До чого сниться вилка – сонник, тлумачення сну про вилки, мити вилку уві сні

Вилка — гострий предмет, яким складно, але все ж можна поранитися. Поява такого столового предмета уві сні найчастіше обіцяє щось не дуже гарне, але якщо прислухатися до послання, то можна вберегтися від зла.

Вилка по соннику Міллера

 1. Бачити сяючу чисту вилку — ознака того, що наяву сновидець чесний і щирий з оточуючими його людьми.
 2. Звичайна вилка сули самотню, сумну старість. Спящему варто переглянути свої погляди, щоб він перестав відштовхувати від себе людей, і тоді цю ситуацію можна змінити.
 3. Вилка на підлозі попереджає про небезпеку, що наближається, потрібно бути постійно на чеку.
 4. Впустити столовий прилад на підлогу — до смерті когось із близьких людей.
 5. Брудна вилка попереджає про невеликі проблеми зі здоров’ям, потрібно потурбуватися про себе, не перепрацьовувати і в разі чого відразу ж звертатися до лікаря.
 6. Якщо сновидінню приснився столовий прилад у нього в сумці, то це говорить про те, що слід якомога швидше завершити термінові справи, інакше результати негативно позначаться на кар’єрі.

Люба, дорога вилка говорить про впевненість в собі сновидця

Тлумачення сну про вилки сонник Ванги

 1. Знайти вилку на порозі свого будинку — в гості до сновидінню завітає неприємний людина, з яким відбудеться складний і довгий розмова.
 2. Якщо прилад уві сні був красивим, старовинним, то наяву сплячий занадто зануден, з-за цього його намагаються уникати багато знайомі і друзі.

Багато вилок уві сні говорять сновидінню, що йому потрібно з усією відповідальністю підійти до вирішення якогось важливого питання, тільки тоді він зможе домогтися успіху.

Сон з виделками в ісламському соннику

В ісламському соннику вилка символізує кілька шляхів прийняття рішення з боку сновидця, кожне з яких так чи інакше вплине на його долю чи на долю його близьких. Потрібно ретельно обміркувати кожен свій крок, щоб не оступитися.

Якщо приснилася дорогоцінна, красива вилка, то сплячий наділений упевненістю в собі, внутрішньою силою, і здатний домогтися всього, чого бажає, навіть незліченних багатств.

Кому приснився сон?

Великий вплив на значення сну надає підлогу сновидця. Одне і те ж бачення з ідентичним сюжетом може розповісти різні речі чоловікам і жінкам, тому не варто залишати цей момент без уваги.

Незаміжньою дівчині

Несприятливим символом вилка, побачена в сні, стане для незаміжньої дівчини. Таке бачення обіцяє розлуку з коханим, і, найімовірніше, прощання відбудеться з-за сварки, яку спровокує сама сновидица. Потрібно сумлінніше ставитися до своїх почуттів, адже зруйнувати навіть самий міцний союз досить легко.

Якщо дівчині перед весіллям сниться, що лежать перед нею столових приладів вона вибрала вилку, то найімовірніше одруження буде скасовано.

Для чоловіка побачити вилку в сні означає, що в його оточенні є якась дама, поклала на нього око

Вагітній

Якщо уві сні вагітна дівчина мила брудний посуд, в тому числі і виделки, то пологи будуть непростими. Потрібно приділяти багато уваги своєму здоров’ю і здоров’ю майбутнього малюка, таким чином вдасться зменшити негативні наслідки в майбутньому.

Заміжній Жінці

Вилка — несприятливий символ і для заміжньої жінки. Він попереджає про появу проблем як вдома, так і на роботі. З домочадцями відносини стануть напруженими, можливі регулярні сварки з чоловіком, діти не будуть слухатися. З такою ситуацією можна впоратися, але треба набратися сил і терпіння.

Якщо наснилося багато вилок, в оточенні сплячої є безпринципний чоловік, готовий на все заради своєї мети, навіть на створення зла на адресу сплячої.

Чоловікові

Для неодружених чоловіків сон, в якому привиділася вилка, говорить про те, що якась жінка з оточення не проти прийняти залицяння сплячого. Варто придивитися, може це саме та жінка, яка породжує в серці ніжні почуття.

