До чого сниться спідниця – сонник, тлумачення сну з довгою білою, чорною і червоною спідницею, міряти шити втратити або вибирати спідницю у сні

Сновидіння всі по-своєму цікаві. Але буває таке, що з деталей уві сні можна дізнатися про своє майбутнє. Наприклад, одяг у сні може розповісти, чим будете займатися в недалекому майбутньому або що про вас говорять за спиною. Для того щоб це зрозуміти, необхідно звернути увагу на деталі.

Спідниця по соннику Міллера

Одяг у сні передвіщає плітки і заздрість подруг. Якщо у вас жіночий колектив на роботі, то ваша персона не сходить з порядку дня на день. Варто задуматися, чи можна довіряти свої сімейні подробиці цим людям.

Біла спідниця у сні передвіщає швидкі образи і приниження на Вашу адресу

Тлумачення сну про спідницю в сонник Ванги

Строката спідничка уві сні ознака того, що незабаром підете в кругосвітню подорож, яка залишиться в пам’яті на все життя. Довга вовняна одяг свідчить про те, що фінансове положення буде на вищому рівні, і зможете втілити в життя всі плани. Це стосується як придбання авто, так і ремонту в квартирі.

В ісламському соннику

Ісламський сонник попереджає, що потрібно бути мовчазніше і скрытнее. Так як ваша душа відкрита для інших, можуть вкрасти ваші ідеї, що стосуються проекту на роботі. Якщо фінансова сторона не найсильніша сторона для вас, то незабаром вас чекає побачення з романтичною особою.

Важливо! Кожне сновидіння несе певну інформацію індивідуально для кожного! Для того щоб правильно її розгадати, необхідно звертати увагу на деталі.

Що за одяг був у вашому сні?

Сновидіння, в якому бачите спідницю, віщує швидке одруження для чоловіків. Якщо ж він бачить її на собі, то, швидше за все надто зациклена на собі і варто задуматися, а другій половині, як про особистість, а не як предмет інтер’єру.

Колір спідниці дуже сильно впливає на трактування сну.

Довга

Довга чорна одяг свідчить про те, що в недавньому минулому сновидица зробила щось таке, про що не хоче визнаватися не тільки навколишнім, але й самій собі. Якщо наряд був забруднений, тоді її вчинок є вкрай ганебним.

Біла

Білий одяг попереджає жінку про те, що в найближчому майбутньому її можуть незаслужено образити чи принизити. Варто остерігатися самих близьких і великих компаній.

Синій одяг у сні говорить про затяжної депресії

Чорна

Чорна одяг свідчить про тривалу зацикленість на минулому. Чим довше юбчонка, тим більше вона приносить вам біди. Потрібно розлучитися з минулим негайно, і почати жити з чистого аркуша.

Червона

Червона одяг асоціюється з фліртом і пристрастю. У тому разі, коли вона була короткою, сплячу жінку очікує нетривалий, але яскраве любовну пригоду. Довга модель червоного кольору обіцяє сновидице бурхливий роман, який переросте в довгі і міцні почуття.

Блакитна

Одяг блакитного кольору уві сні попереджає, що незабаром у життя прийде печаль і розставання з близькою людиною. Чим довше спідничка, тим складніше буде розлучитися. Якщо вона зовсім коротка, то розставання буде безболісним для всіх.

Синя

Синій одяг говорить про затяжної депресії. Необхідно подивитися на світ навколо себе. Адже він є. Не варто закриватися в собі і сумувати про те, що життя не вдалося. Потрібно діяти. Саме сновидіння з синьою одягом дасть вам поштовх до того, щоб жити далі.

Важливо! Якщо вам знятися кілька спідниць різних кольорів, це не самий позитивний сновидіння, як може здатися. Різнокольоровий одяг свідчить про безлад в життя. І краще звернутися до психолога для з’ясування обставин.

Шкіряна

Будь-який одяг з шкіри говорить про беззахисність. Це своєрідний крик про допомогу. Вам хочеться сховатися за чужою спиною. Тому сон символічно підносить вам шкіряну спідницю, як певний захист від зовнішніх факторів.

Чорна

Одяг чорного кольору попереджає про те, що може погіршитися здоров’я. Причому це може стосуватися як звичайної застуди, так і онкології. Для того щоб не бояться завтрашнього дня, для власного заспокоєння пройдіть фахівців та переконайтесь у якості здоров’я.

Увага! Незалежно від того, що передбачає те чи інше сновидіння, необхідно попереджати захворювання, а не чекати виконання сновидіння!

Зелена

Дуже хороший сон, якщо в ньому бачите зелену спідницю. По-іншому кажучи, для вас відкриті всі двері і горить зелене світло у всіх починаннях. Не бійтеся зробити крок назустріч мрії. У будь-якому випадку, все вийде.

Купувати нову дорогу спідницю у сні — до виконання мрії, здійснення ідеї

Тлумачення по подробиць сну

Подробиць щодо спідниці може бути дуже багато. Якщо вам сниться одяг з кишенями то у вас є скелет у шафі, який не дає вам спокою. Якщо одяг зверху з нашитим фатином, то ховаєтеся від проблем за рожевими окулярами. Якщо на спідниці великий розріз, то, швидше за все вас чекає приголомшливий прорив у кар’єрі. У разі якщо спідничка в горох, життя сповнене насмішок і знущань. Коли одяг злітає з вас при ходьбі, значить, втратите місце на роботі із-за близького друга. Ваша юбчонка висить на дереві — перешкоди. Якщо сновидіння принесло вам одяг, яка вам не за розміром, це означає, що живете не своїм життям і скоро це зрозумієте. Одяг, одягнутій задом наперед дає вам зрозуміти, що потрібно зупинитися і подивитися прямо, а не уникати рішучих дій.

Міряти спідницю в магазині (вибирати)

Якщо уві сні стоїте перед вибором спідниці, значить, в реальному житті вам необхідно зробити вибір дуже швидко, але продумано, щоб потім не пошкодувати.

Купувати нову спідницю

Дуже сприятливий сон з купівлею спідниці. Якщо купуєте дорогу спідницю, це знак того, що незабаром всі ідеї втіляться в життя. Якщо купуєте рвану спідницю, то всі ідеї ні до чого доброго не приведуть.

Коротка спідничка

Коротка спідничка свідчить про несерйозність намірів вашого обранця. Чим коротше одяг, тим швидше розлучитеся. Якщо в даний момент у вас немає другої половини, то коротка спідниця свідчить про нетривалої дружбу.

Шити спідницю у сні

Дуже позитивне сновидіння якщо в ньому шиєте спідницю. Це означає, що ви творець своєї долі. І тільки від вас залежить ваше нинішнє становище на роботі, в родині і в соціумі. Якщо ж спідницю для вас шиє, хтось інший, придивіться, хто це. Саме від того, хто шиє на вас новий одяг, залежить ваше подальше життя. У будь-якому випадку з цією людиною вам потрібно бути обережніше або бути йому вдячним.

Втратити свою спідницю

Втратити спідницю у сні це яскравий акцент на тому, що совість, на якийсь час покине вас, і осрамитесь перед колегами або друзями. Саме тому після цього сну слідкуйте за своєю мовою і своїми діями.

Висновки

Від того що вам приснитися рвана одяг або яскрава з вензелями, може нічого не змінитися в житті. Але, може наштовхнути вас на певний рух за життя. Може саме спідничка стане певним допоміжним інструментом, який підкаже вам, як жити далі. То чи стояти на місці, чи змінювати місце проживання і роботу.

Сонник - тлумачення снів