте оцінити, чи відповідає це дійсності, і позбавтеся від помилкових почуттів. Відчуття образи отруює життя і спотворює сприйняття, веде до стресу і проблем у багатьох аспектах життя.

Ісламський сонник Тафсир

Ісламський сонник Тафсир дає тільки одне тлумачення. Столова ложка — символ чесного керуючого, справедливо звертається з бюджетом, відсутності корупції.

Що це значить у вашому житті, вирішувати вам — можливо, це знак того, що ви даремно підозрюєте начальника в нечесності, або якщо ви самі на керуючій посаді, рада стежити за собою і бути гарним керівником.

Увага: ісламський сонник сильно прив’язаний до культури і віри мусульман. Якщо ви не мусульманин, не варто тлумачити сни за нього.

Кому приснилася ложка?

Деякі вважають, що сни варто тлумачити в зв’язки з тим, ким є сновидець.

Незаміжньою дівчині

В сонник Фрейда ложки вважаються символом домашнього вогнища.

  • Якщо ложки наснилися незаміжньої дівчини, вона може чекати зустрічі з людиною, відповідним для створення хорошої сім’ї.
  • Безліч іржавих і старих ложок — чекайте неприємних новин від колишнього партнера. Можливо, він засмутить вас і образить, тому що, навіть якщо відносини закінчилися давно, між вами залишилася деяка образа. Сприймайте цей сон як рада не доводити ситуацію до серйозної сварки.
  • Безліч золотих ложок — сексуальне життя в шлюбі буде просто приголомшливою, якщо раніше між партнерами спостерігався холод і різні неприємні почуття, це зникне і ви будете насолоджуватися один одним, радіючи навіть спільному побуті.

Увага: ми настійно не рекомендуємо приймати серйозні рішення у відносинах на основі сновидінь. Якщо ви відчуваєте, що людина — не той, з ким ви хотіли б провести життя, не варто будувати з ним стосунки. Якщо між парою холод і відстороненість, необхідно дізнатися причину і вирішити проблему або, якщо рішення, удовлетворящего вас обох, не знаходиться, перервати відносини.

Жінки

  • Багато золотих ложок — як і для незаміжньої дівчини, в шлюбі буде приголомшлива сексуальне життя, холод і відстороненість скоро пропадуть і ви почнете повноцінно насолоджуватися один одним. Однак, якщо у ваших стосунках щось не так, потрібно з’ясувати, у чому проблема, поговоривши з партнером, після чого вирішити цю проблему або розлучитися назавжди.

Вагітній

Ложка, приснився вагітної, означає легкі пологи і швидке відновлення від вагітності, як розумовий, так і фізичний, за умови, що ви будете багато читати і працювати над своїм тілом.

Чоловікові

Тут знову допоможе сонник Фрейда, що дає тлумачення двох варіантів сну.

  • Якщо чоловік побачить у сні, як його дівчина миє ложки, це означає, що на даний момент вона проводить оцінку відносин, розбирається в них. Це хороший знак, адже подібна усвідомленість виводити відносини на новий рівень. Проте, якщо з вашої сторони у відносинах щось не так, чекайте невдоволення. Саме час обговорити з партнером все без приховування і скоригувати свою поведінку.
  • Мити ложки самому — чоловік буде розриватися в выборре між партнерками, не впевнене, яка підходить йому більше. Чоловікові варто запитати себе, чого він сам хоче від життя і стосунків. Відносини з кількома людьми не призведе ні до чого хорошого, якщо це, звичайно, не согласнованная шведська сім’я.

Інші сонники (тлумачення за значенням)

Є тлумачення і з менш відомих сонників. Цей розділ для тих, хто не знайшов свого сну у попередніх розділах.

Срібна ложка

Якщо вам приснилася срібна ложка, варто готуватися до свята, на який вас скоро запросять. Захід може бути воістину доленосним для вас. Присутність на ньому почесно, а ще ви отримаєте прекрасну можливість завести потрібні знайомства. Говоріть з людьми, пізнавайте їх.