Якщо ж вилка впала на підлогу, то незабаром сновидець познайомиться з дамою, з якою у нього закрутиться бурхливий роман, а, можливо, і щось набагато більше.

Що за вилка була у вашому сні?

Матеріал, з якого була виконана вилка, теж має значення для тлумачів.

Алюмінієва

Дешеві столові прилади, які були виконані з алюмінію, попереджають сновидця про настання складного періоду в його житті. Потрібно набратися терпіння, адже найближчим часом біди так і будуть сипатися. Не варто опускати руки, це лише тимчасове явище, для паніки немає причин. Все мине і життя знову налагодиться.

Дерев’яна вилка

Вилка з дерева — одно протилежний символ вилці алюмінієвої. Поява такого столового приладу уві сні обіцяє наступ хороших часів, чорна смуга закінчиться, справи нарешті підуть в гору і для смутку не залишиться ні часу, ні бажання.

Зламана вилка

 1. Зламаний столовий прилад, побачений одного з молодят, обіцяє складності у відносинах. Молодому подружжю доведеться важко в перші місяці, але потрібно знайти сили в собі пережити це і тоді в подальшому все буде добре.
 2. Якщо дівчині перед побаченням приснилася поламана вилка, то це вірний знак, що з юнаків їй не по дорозі. Можливо, молодий чоловік дуже підступний, а дівчина про це і не здогадується.

Тлумачення сну по подробиць

Дуже добре, якщо сновидець запам’ятав, з чого була зроблена вилка, як вона виглядала і що з нею відбувалося уві сні. Це дасть зрозуміти, про що саме хотів сказати підсвідомість.

Мити вилки уві сні

Миття столових приладів уві сні сниться до чуток і пліток як у бік сплячого, так і від нього походить. Не варто обговорювати когось, бо добром це не обернеться. Така поведінка може викликати хвилю обурення з боку обговорюваного людини і потім наслідки не змусять себе чекати.

Їсти виделкою і ножем — до успіху у майбутніх справах

Бачити чисті вилки

Чисті вилки говорять про те, що сплячий мріє бути відомою і шанованою людиною, важливим і необхідним, але потрібно подумати, а чи справді саме це потрібно, або під таким бажанням ховається щось більш глибинне? Іноді такі прагнення стають спробою довести рідним і друзям щось, але це не кращий спосіб.

Їсти виделкою і ложкою уві сні

 1. Є дуже красивою виделкою в сні — наяву хтось з оточення обдурить сплячого.
 2. Ложка була срібною — сновидець отримає хороший дохід, можливо, навіть несподівано для нього самого.

Якщо уві сні людина їв ложкою рідке блюдо, то в реальному житті його справи будуть йти, так як потрібно, без запинок і плутанини, а от якщо він їв їй тверде, а виделкою — рідке, то почне творитися щось незрозуміле і дивне.

Різати їжу ножем і виделкою

Якщо сновидець ріже їжу ножем, щоб з’їсти, а поруч лежить вилка для трапези, то його чекає неймовірний успіх у майбутніх справах. Варто скористатися шансом — найближчим часом все задумане обов’язково буде збуватися.

Бачити багато столових приладів

Якщо приснився набір, в якому було багато ножів, виделок і ложок, то хворого наяву чекає одужання, а ось здорового варто занепокоїтися — його здоров’ю щось загрожує. Не варто ігнорувати навіть незначне нездужання, воно може говорити про хвороби.

Якщо прилади лежали в хаотичному порядку і були різними, то чекають приємні новини. Можливо, з’явиться привід пишатися за професійні заслуги.

Купувати вилки в магазині

Купівля вилок у сні — до клопотів і турбот, але досить приємним. Це може бути підготовка до якоїсь важливої події або переїзду. Чим більше уваги сновидець приділить дрібниці, тим більше порадує його результат.

Потрібно уважно прислухатися до «голосу» своєї підсвідомості, адже воно може підказати потрібний шлях, дати точну відповідь на питання або попередити про небезпеку.

Сонник - тлумачення снів