До чого сниться сорочка — сонник, значення сну про чоловічу або жіночу сорочку, прати або гладити її уві сні

Сон, в якому людина бачить на когось, гладить, пере або приміряє в магазині нову сорочку або блузу — в основному позитивний. Говорить він про швидкі зміни в долі, причому чим яскравіше і нарядно уві сні предмет гардероба, тим вдаліше будуть зміни. Якщо ж одяг стара, брудна, рвана або виглядає, як саван — варто підготуватися до хвороб і тимчасових невдач, які також приведуть до змін — але, швидше за все, не таким позитивним.

Сорочка по соннику Міллера

У популярному соннику трактування дуже залежить від обставин того, що відбувається і того, кому саме приснився сон.

 1. Якщо людина одягає на себе сорочку – можливо, супутник життя дізнається про невірність сновидця і союз розпадеться.
 2. Втрата сорочки означає втрату довіри з боку колег та рідних, порвана і брудний одяг — до нещастя і ситуації, в якій доведеться змінити оточення на небажане.
 3. Брудна сорочка – до хвороби, заразливих захворювань, які погано лікуються.
 4. Бачити чисту міцну, але старомодну блузу – до удачі, але не ту, на яку розраховував сновидець.
 5. Відмова від цієї блузи — до кардинальної зміни обстановки, переїзду або переходу на нову роботу.
 6. Бачити себе і оточуючих у довгих білих саванах або схожих на них сорочках — до сумних известиям.
 7. Гуляти зі супутником в іскристо-білій блузі — до хвороби і горя для побаченого уві сні, а також до невдачі у фінансових справах.

Довідка. Жовта яскрава блузка — до веселого життя і несподіваному подарунку або прибутку.

k chemu snitsya rubashka  sonnik, znachenie sna pro muzhskuyu ili zhenskuyu rubashku, stirat ili gladit ee vo sne26 До чого сниться сорочка — сонник, значення сну про чоловічу або жіночу сорочку, прати або гладити її уві сніЧасто що сниться блуза або сорочка говорить про сновидце як про людину досить егоїстичний

Значення сорочки уві сні по соннику Ванги

Сорочка, побачена у вікні на мотузці — до довгоочікуваного листа, каже сонник Ванги.

 • Якщо переш сорочки в мильній воді або річці руками — скоро захворієш.
 • Надіти білу, чисту блузку — до радісних новин.
 • Брудна, рвана, пом’ята сорочка — до візиту невірної подруги або родички.
 • Якщо наречена шиє своєму чоловікові й оздобила його множинною, яскравою вишивкою з вузликами — життя молодих буде довгою і щасливою.

Часто що сниться блуза говорить про сновидце як про людину досить егоїстичний, не бажає вникати в проблеми і турботи оточуючих.

Сорочка в ісламському соннику

Сорочка в Ісламському соннику — до радісної звістки.

 • Дівчині побачити на знайомому чоловікові цей предмет гардеробу — до заміжжя або заручини.
 • Вовняна сорочка говорить про побожності і чистоті сновидця.
 • Людина, що рве на собі предмет гардероба або испачкавший його, незабаром розлучиться.
 • Жінка побачила себе в чоловічій сорочці — сім’я зміцниться, а життя повернеться в хорошу сторону.

Багато різних блуз — до безлічі добрих справ, можливість здійснити які з’явиться у сновидця найближчим часом.

k chemu snitsya rubashka  sonnik, znachenie sna pro muzhskuyu ili zhenskuyu rubashku, stirat ili gladit ee vo sne27 До чого сниться сорочка — сонник, значення сну про чоловічу або жіночу сорочку, прати або гладити її уві сніШити сорочку у сні — до удачі і щастя в любові

Кому приснився сон про сорочку?

Багато залежить від того, в якому саме контексті приснився сон і кому приснився в предметі гардероба чоловік — жінці, юнакові, вагітної або юній дівчинці.

Жінки

У деяких сонники бачити чоловічу сорочку жінці — до поліпшення сімейних відносин і нового витка в розвитку взаєморозуміння в сім’ї.

Довідка. Якщо жінка вишиває сорочку синові — юнак невдовзі познайомить маму зі своєю майбутньою дружиною.

Дівчині

Прати і прасувати чоловічу сорочку — до швидкого заміжжя або приємної зустрічі. Приміряти нову блузку на себе — до кардинальних змін, зміну роботи, міста проживання або навіть країни.

Чоловікові

Якщо чоловік в магазині вибирає або приміряє запам’ятався предмет гардероба — у житті незабаром відбудуться зміни, які вплинуть на все подальше життя.

