До чого сняться колготки – сонник, тлумачення сну про рвані і діряві, капронові, чорні жіночі та дитячі колготки

Колготки, побачені в сні, символізує легкість, безтурботність. Вони віщують приємне проведення часу з друзями, довгі походи по магазинах і вигідні покупки. Можлива так само зустріч з легковажними людьми, на яких вам не варто покладатися.

Важливо: Запишіть свій сон відразу після пробудження, щоб не забути деталі.

Колготки по соннику Міллера

Колготки – символ радісного життя і приємних подій. Придбати нові — означає обновки і в реальному житті, які торкнуться вашого гардеробу або техніки. Якщо ви в сновидінні їх перете – зумієте успішно впоратися з незначними проблемами. Порвали – до пліток і сторонньому втручанню у ваші справи. Мереживні моделі обіцяють появу кількох прихильників; придивіться: можливо один з них стане вашим супутником життя.

Якщо чоловікові приснилося, що він знімає колготки з жінки, то у нього найближчим часом зав’яжеться службовий роман, а якщо виробів багато, і всі вони кольорові – любовні стосунки будуть віддані гучного розголосу.

Надягати рвані колготки у сні — до пліток за спиною

Тлумачення сну про колготки по соннику Ванги

Побачити дитячі колготки – до майбутніх клопотів по господарству. Сон, у якому ви розглядали або приміряли білі колготки, передвіщає важку хворобу. Якщо одягаєте рвані – про вас будуть пліткувати, і ці наговори завадять вашим планам. Дірки ще трактуються як непередбачені витрати і фінансові втрати.

Колготки в ісламському соннику

Брудні або порвані колготи попереджають, що жінці потрібно ретельніше дбати про свою репутацію, не здійснювати необачних вчинків. Якщо ж чоловікові сниться жінка в таких колготках, то його спробує спокусити особа легкої поведінки. Білі — сняться до хвороби або депресії.

Кому приснився сон про колготки?

Чоловікам це предмет гардероба сниться як знак успіху в любовних справах. Такі мрії передбачають молодим людям швидку зустріч з ідеальною супутницею життя. Якщо червоний колір виробу, то самі відверті еротичні фантазії втіляться наяву.

Для жінок ця частина гардеробу символізують честь; втратити – зіпсувати свою репутацію. Красиві, нові колготки маряться до дорогих обновкам.

Тлумачення сну про колготки по подробиць

Щоб тлумачити сновидіння правильно, пригадайте, які наснилися колготки. Все має значення: матеріал, колір і навіть розмір. Наприклад, якщо вони були великі, то в реальному житті ви живете ілюзіями і видаєте бажане за дійсне.

Які були колготки уві сні?

Якщо приснилася модель синього або зеленого відтінку — вас чекає активний відпочинок на свіжому повітрі. Чорні – працевлаштування на роботу своєї мрії, період стабільності в житті. Червоні сняться до пристрасного роману, а оранжеві або жовті – до спілкування з дітьми. Інше тлумачення сну з кольоровими моделями – це спілкування з легковажними і ненадійними, про яку незабаром будете шкодувати.

Приснилися колготки неприємного кольору

Негарна, непоказна річ обіцяє жінці неприязнь з боку молодих людей. Можливо, ваш стиль в одязі виглядає безглуздим, і сон натякає, що пора поповнити гардероб модними обновками.

З мереживами або красивим візерунком

Привиділася мереживна пари панчіх – вскружите голову відразу декільком кавалерам. Вас чекає підвищена увага чоловіків, квіти і компліменти.

Колготки в сіточку – небезпечні любовні мережі, будьте обережні у виборі партнера.

Нові капронові

Капронові колготки і в сновидіннях залишаються символом недовговічності. Купити їх – означає майбутнє нове знайомство, яке виявиться нетривалим. Додаткове значення – легкий флірт.

Жіночі

Жіночі колготки символізують сексуальність і ніжність. Чим більш привабливо вони виглядають, тим більший успіх у протилежної статі віщують. І навпаки, якщо від колгот у вас залишилося неприємне враження, то ваш зовнішній вигляд заважає зустрічі з другою половинкою.

Дитячі колготки уві сні передвіщають багато суєти

Дитячі

Маленькі дитячі колготки передбачають дрібні клопоти по господарству, рутинну домашню роботу.

Увага: з-за метушні з дому ви можете пропустити важливу зустріч!

Що відбувалося з колготками?

При тлумаченні сну важливо враховувати не тільки зовнішній вигляд виробу, але і які з ним відбувалися дії.

Приснилися дірки або стрілка на колготках

Порвана річ попереджає про плітки заздрісників і обіцяють зрада. Відносини з вашим партнером натягнуті до межі; стрілки на колготках – розрив любовних зв’язків.

Купувати нові

Купівля символізує початок нового життя, буває біла смуга, все буде йти гладко. Якщо дівчина бачить нові колготи в упаковці, то її молода людина готує їй приємний сюрприз. Інше значення такого сновидіння – належить провести багато часу в незнайомій компанії.

Прати

Прати у сні колготи – в реальному житті протистояти пліткам і підступам недругів. Якщо відпираються плями швидко, то з нападками легко впораєтеся. В’їдаються плями говорять, про те, що доведеться немало попрацювати, щоб наговори ворогів не зруйнували ваші плани.

Отримати в подарунок

Якщо дарують вам, то скоро хтось спробує вас познайомити з новим кавалером. Якщо даруєте ви – значить тяготитесь ким-то з вашого реального оточення, хочете позбутися від нав’язливого людини.

Втратити

Втратити в сні колготки – позбутися наяву доброго імені. Це може статися із-за вашого легковажності чи наклепу ворогів.

Надягати діряві

Якщо одягаєте уві сні діряві колготки – розчарують або підведуть найближчі люди. У відносинах з ними почнуться взаємні докори і підозри. Фінансове благополуччя буде тимчасово порушено: сон говорить про те, що настав час бути економніше.

Приміряти

Якщо у своїх мріях ви були зайняті приміркою, це означає, що наяву вам доводиться ховати свої проблеми за маскою байдужості. Ви приховуєте правду чи прагнете прикрасити дійсність.

Якщо сон з приміркою сниться чоловікові – його очікує бурхливий, але швидкоплинний роман.

Важливо: Інше значення сну – починається хвороба.

Штопати колготи у сні — до вирішення серйозних завдань

Зашивати

Зашивати річ у сні – до уколів і издевкам оточуючих наяву. Але якщо в сновидінні вдалося акуратно заштопати колготки – зумієте залагодити серйозний конфлікт.

Знімати

Знімати уві сні колготки – побоюйтеся довіритися ненадійному людині: той, кому ви плануєте оголити свої почуття, вас підведе.

Висновки

Зі сну колготки обіцяють сновидінню удачу у відносинах нових партнерів і розкішні обновки в тих випадках, коли виріб виглядає привабливим. Якщо побачені уві сні порвані колготки, забруднені або виробляють неприємне враження – такі сни попереджають про сплетниках і хворобах.

Сонник - тлумачення снів