До чого сниться сходи – сонник, тлумачення сну, бігати. підніматися вгору по сходах, спускатися вниз або падати зі сходів у сні

Всім людям сняться різні сни і кожен з нас, напевно, хоча б раз у житті замислювався «А що означає цей сон?». Сонники донині користуються великою популярністю серед любителів тлумачити сновидіння.

Багато символи, які прийшли у сні, можуть означати дуже багато, хоч і на перший погляд здаватися простими. Наприклад, побачити сходи уві сні — в цілому хороший знак, однак витлумачити сон точно можна лише звернувши увагу на деталі. Також істотний вплив чинить конкретний сонник, який використовується в даний момент.

Сходи у сні символізує Ваш життєвий шлях

Сходи по соннику Міллера

Один з найстаріших і відомих сонників говорить про те, що якщо Вам приснилася сходи, по якій Ви йдете вгору, то це ознака прийдешнього успіху або сприятливих змін у Вашому житті.

Також цей предмет, побачений у сні, символізує Ваш життєвий шлях в цілому і рух по лінії долі. Позитивним значенням наділений сон, у якому Ви приставляєте сходи або драбину до чого-небудь з наміром залізти на неї — це обіцяє велику удачу в справах або кар’єрі.

А ось зламана або ветха сходи, на жаль, передбачає можливі біди і невдачі. Ще одним варіантом такого трактування сновидіння може стати провал в якийсь поставленої задачі, або значні перешкоди й негаразди на шляху до мети. Протилежним значенням володіє сон, у якому Ви збігає з полону або ув’язнення з допомогою драбини. У цьому випадку, втілити все задумане як раз вийде.

Тлумачення сну сонник Ванги

Ще одним тлумачем снів, який користується великим попитом, вважається сонник Ванги. Відповідно до цього джерела, побачити сходи уві сні, за якою Ви піднімаєтеся — знаменує швидке підвищення в посаді або просто успіх у кар’єрі і справах. Якщо ж спускаєтеся вниз — значення сну пропорційно зворотне. Це означає крах, зниження в посади, фінансові втрати, зруйнований авторитет і серйозні проблеми в області самореалізації.

Також варто звернути увагу на те, чи вважаєте Ви сходинки уві сні, поки йдете по сходах. Якщо так, то це означає, що на даному етапі життя Ви витрачаєте час даремно або тягнете гуму.

Такий сон говорить про те, що будь-яке починання або робота зараз радості і щастя не принесуть, поки Ви не знайдете душевну рівновагу і спокій. Сон про зруйновану сходи або якщо в ній не вистачає сходинок слід тлумачити так: здійснити Ваші мрії практично неможливо, швидше за все Ви набудували собі повітряних замків і літаєте в хмарах. Також це може говорити про швидкої втрати близької людини.

Сходи в ісламському соннику

У мусульманському (або ісламському) соннику теж є варіант тлумачення. Такий сон буде означати досягнення очікуваних кар’єрних висот слави. Крім того, важливо з чого зроблена сама сходи. Якщо з чорного цегли, то є ймовірність того, що Ваше ім’я прогримить на весь світ.

Якщо уві сні Ви піднімалися по сходах нагору і опинилися в добре відомому місці, то це віщує далеку подорож або нове джерело доходу.

Якщо простір світле, чисте і красиве, то Ви обрали для себе правильний шлях у житті. А ось якщо забравшись на останню сходинку, Ви опинилися в незнайомому місці, то це означає закінчення життєвого шляху.

Якщо молодій дівчині приснилося, що вона піднімається сходами вгору, то варто чекати нових романтичних відносин

Кому приснилася сходи?

Як і в багатьох інших снах — має велике значення той факт, кому саме прсинилась та або інша річ. Цю деталь варто враховувати, перш ніж остаточно тлумачити сновидіння.

  • Дівчині

Якщо молодій дівчині приснилася драбина, по якій вона піднімається вгору, то це може означати швидке виникнення романтичних відносин з молодою людиною або приємні зміни в житті.

Якщо ж юній дівчині приснилося, що вона впала, то це може бути важливим попередженням. Це знак того, що їй не варто виходити заміж за свого коханого, так як він зовсім не той, ким хоче здаватися.

  • Жінки

Жінка, яка уві сні бачить перед собою сходи, на верхній сходинці якої стоїть чоловік, то це говорить про те, що вона давно знає і бажає вступити з ним у більш близькі стосунки.