Тлумачення сну про сорочку за подробицям

Багато залежить від того, якою була блуза у сні — чистою чи брудною, яскравою або чорної, рваною або ідеально отутюженной і накрохмаленої.

Якою була сорочка у вашому сні?

Чистий блуза чи чоловічий предмет гардеробу — до удачі, брудна — до бідності і сварок, шити — удача і щастя в любові.

Нічна сорочка (ночнушка)

Якщо жінка побачила себе в нічній сорочці, довгій і просторою — в найближчому майбутньому її чекає незначна, але вона вимотує хвороба.

Біла сорочка

Біла сорочка уві сні тлумачиться в залежності від того, як вона приснилася людині. Якщо він одягав її — можна чекати успіху і процвітання. Якщо ж знімав, та ще похапцем — в життя прийде занепад і руйнування сподівань.

Чорна сорочка

Сон «чорна сорочка» несе негативний відтінок і говорить про невірність супутника життя або зраду близької людини — друга або колеги.

Рожева

Довідка. Рожева тканина блузи в основному сниться людям наївним і занадто легковажним. Якщо не змінити ставлення до життя — можна постраждати від поганих людей найближчим часом.

Червона

Червона сорочка — символ нестерпного спокуси, порочного бажання, яке ось-ось наздожене і може, якщо піддатися йому, змінити до гіршого щасливе і спокійне життя з коханою людиною

k chemu snitsya rubashka  sonnik, znachenie sna pro muzhskuyu ili zhenskuyu rubashku, stirat ili gladit ee vo sne28 До чого сниться сорочка — сонник, значення сну про чоловічу або жіночу сорочку, прати або гладити її уві сніРвані і брудні сорочки нічого доброго не віщують

Блакитна

Сон «блакитна сорочка» говорить про те, що в життя прийшов період спокою і безтурботності, коли все виходить і немає ні турбот, ні тривог. Варто скористатися цим періодом, щоб відновити душевні сили і знайти нове заняття, що приносить радість.

Якщо приснилася нова сорочка

Витончена, нова і модна, відмінно зшита блуза — до загального замилування якістю, яке до цього моменту не помічали оточуючі. Також до змін в кращу сторону на роботі.

Брудна сорочка з брудним коміром

Рване і брудне плаття і блузи завжди віщують нещастя, осуд оточуючих, образи з боку друзів, негаразди. Плюс ситуації в тому, що у важкий момент поруч залишаться тільки вірні люди.

Кого у сні ви бачили в сорочці?

Бачити уві сні в яскравій і нової або брудним і подертим блузі себе або інших до абсолютно різним подіям.

Себе

Надягати яскраву жіночу блузу дівчині — безглузді клопоти, тривоги і розчарування.

Чоловічу — брата чи чоловіка — до невдалого події, аварії або пожежі, втрати грошей.

Чоловіка

Чоловіка у білої або блакитної сорочці – до похвали від значущих людей, до міцного союзу та любові супутника життя.

Маленького хлопчика

Довідка. Дитина — особливо хлопчик — завжди симвоизирует приємні події, особливо якщо малюка уві сні сам одягає сновидець.

Хлопця

Колишнього коханого — до повернення колишніх почуттів. Нинішнього — до зміцнення любові. Незнайомця — до приємної зустрічі.

Жінку

Чоловіча сорочка, особливо знайома, на чужій жінці говорить про зраду супутника життя і швидкого розриву відносин.

Що уві сні ви робили з сорочкою?

Сорочку уві сні можна не тільки вдягати або бачити на кого-то — її можна прати, прасувати або дарувати. У всіх випадках тлумачення сну різне.

Прали

Прати одяг, та ще руками або в річці — до швидкої хвороби і довгому одужання. Варто задуматися і поберегти себе.

Гладили

Сон до змін — до добрим чи не дуже. Якщо морально підготуватися до неї і бути впевненим в тому, що вихід із зони комфорту буде вдалим — так і буде.

Надягали

Надягати білу або світлу (блакитну, рожеву, зелену) сорочку – до радісних новин.

Купували

Якщо для себе або коханої — до несподіваного дорогого подарунка. Болісно вибирати сорочку уві сні – доведеться вибирати між сім’єю і робочими стосунками. Варто вибрати те, що потребує зараз в максимальному уваги.

Дарували

Отримана в подарунок сорочка — не надто приємний символ, який означає невдачу і короткий період фінансових проблем.

Висновки

Сприйняття і трактування побаченого дуже сильно залежить від контексту і того, кому приснився сон. Навіть бачення про брудною, рваної та випраного сорочці можна сприйняти як попередження, підготуватися до змін, сходити до лікаря або по душам поговорити з чоловіком або колегою — і змінити долю в кращу сторону.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort