До чого сняться туфлі – сонник, тлумачення сну з білими, червоними або чорними туфлями уві сні

Сон – це тонка грань між реальністю і підсвідомістю людини, практично друга його життя. Доведено, що під час сну мозок людини феноменально активний, а розумові процеси виразні. І образи, які є людині в момент спокою, мають важливе для нього значення і навіть впливають на життя.

Наприклад, туфлі уві сні – це серйозна ознака. А ось воно погане або хороше – залежить від стану взуття, її кольору і дій, які з нею відбуваються.

Якщо туфлі уві сні були рвані — ви ризикуєте появою недоброзичливців

Туфлі по соннику Міллера

Густав Міллер був людиною допитливим і розумним. Він серйозно вивчав психологію людини, і в ході своєї роботи стежив за впливом сну на свідомість і життя людини. Він навіть склав сонник, який досі вважається одним з найбільш повних і точних тлумачів у світі. І хоч інформація, викладена в ньому, буває неактуальною для нинішнього часу, люди користуються ним і в даний час.

По соннику Міллера туфлі уособлюють становище людини в соціумі:

 • Нові туфлі – це корисні життєві зміни;
 • брудні й подерті – ризик появи недоброзичливців із-за критики;
 • чорні – до успіху в справах і важливого приємної події;
 • тісні – зневагу оточуючих по відношенню до коханої людини;
 • розв’язані шнурки – до втрат, хвороб і сварок.

Якщо уві сні туфлі були загублені, значить, стосунки з ким-то припиняться за його ініціативою. Але якщо їх вкрали і людина бачить себе в панчохах або шкарпетках, то майбутня втрата буде згладжена хорошою подією. А ось милуватися на туфлями на ногах – це застереження від зайвої довірливості і фамільярності, особливо для молодих дівчат.

Тлумачення сну про туфлі сонник Ванги

Багато пророцтва Вангелія були засновані на її сновидіннях. Вона вірила в силу снів і не раз доводила людям, що нічні бачення стосуються не тільки долі людей, але і цілих держав. У соннику провидиці немає величезної кількості образів, але кожен з них розглядається багатосторонньо, у різних ситуаціях.

В сонник Ванги нічого не сказано про взуття – ні про туфлях, ні про тапочках, ні про босоніжках. Адже вона не вигадувала тлумачення, а тільки описувала те, що знала напевно. І це зайвий раз доводить, наскільки глобально вона бачила світ і життя людей.

Сон з туфлями в ісламському соннику

Мусульманський сонник трактує сновидіння з точки зору Корану. Тут взуття уособлює слугу, захист від неприємностей, жінку і слугу.

 • Носити не за розміром велику взуття – це до матеріальних турбот;
 • якщо чоловік носить туфлі, які оголюють підошви – він одружується на жінці, яка вже побувала замужем;
 • втрата – це ознака розлучення;
 • продаж означає смерть чоловіка або дружини;
 • надягати черевики – гряде подорож по морю;
 • тісне взуття – це позбавлення, в’язниця і кайдани;
 • якщо туфлі відповідають сезону – це до добра, а якщо ні – до лиха;
 • нова пара обіцяє райське життя після смерті;
 • старі і чиненные черевики – це до одруження на жінці, в якої вже є дитина;
 • надягати туфлі – до прибутку, а знімати – до милості Аллаха.

Довідка! Коран приділяє велику увагу взуття і пов’язує з нею повагу до Всевишнього. «Воістину, Я – твій Господь. Зніми ж взуття ти з себе»

Червоні туфлі — до бурхливих пристрасним відносин

Що за туфлі були у вашому сні?

У кожному з сонників велика увага приділяється стану та кольору взуття, а також маніпуляцій з нею.

Червоні

Червоний колір – це пристрасть, і буря емоцій. Якщо уві сні приснилася взуття цього відтінку, то попереду чекають відносини, наповнені ураганом почуттів. У хорошому сенсі.

Чорні туфлі

Якщо уві сні привиділися чорні туфлі, то незабаром настане новий життєвий етап. І від поведінки людини в цей час буде залежати, хороші вони чи погані. Життя дає шанс і важливо не упустити його.

Важливо! Купівля чорної пари уві сні застерігає сновидця від необачного вчинку.

Бежеві

Цей колір у сні не несе нічого поганого, але символізує тимчасовий застій у відносинах, а також спонукає зайнятися творчістю: танцями, музикою і малюванням.

Туфлі білого кольору

Білі туфлі уві сні – це чистий аркуш. Після такого бачення в житті людини намічаються серйозні, кардинальні зміни. Причому, в будь-якій життєвій сфері. Це може бути нове знайомство, несподівана важлива покупка або навіть раптова зміна місця проживання.

Рожеві туфлі

Якщо приснилися рожеві туфлі, значить підсвідомість застерігає від зайвої довірливості та щирості, особливо з чоловіками. А от покупка пари даного кольору вказує на глибоке розчарування в коханій людині.

Нові туфлі

Придбання нової пари і їх примірки означає, що грядуть хороші життєві зміни, удача й спіх. І вони точно не пройдуть повз.

Старі, порвані туфлі

Якщо черевики стоптані і порвані – це не обіцяє нічого хорошого. Провидіння посилає знак, що плітки і критика до добра не доведуть і закликає триматися подалі від засудження. Інакше у сновидця з’явиться багато ворогів.

Бруд на взутті — до пліток

Туфлі на високому каблуці

Високий каблук символізує пристрасть у стосунках. Але не більше того. Любов у них, швидше за все відсутня, а сон сигналізує про те, що пора задуматися над цим і перестати обманювати один одного.

Довідка! У деяких сонники кажуть, що шпилька у сні вказує на те, що чоловік цілком у владі жінки.

Зниклі туфлі

Пропажа уві сні – це завжди втрата і в реальності. В даному випадку – це втрата відносин за рішенням опонента.

Брудні туфлі

Бруд на взутті – це завжди плітки і чутки. Причому як у бік сновидця, так і з його вуст на адресу оточуючих. Якщо приснилася забруднена взуття, значить, є привід задуматися і припинити судити інших. Інакше можна мати неприємності і ворогів.

Отримати туфлі в подарунок

Якщо уві сні туфлі з’явилися як подарунок, це означає зміни в житті або в особистих відносинах. А ось якими вони будуть – залежить від стану взуття. Красиві, нові човники обіцяють успіх і щастя, а ось старі, полатані черевики – сумні події.

Жоден сонник світу не говорить про те, що туфлі сняться до якихось страшних подій. Це скоріше застереження, на яке варто звернути увагу, але не більше того. А наскільки воно серйозне, розповість зовнішній вигляд взуття.

Прислухатися до своїх сновидінь чи ні – особиста справа кожного. Проте давно доведено, що часом вони застерігають людину від неприємностей або підказують правильний крок. Адже сни – це робота підсвідомості, яка і вдень, і вночі вирішує завдання.

Сонник - тлумачення снів