Якщо жінці приснився реальна сходи в своєму будинку, по якій піднімається хтось інший, то їй варто уважніше придивитися до своїх подруг. Можливо, хтось із них стане суперницею. Якщо уві сні жінка завмерла на одному місці і не рухається, то це говорить про явні проблеми в інтимному житті і сексуальної незадоволеності.

  • Чоловікові

А до чого сниться сходи чоловікам? Найчастіше до перемог на службовому фронті і стрімкого просування в кар’єрі. Також сон про сходи може передбачати надбавку до зарплати або несподіваний грошовий приплив.

Згідно соннику Фрейда, якщо чоловік стоїть на одній сходинці, то це ознака проблем з потенцією.

Тлумачення сну по подробиць

Значення сновидіння буде сильно залежати від деталей та супутніх об’єктів, які Вам приснилися.

Бігти по сходах

Якщо Ви спите і бачите, як мечетесь туди-сюди, то вниз, то вгору, то це означає, що на даному етапі життя Вас мучать сумніви або страхи. Якщо Ви спотыкнулись, поки бігли по сходах, це говорить, що у Вашому оточенні є таємний недоброзичливець, який може вже скоро «підкласти свиню».

Згідно більшості сонників, бігти по сходах у сні означає швидкі зміни в кращу сторону в кар’єрі або професійному зростанні. Також це може вказувати на серйозне духовний розвиток. А ось якщо під час бігу у Вас закрутилася голова, то такий сон показує Вашу примхливість і упередженість стосовно успіху і слави. Можливо, Вам варто більш поблажливо ставитися до таких речей.

А от спускатися вниз у сні — до розчарувань

Спускатися сходами вниз

Спуск по сходинках вниз у сні в основному говорить про майбутні невдачі і розчарування. Це стосується і кар’єри і особистого життя. Причиною тому може бути занадто високі вимоги, які Ви ставите собі та іншим.

Дерев’яні сходи

А до чого сниться дерев’яні сходи? Якщо конструкція хистка й непевна, то це символізує назрілі проблеми в сім’ї або відносинах. Можливо, Ви віддалилися один від одного в останній час або стали байдужими.

Якщо Ви несете дерев’яні сходи в руках у сні — то це на щастя і благополуччя.

Падіння з драбини

Якщо уві сні Ви впали зі сходів, то це не дуже хороший знак. Найчастіше це говорить про прийдешні проблеми чи невдачі. Також це свідчить про те, що всі ваші нещодавні спроби розв’язати проблеми або відновити якусь справу здебільшого марні і до успіху не приведуть.

Якщо падіння відбулося в момент, коли Ви піднімалися по сходах, то це говорить про неприємності на роботі. Є шанс звільнення, пониження в посаді або урізання заробітної плати. А якщо Ви впали вже спускаючись зі сходів у сні, то це говорить про те, що Ви з самого початку помилилися з діяльністю або обраним напрямком життя. Ще одне негативно значення такого сновидіння — можливий розрив тривалих відносин з ким-то.

Згідно соннику Фрейда впасти у сні зі сходів неодмінно означає дуже сильно розчаруватися. А ось ісламський сонник вважає навпаки, що падіння символізує позбавлення від зайвого в житті.

Підніматися вгору по сходах

В цьому випадку сон означає успіх, процвітання і благополуччя. Якщо сон сниться діловій людині — більшою мірою вказує на нові звершення у професійному середовищі. Для молодих людей сон передвіщає виконання найпотаємніших бажань.

Гвинтові, залізна драбина

Тлумачити сон про кручені сходи дуже просто: це означає досягнення навіть найважчих цілей і подолання всіх перешкод. Чим вище вона йде вгору, тим більший успіх і шану Вас очікують. Якщо гвинтові сходи має дуже круті або складні вигини — це говорить про складність шляху, але в кінцевому підсумку у Вас все вийде.

Мотузкові сходи, що прийшла до Вас у сні, натякає на те, що варто уважніше поставитися до своїх родичів або найближчого оточення.

Важко підніматися, піднятися по сходах

Якщо під час руху вгору уві сні у Вас почалася задишка або кожна нова сходинка дається з великими труднощами, то це знак обов’язкового успіху в майбутньому, але заслуженого важкою працею.

Висновки

У загальному і цілому, такий сон має більше позитивних тлумачень, ніж негативних. Величезне значення має вектор руху по сходах вгору або вниз. Також варто пам’ятати і про те, що образи, що прийшли до нас у сновидіннях не є фатальними, а лише можуть вказати на шлях або проблему, до якої слід придивитися.

Сонник - тлумачення снів