В цілому срібні ложки часто символізують заступництво. Скоро у вас з’явиться шанс потрапити в коло людей, знайомство з якими буде корисно.

Дерев’яна ложка

Ложки з дерева — це хороший знак, символ гармонійних відносин з оточуючими людьми і в принципі світом. Якщо ви попрацюєте над цим, скоро розбіжності будуть успішно вирішені, ви знайдете компроміс і від конфлікту не залишиться і сліду. Нагадуємо, що, якщо самому не працювати над вирішенням проблеми, дива не станеться.

Також є думка, що побачити дерев’яну ложку у сні означає, що вам варто оцінити свої амбіції і, не відмовляючись від них, зробити свою особистість їм відповідає.

Золота ложка

Золото — у всіх сенсах позитивний символ. Очікуйте щастя, благополуччя, особливо матеріального, удачі і подарунків від долі.

Чайна ложка

Чайна ложка — символ уміння радіти дрібницям. Можливо, вам варто навчитися цьому чи, може, сон означає, що ви скоро навчитесь.

Також це може бути знаком того, що в родині скоро з’явиться немовля або того, що ви зможете розпорядитися малими благами так, як багато хто не вміють розпоряджатися великими.

Столова ложка

Символ гостинності або його відсутності. У вашому житті можуть з’явитися непрохані гості. Еротичний сонник тлумачить столову ложку як знак того, що незабаром вас чекає підвищена увага з боку інших людей. Відкривається великий простір для романтичних пригод.

Брудна ложка

Ви незадоволені собою. Відчуваєте, що б ви не робили, все виходить погано. Ви підводите людей і вони напевно вас ненавидять.

Від такого почуття необхідно якнайшвидше позбутися, проаналізувавши свою поведінку, сходивши до психолога або психотерапевта. Подібні почуття призводять до серйозних проблем у багатьох стороных життя.

Багато ложок

Сонник вважає, що багато ложок віщує короткочасну і не особливо серйозну хворобу, яку, тим не менше, потрібно вчасно вилікувати, тому що неліковані хвороби можуть призвести до серйозних осложенениям.

Мити ложки

Мити ложки — стати заручником пліток. Спробуйте уникнути цього. Пам’ятайте, що чутки і думки інших людей не повинні впливати на вас.

Придивіться до друзів — хороші друзі не будуть підтримувати в вас невпевненість і негативні емоції, пов’язані розпущеним плітками. Шукайте підтримки і вибирайтеся з полону чужої думки. Ще миття ложок може означати самому розпускати чутки і плітки. Не варто цього робити — ні до чого доброго така поведінка не призводить.

Вас годують з ложки

Це символ щасливого сімейного життя за умови, що ви будете працювати над собою і над своїми стосунками.

Зламана ложка

Зламана ложка обіцяє різні неприємності і втрати.

Повна ложка

Наповнена чимось ложка — до успіху в якомусь певному справі. Працюйте над тим, що у вас добре виходить і чого ви хочете, і вас чекає хороший результат і визнання.

Чисті ложки

Чисті ложки, сяючі і блискучі, говорять про те, що ви хочете так само сяяти і блищати перед іншими людьми. Можливо, ви занадто залежні від чужої думки і, піклуючись про те, «що скажуть люди», втрачаєте свою індивідуальність, не розвиваєтеся в області, в якій могли б бути дуже хороші.

Постарайтеся позбавитися від цієї залежності і пам’ятаєте, що розумні люди люблять унікальних особистостей, не живуть за нудним стандартам.

Купувати ложки

Купувати ложки означає збагатитися.

Висновки

Наостанок хочемо нагадати, що не кожне сновидіння щось означає, обіцяє що-небудь. Іноді сон — це просто сон, і, навіть якщо його значення детально розкрито у відомому соннику, те, що написано, може не збутися.

Наполегливо працюйте над собою, міняйтеся на краще, використовуйте обставини, розпоряджайтеся удачею. Ви завжди можете змінити своє життя, уникнути поганого чи знайти благо всупереч злим знаків.

Сонник - тлумачення снів