До чого сниться шуба – сонник, тлумачення сну про норкову шубу, міряти, купувати або отримати в подарунок шубу уві сні

Сновидіння, пов’язані з шубою, в більшості випадків передбачають несприятливі події, попереджають про майбутні тяготи і турботи. Але не варто відразу налаштовуватися на негатив, іноді шуба уві сні може передбачити багатство, успіх і щасливе життя.

По Міллеру: чим гірше шуба уві сні — тим краще

Шуба по соннику Міллера

Бачити себе в сні в дорогий і красивою шубі — до смутку і неприємностей. Наприклад, стан здоров’я різко погіршиться, доходи стануть нижче, судовий процес буде програно. Нові справи краще не починати, всі вони приречені на провал. На думку Міллера, куди краще, якщо виріб буде зношеним і потертим, це призведе до сприятливих подій.

Старі хутра сняться до одужання, поліпшення матеріального стану, приємним знайомств, нових відкриттів і подорожей.

Шуба по соннику Ванги

На думку Ванги шуба найчастіше сниться до погодних змін. Сновидіння прогнозує похолодання або затяжну зиму. Однак, якщо верхній одяг з хутра приснилася у момент гострої необхідності в допомозі, ви отримаєте її незабаром від впливової людини.

Шуба з ісламського соннику

Якщо шуба уві сні була дуже незручною і ви відчували себе некомфортно в ній, чекайте серйозну сварку або скандал у сім’ї. Щасливі зміни в особистому житті чекають чоловіка, якщо йому приснилася гарна верхній одяг із хутра. Жінку чекає довгоочікуваний відпочинок у колі близьких людей, якщо вона побачить кожушок з овчини уві сні. А ось шубка з чорнобурки застереже його від крадіжки і інших неприємностей на роботі.

Якщо уві сні Ви носите білу шубу — можливо, ви занадто зарозумілі

Тлумачення сну по подробиць

Норкова шуба

Шубка з цього хутра, побачена в сні, має сприятливе значення. Чекайте зростання доходу, є ймовірність отримати значну прибавку до зарплати або незаплановану премію.

Молодій дівчині сон пророкує зустріч із забезпеченим шанувальником.

Якщо виріб з норки жінці приснилося, вона буде щаслива в шлюбі. Бізнесмену сон обіцяє вигідні угоди, контракти, нові можливості, небувалі успіхи в справах. У будь-якому випадку, знайте, фортуна повернулася до вас обличчям, всі ваші дії приречені на успіх.

Міряти шубу уві сні

Швидше за все, це до ймовірності упустити вигідну пропозицію, втратити прибуток, бути звільненим. Зверніть увагу на деталі. Якщо хутряний виріб було довгим і важким, не особливо сподобалося вам, варто звернути увагу на своє здоров’я, можливо загостриться хронічне захворювання.

Біла хутряна шуба

Сновидіння може натякати на те, що ви стали занадто зверхньо ставиться до людей і вас за спиною дорікають за це. Варто задуматися над своєю поведінкою і переглянути своє ставлення до оточуючих.

Сон про чорну шубу

Можливо, його варто порахувати попередженням про майбутню печалі або втрати. Будьте уважніше до рідним і близьким. Якщо у чорному хутрі вам було жарко — це говорить про незадоволеність своїм фінансовим становищем, ви всіма силами намагаєтеся досягти бажаного і з-за цього нервово виснажені. Не завадить заспокоїтися і відпочити.

Купувати шубу

Покупка такої верхнього одягу приємна тільки наяву, уві сні це говорить про вашу зайвої сором’язливості та складнощі у спілкуванні з людьми. Через відсутність комунікативних здібностей можуть виникнути проблеми в колективі та на роботі. Якщо ж у сні хочете купити верхній одяг з хутра, але усвідомлюєте, що фінансово вам важко потягнути таку купівлю — чекайте серйозного розчарування в реальності.

Важливо! Побачений сон в ніч з середи на четвер, у якому ви купуєте шубу для близької людини, при цьому покупка приносить вам велике задоволення, говорить про те, що ваше життя буде яскравим і насиченим, а старість спокійною і безбідним.

Подарували шубу уві сні

Чекайте везіння у всіх починаннях і не бійтеся змін, удача тримає вас за руку.

Важливо! Не завжди шуба, подарована вам, буде мати сприятливе значення. Наприклад, сновидіння в ніч з неділі на понеділок, в якій ви отримуєте в подарунок шикарний і дорогий виріб з хутра, свідчить про грошові труднощі в майбутньому. Якщо ж ви вирішили подарувати кожушок уві сні, то швидше за все, наяву ви дуже марнотратні і не контролюєте свої витрати.

Рожева шуба віщує зміни в особистому житті

Червона шуба

Побачити червону шубу уві сні — це знак, що ваша друга половинка не до кінця чесна з вами або почуття неискренны.

Увага! Особливо погано, якщо приснилося червоне виріб з штучного хутра. Швидше за все, неминуче розставання.

Рожева шуба

Такого кольору верхній одяг вказує на зміни в особистому житті. Причому, можна чекати хорошого, так і поганого.

Шуба на іншій людині.

Згадайте, на кому саме її побачили. Якщо вона була на плечах у батька, це може попереджати про хворобу близької людини. Не бійтеся попросити своїх рідних обстежитися у лікаря, в цій ситуації таку увагу з вашого боку зайвим не буде. Шуба на подрузі говорить про можливу зраду друзів. Якщо в хутряному виробі побачили брата чи сестру — чекайте непорозуміння в родині. Колега в кожушку попереджає про можливість пліток або обману на роботі.

Багато шуб

Сновидіння говорить про майбутній веселому подію, на якому буде присутній велика кількість людей і в центрі подій опинитеся ви.

Міль поїла шубу

У цьому випадку чекайте непередбачених складнощів у справах або в любовних відносинах.

Лисяча шуба

Побачити виріб з хутра лисиці — це до несподіваної прибутку.

Важливо! Навіть якщо азартною людиною вас не назвеш, варто купити лотерейний квиток, удача повинна вам посміхнутися.

Вкрали шубу уві сні

Чекайте ситуацію, в якій будете почувати себе вкрай ніяково і незручно. Іноді сон свідчить про серйозне захворювання.

Важливо! Сон також попереджає про те, що з вами може статися нещасний випадок або вас чекають серйозні втрати. Будьте уважні і обережні, поставтеся до цього серйозно.

Стара і рвана шуба

Зношене виріб може говорити про можливі фінансові труднощі або про майбутню важкої, низькооплачуваній роботі. Пошарпаний кожушок з норки пророкує не тільки матеріальні збитки, але й проблеми зі здоров’ям у вас або у ваших близьких. Якщо стара шуба сниться чоловікові, то наяву його чекає викриття, його жінці можуть стати відомі всі таємні скелети в його шафі.

Висновки

Потрібно пам’ятати, що до снам варто прислухатися, особливо до таких, які з якихось незрозумілих причин затримуються в голові і довгий час не йдуть з пам’яті. Бувають сновидіння абсолютно нічого незначущі, але є і ті, які служать застереженням, оберігають нас від неприємностей, головне, вчасно правильно їх розтлумачити.

Сонник - тлумачення снів