До чого сняться труси – сонник, тлумачення сну про жіночі та чоловічі труси, купувати і прати брудні труси уві сні

Сновидіння про труси можна тлумачити по — різному. Все залежить від того, в якому ключі бачить його сплячий, а так само, від статевої приналежності сплячого. Відомі психологи та екстрасенси тлумачать сни по-своєму. Давайте розберемося, про що може говорити сон про трусах.

Якщо жінці наснився труси — то її очікує бурхливий роман

Труси по соннику Міллера

Підлогу сплячого:

На думку психолога, для чоловіка бачити труси у сні — до пліток. Необхідно обдумувати кожен свій крок, щоб уникнути обговорень з боку.

Якщо жінці наснився нові трусики — це до любовного роману з чоловіком, якого вона довго вважала своїм другом. Так само, нова білизна у сні означає радість і позитивні емоції.

Купівля уві сні трусів:

Якщо Ви – чоловік, і купуєте цей жіночий предмет гардеробу — краще присмотитесь до своєї обраниці: можливо вона Вам не підходить.

Якщо спляча жінка в бутіку купує трусики – незабаром її чекає весілля.

Якщо купує, але не приміряє білизна — значить, чекає від обранця першого кроку.

Увага! Якщо уві сні побачите брудні труси, це до ганьби і зради. Якщо Вам дарують білизну — зверніть увагу на особистість того, хто дарує, — з цією людиною варто бути обережним. Якщо Ви жінка і продаєте предмет гардероба — у реальності Ви мучитеся від нерозділеного кохання, і хочете поскрорей забути Вашого обранця.

Тлумачення сну від Ванги

Румунська ясновидиця бачила в нижній білизні погані знаки. За її тлумаченням, бачити закривавлені жіночі труси у сні — до злочину проти сплячого. Якщо Вам приснився такий сон, будьте уважніше на вулиці, щоб не стати жертвою пограбування. Не вступайте в сумнівні сделаки, щоб не попастися на удку шахраїв.

Надягати комусь труси — викликати душевний біль одного.

Побачити брудне спіднє уві сні — скоріше зверніться до лікаря. Так Ваша підсвідомість намагається Вас попередити про серйозні проблеми зі здоров’ям.

Йти по вулиці в одних трусах – до провалу перед великою публікою.

Ісламський сонник

В Ісламському соннику труси пов’язують з плином справ у бізнесі. Купівля — до вдалого повороту справ. Придбати чоловічі труси – до пропозиції в діловій сфері. Якщо жінка пере білизну – неординарні задуми.

Для жінок, згідно з ісламським сонником, труси означають інтимне життя, вдале заміжжя, любовний роман, який переросте в сім’ю.

Труси уві сні вагітної — до здорового і слухняній дитині

Кому наснилися труси?

У тлумаченні сновидінь дуже важливо, кому воно снитися.

Дівчині

Якщо труси уві сні побачила дівчина — її в особистому житті чекають зміни на краще.

Вагітній

Для вагітної жінки цей сон так само має сприятливе значення. Її маля народиться здоровим, а пологи пройдуть легко.

Жінки

Якщо нижня білизна сниться замужній дамі, то її очікує відновлення колишньої пристрасті з чоловіком.

Чоловікові

Для чоловіка сон про труси обіцяє еротичні пригоди або нові пропозиції в справах. Побачити красиві, ажурні жіночі трусики означає появу в життя нової партнерки.

Крім статевої приналежності сплячого, в тлумаченні сновидінь дуже важливі подробиці самого сну.

Червоні труси у сні є ознакою сексуальної незадоволеності

Тлумачення сну по подробиць

Жіночі трусики

Все залежить від того, в якому контексті їх бачить сплячий. Такий сон може попереджати про недоброзичливців, які плетуть інтриги за спиною, і про еротичні пригоди, і про бажання знайти другу половинку.

Чоловічі труси

Тлумачення залежить від статі людини. Для чоловіка вони можуть означати дурне становище або розорення, а для жінки — швидке заміжжя.Так само, має значення модель. Сімейні труси можуть предупреждатьь про хвороби, або таким чином організм натякає на те, що вам потрібен відпочинок. «Боксерки» уві сні можуть говорити про задетом чоловіче самолюбство. Плавки говорять про успіх чи сором за якісь свої вчинки. Стрінги натякають на еротичне бажання.

Прати брудні труси

Для чоловіка означає приховувати якісь ганебні вчинки оточуючих. Для незаміжньої жінки — до швидкого заміжжя. Для заміжньої жінки — до сімейних клопотів і переживання за дітей і чоловіка. Труси у фекаліях можуть означати більший прибуток, а рвані труси — бідність.

Червоні труси

Символізують бажання еротичної близькості як для чоловіка, так і для жінки. Швидше за все, сплячий — самотня людина, давно не мав сексуальних контактів.

Якщо такий сон сниться одруженому чоловікові або заміжньої жінки — проводьте більше часу з другою половинкою, або спробуйте урізноманітнити своє сексуальне життя.

Так само, цей сон може вказувати на моральне самотність. Людина шукає розуміння або споріднену душу. Якщо сплячий ще не знайшов свою половинку — не потрібно кидатися у вир з головою — всьому свій час.

Сон про білі трусики

Для жінки означає чистоту і невинність. Так само цей сон говорить про дитячої нивности. Швидше за все той, хто бачить сон — дуже світлий і добрий чоловік. Однак не варто сильно довіряти людям — щирість і наївність може зіграти злий жарт. Наше подсознанеие попереджає про те, що менше потрібно довіряти людям.

Міряти і купувати труси уві сні

Означає, що потрібно уважніше придивитися до свого оточення, і вибирати тільки надійних людей. Цей сон вказує на те, що в скрутну хвилину друзі Вас не підтримають. Вони з Вами тільки тоді, коли Вам добре.

Кров на трусах

Для чоловіка означає, що пора б приділити час своїм рідним і близьким. Швидше за все, вони ображаються за те, що їм мало приділяєте уваги. На вихідних не полінуйтеся відвідати батьків або провести день з дружиною і дітьми.

Для вагітної побачити труси з кров’ю — до легких пологів і здоровій дитині.

Якщо небеременная дівчина побачить менструальні виділення в сні — значить, необхідно відвідати гінеколога. Такий сон указує на проблеми з жіночим здоров’ям. Однак, якщо обстеження у лікаря показало хороші результати, це може означати швидку вагітність. Якщо Ви мрієте про дитині, і у Вас затримка — біжіть в аптеку за тестом, можливо Ваш час вже настав!

Подарували труси уві сні

Означає міцні стосунки з тією людиною, кому даруєте цей предмет гардеробу. Якщо людина протилежної статі — так Всесвіт Вам натякає про якнайшвидший розвиток романтичних відносин між Вами. Якщо хтось дарує Вам — означає, що ця людина щиро Вас любить і готовий прийти Вам на допомогу у скрутну хвилину.

Висновки

Як ми бачимо, один і той же сон може мати безліч різних значень. Завжди слід звертати увагу на деталі, які Вам приносить підсвідомість, часто Всесвіт і Ваш організм намагається Вам щось розповісти, направити на вірний шлях, або попередити про небезпеку.

Сонник - тлумачення снів