До чого сниться пальто – сонник, тлумачення сну про червоне, чорне, біле пальто, одягати міряти чи купувати нове пальто у сні

Всі ми бачимо сни. Але ніколи не замислюємося, що ж вони несуть. Для того щоб зрозуміти сенс сну необхідно придивитися до деталей. Деталі можуть бути зовсім непомітними або навпаки яскравими значними. Ось, наприклад, якщо вам приснилося пальто. Що ж це означає?

Пальто по соннику Міллера

Пальто у сні передвіщає плітки і заздрість подруг. Якщо у вас жіночий колектив на роботі, то ваша персона не сходить з порядку дня на день. Варто задуматися, чи можна довіряти свої сімейні подробиці цим людям

Чорні одягу уві сні — символ жалоби

Тлумачення сну про пальто по соннику Ванги

Сонник Ванги попереджає вас про те, що потрібно берегти себе від чужих поглядів. Необхідно дбайливо зберігати таємниці. Саме такий символ одягу як пальто підштовхує вас до того, що потрібно бути скрытнее від соціуму.

Пальто в ісламському соннику

Ісламський сонник дозволяє вам бути попередженим про те, що незабаром будуть неприємності на роботі і швидше за все вам необхідно приховати свої активи від сторонніх очей. Відомо, хто попереджений, той озброєний. Зверніть увагу на деталі сну. Якщо пальто брудне, то, швидше за все, війна проти вас вже почалася. Якщо ж воно чисте, то вийдіть сухим з води. Слідкуйте за перебігом подій у сні. Таким чином, ви легко розгадаєте сон і будете знати, як вчинити в будь-якій ситуації.

Що за пальто було у вашому сні?

У залежності від того яке пальто було на вас, таким і буде трактування сну. Довге пальто передвіщає вам багато думок і безпідставні переживання Коротке пальто буде символом порожніх розмов.

Важливо! Різнобарвне пальто дає політ фантазії, як уві сні, так і наяву! Чекайте пригод і радісних зустрічей!

Червоне пальто

Свідчить про те, що у вас є невитрачена сексуальна енергія. Ви хочете звернути на себе увагу. Але, поки це виходить тільки уві сні. Необхідно переглянути своє ставлення до оточуючих і все вийде так, як ви хочете.

Чорне пальто

Якщо чорний колір переважає у вашому сні, то це крик допомоги. Занадто довго затрималися в стані негативу і жалоби. Необхідно зняти з себе цей вінець нещастя. Якщо ж цього не зробити, можна втратити здоров’я. Зверніть увагу на себе і на оточуючих вас людей. Саме вони і хочуть вам допомогти. Не потрібно ховатися в чорне пальто сну. Потрібно розкритися і стане легше.

Зелене

Хороший і теплий сон. Зелене пальто, в яке ви затишно закутані, віщує хороший заробіток і поліпшення стану здоров’я. Зверніть увагу, якщо пальто з великими гудзиками, це знак того, що ви йдете по правильному шляху. Якщо з нього не згортати вас чекає успіх.

Жовте пальто у сні говорить про затяжної депресії

Рожеве

Чудовий настрій після перегляду сну з рожевим пальто перенесеться в реальність. Гарне романтичне побачення обов’язково буде саме у вас. Рожеве пальто в квіточку обіцяє дуже міцний союз двох закоханих.

Біле пальто

Саме білий колір захищає вас від сторонніх чинників. Це двоякий сон. Якщо ви знаєте про те, що ваші руки не так чисті як здаються, то саме білим пальто хочете себе виставити не причетним ні до чого. Якщо ж у вас немає ніяких нагальних проблем, то вас чекає весілля, вінчання чи хрещення дітей.

Жовте

Жовте пальто говорить про затяжної депресії. Необхідно подивитися на світ навколо себе. Адже він є. Не варто закриватися в собі і сумувати про те, що життя не вдалося. Потрібно діяти. Саме сновидіння з синьою одягом дасть вам поштовх до того, щоб жити далі.

Зверніть увагу! Якщо уві сні ви піднімаєте комір і ховаєтеся в нього, чекайте неприємностей!

Чоловіче пальто

Такий сон дає можливість усвідомити, що необхідно проявити твердість характеру, або ви втратите всі свої досягнення.

Старе пальто

Схоже, тривалий час ви сидите на місці. І якщо не змінити життя в будь-яку сторону, то вона пройде повз вас. Потрібно здригнутися і діяти. Якщо пальто не тільки старий, але і брудне, то ваше здоров’я може погіршитися.

Сон про довге пальто

Довге пальто символізує проблеми і неприємності, які тягнуться довгі роки. Якщо вам сниться, що ви скидаєте довге пальто, то ви звільнитеся від цього тягаря. Якщо в ньому ходіть, то не можете звільнитися від проблем.

Увага! Якщо уві сні ви відчуваєте тепло від пальто, вас чекає зустріч з друзями, яких ви не бачили довгі роки!

Якщо Пальто на Вас у сні накрите хусткою — то в реальності Ви ховаєтеся за рожевими окулярами

Тлумачення сну по подробиць

Подробиць щодо пальто може бути дуже багато. Якщо вам снитися пальто з кишенями — то у вас є скелет у шафі, який не дає вам спокою. Якщо одяг накрита хусткою, то ховаєтеся від проблем за рожевими окулярами. Якщо пальто з капюшоном, то, швидше за все вас чекає приголомшливий прорив у кар’єрі. У разі якщо пальто в смужку, в життя може прийти в’язниця. Коли одяг злітає з вас при ходьбі, значить, втратите місце на роботі із-за близького друга. Якщо сновидіння принесло вам пальто, яке вам не за розміром, це означає, що живете не своїм життям. Саме тому всі плани руйнуються.

Купувати нове пальто

Новий одяг, нові життя. Це дуже сприятливий сон. Саме він принесе вам новина про те, що починається нова, світла смуга в долі. Будьте уважні, Якщо купуєте світле пальто, то і всі ваші рішення будуть світлими і правильними. Якщо колір темний або рябий, то, швидше за все, способи поліпшити життя будуть не зовсім законні.

Приміряти пальто перед дзеркалом

Очікуючи на нову посаду або побачення з новою людиною, може перенести вас в сон з приміркою пальто. Саме тут ви можете дізнатися. До чого ж призведе цей крок. Якщо уві сні вам подобатися відображення, то результат буде самий сприятливий. Якщо ж ви бачите, сто пальто вам зовсім не йде і не пошито на вашу фігуру, це знак, що треба міняти тактику поведінки. В іншому випадку, всі плани підуть крахом.

Втратити своє пальто

У будь-якому сні, якщо щось втратити, можна побачити поганий знак, але дуже важливі деталі. Справа в тому, що якщо ви втратили брудне пальто, то ви врятуєте репутацію. Якщо втрачено старе пальто, то ви попрощалися з минулим і готові жити далі. Якщо вами втрачено чуже пальто, то ви не будете турбуватися з-за чужого несприятливого думки про вас. Що ж стосується втрата красивого і нового пальто, то мабуть всі ваші успіхи будуть розбиті об скелі байдужості з боку близьких.

Висновки

Багато хто не вірять у правдивість снів, багато пророкують за ним долю. Але і в першому і в другому випадку варто пам’ятати, що ми всі творці своєї долі. Сни можуть підштовхнути і попередити. Звертайте увагу на деталі снів. Це стане справжнім помічником в повсякденному житті.

Сонник - тлумачення снів