До чого сниться голка з ниткою – сонник, шити голкою з червоною або білою ниткою у ві сні бачити клубок з нитками

Побачена уві сні голка з ниткою, означає, що ви стурбовані проблемою про іншу людину більше, ніж про себе. Чим ближче до вас людина, тим коротше нитка.

Але проблеми можуть бути не тільки з іншою людиною. Подумайте – хто Ви? Голка або нитка? Якщо ви вважаєте – друге, той сон означає, що ви прямуєте за кимось. І можете добитися успіху, як і той, за ким ви йдете. У цьому випадку довжина покаже, наскільки близькі ви будете з цією людиною. А якщо ви голка – то які проблеми вам доставить цей чоловік, який слідує за вами і гальмує вас на шляху?

Голка з ниткою по соннику Міллера

Бачити голку з просмикнути в неї ниткою – означає, що ви закинете свої справи і будете більше переймаються проблемами інших.

Шити уві сні голкою — це застереження про майбутні труднощі, нещастя. Ви будете страждати від втрати прихильності того, хто належить вам по праву.

Знайти голку – у житті ви знайдете друзів, які вас будуть високо цінувати і поважати.

Зламати голку – означає наближення бідність і самотність.

Шукати голку — вас чекають даремні тривоги. Порожні турботи.

Тлумачення сну про голку і нитку в сонник Ванги

Всиляти нитку в голку у сні – такий сон означає, що наяву ви втрутилися не в свою справу, за що і будете розплачуватися.

Якщо ви шили уві сні голкою з просунуті ниткою — це передвістя страждань. Ваш звичний розклад життя буде порушений – близькі покинуть вас.

Зламати голку під час шиття — в життя ваше роздратування і озлобленість принесуть тільки нещастя і сварки. Заспокойтеся, охолоньте. Сдержитесь в момент гніву, інакше накличете на себе біду.

Вколотися голкою – у вашому оточенні є така людина, яка готує для вас підлість . Не треба карати його або мстити у відповідь за каверзи – життя сама покарає його за гріхи. Моліться за його нещасну душу.

Якщо ви втратили голку в сні — наяву ви втратите підтримку важливого для вас людини. Але не варто впадати у відчай — це не найгірший період у вашому житті. Головне — не втратьте друзів.

Сломавшая голка у сні говорить про те, що і Ваші плани скоро поламаються

Нитка з голкою в ісламському соннику

Хто побачить у сні голку з просунуті в неї ниткою, того цілісність об’єднається після того, як вона була розсіяна і з’єднаються воєдино його розпалися справи.

Голка уві сні — це дружина і, якщо хто-небудь побачить, що засилює в голку нитку, то це є ознакою покірності дружини і вірності.

І хто побачить, що голка, якою він шиє, або поламалася, то його плани і справи розпадуться і засмутяться.

Кому приснився сон?

Дівчині

Такий сон передвіщає зустріч з багатим залицяльником, і вона вже не за горами!

Жінки

Якщо ви вишиваєте гарний візерунок – то це означає, що вас чекає майбутнє щастя. Але треба запастися терпінням – візерунок не зробити швидко, за помахом руки, потрібен час.

Чоловікові

Вас чекає попереду любов і щастя.

Сімейному людині

Для сімейної людини сон, де ви шиєте голкою з ниткою, пророкує, що спільне життя скоро дасть тріщину. І, можливо, вам доведеться вкласти багато сил, щоб налагодити відносини.

Часто сон в якому Ви вдеваете нитку в голку, говорить про те, що Ви занадто часто влазить в чужі справи

Тлумачення сну по подробиць

Шити уві сні голкою і ниткою

Сон, де ви шиєте голкою з ниткою, означає, що вам слід чекати неприємностей. Навколо вас занадто багато людей, які потребують вашої уваги. Ви будете турбуватися про чужих справах більше, ніж про свої, і це принесе вам багато страждань і неприємностей.

Всиляти нитку в голку

Будьте уважні, сон, де ви вдеваете нитку в голку означає, що ви втрутилися не в свою справу, і це призведе до проблем. Ви занадто сильно цікавитеся чужими справами. Займіться собою, чужі проблеми до добра не доведуть.

Бачити клубок ниток для в’язання

Клубок, побачений у сні – означає, що вас чекає довгий шлях до розплутування справи. Чим більше вузликів в клубку, тим більше треба вирішити завдань. І треба набратися терпіння, і розплутати клубок, щоб привести все в порядок.

Червона нитка у голці

Вам належить прийняти серйозне рішення і зробити рішучий крок. Будьте пильні.

Біла нитка і голка

Ви дуже відомі і ласкаві, що веде до сумних наслідків. Не час для вирішення чужих проблем. Навчіться говорити «ні». Зверніть увагу на ваші власні проблеми. Ви – це головне.

Бачити уві сні котушку з нитками — до несподіваних гостей

Кольорові нитки та голки

Вас чекають дрібні неприємності і перешкоди на шляху, які треба буде вирішити. Але всі вони вирішуються, хоча і доставляють багато прикрих клопотів.

Шовкові нитки та голки

Шити уві сні шовковими нитками – це до багатства. Зустріч з багатим чоловіком або жінкою. Достаток у сім’ї. Вдалі рішення.

Клубок з вовняних ниток

Вовняні нитки говорять про заплутаність справ у вас на роботі і вдома. Це знак непродуктивної праці. Вам треба проаналізувати свої дії і вчинки.

Зашивати дірку нитками

Зашивання дірки в одязі, речах уві сні – це означає скорочення бюджету. Вам доведеться економити фінанси. Клопоти, розчарування, важка праця не приносить задоволення.

Бачити котушку з нитками

Несподівані гості прийдуть до вас в гості.

Повні котушки з нитками — вас чекає довга робота, по завершенню якої чекає відмінний результат.

Якщо ж котушка порожня вам доведеться погодитися на візит до людей, які для вас неприємні.

Порожні котушки знятися до негараздів і неприємностей.

Вишивати макраме

Вишивати макраме уві сні — вас чекає цікаве знайомство. Ви знайдете хитрі рішення, незвичайний план. Попереду — заслужена нагорода.

Висновки

Голка може сильно вколоти, а може допомогти уникнути проблем. Вона – провісник неприємностей. Будьте уважні з близькими людьми.

Сонник - тлумачення снів