До чого сниться сміття – сонник, прибирати, підмітати і виносити сміття під сні, на вулиці і в чужому домі віником

Сміття в сновидінні – не самий позитивний досвід у світі мрій. Він символізує занедбаність справ і складні стосунки з близькими, але може мати і позитивне значення. Щоб точно зрозуміти, чого чекати від цього знаку, доведеться пригадати всі обставини сну. У статті ми розберемо найпоширеніші варіанти такого образу.

Сміття по соннику Міллера

Сонник Міллера каже, що сміття в сні – це знак того, що вам пора кардинально переглянути свої стосунки з оточуючими і свій підхід до роботи. Терміново вирішуйте і міняйте своє життя швидко і різко, інакше ризикуєте ніколи не виборсатися з низки скандалів, сварок і незакінчених справ.

Для жінки підмітати сміття — дуже тривожний і негативний знак

Тлумачення сну про сміття по соннику Ванги

Баба Ванга говорила про непотребі уві сні, як про символ духовного і фізичного очищення. Ви зовсім заплуталися у відносинах з близькими людьми і з колегами. Постарайтеся подивитися на власне життя відсторонено і холодно і зауважте, які помилки ви робите щодня. Можливо, доведеться поміняти свої звички або повністю змінити життєвий устрій. Якщо ви зовсім молоді, то зупиніться ненадовго і подумайте: а чи є сенс у всіх ваших справах і думках, або ж дорогоцінний час просто марнується.

Сон зі сміттям в ісламському соннику

Ісламський сонник каже, що сміття символізує доказ. Вона може бути використана вашими ворогами у вирішальному бою.

Тлумачення сну по подробиць

Тепер розберемо сни про сміття в деталях: що саме сновидець бачив у мріях і як це може відбитися на його повсякденності.

ВАЖЛИВО! Після пробудження постарайтеся як можна детальніше згадати і змалювати собі навіть, здавалося б, незначні деталі сновидіння. Вони можуть додати важливий момент до закінченого образу і полегшити тлумачення. Найкраще запишіть все на папері, і як можна швидше, інакше сновидіння швидко забудеться.

Підмітати віником сміття

Найбільш тривожний образ для жінки – підмітати віником сміття. Готуйтеся до важкого випробування: розлуці, великого скандалу, або, в гіршому випадку, до раптової смерті близького родича. Ваші особисті відносини можуть постраждати із-за інтриг або наклепи недоброзичливців. Будьте уважні і стежте, з ким ви спілкуєтеся і кому довіряєте свої секрети. Іноді вам таким чином повідомляють, що неприємність може трапитися і з вашої вини, так як ви підсвідомо рушите власні відносини, прагнете «вимести» людину зі свого життя.

УВАГА! Взагалі сновидіння, в якому ви прибираєте накопичився сміття в хаті, не обіцяє нічого хорошого. Очікуйте сімейних сварок, які можуть загостритись і довести вас до відчаю.

Якщо сновидець чоловік, то для нього замітати сміття віником навпаки обіцяє успішне завершення невигідного справи після невеликої кадрової перестановки.

Вимітати сміття на вулицю уві сні — наяву у Вас накопичилося багато протиріч з друзями

Прибирати сміття зі столу

Якщо в сновидінні ви особисто прибираєте недоїдки зі столу, то в реальності вас підстерігають фінансові складності – збитки або борги. Всі проблеми будуть супроводжуватися сварками в сім’ї і скандалами на роботі, але все це тимчасово. Можливо, причиною є великі витрати на подорожі.

Витирати стіл від бруду уві сні – на виправлення всіх проблем доведеться викласти чималі гроші, і потім ще довго неприємності будуть нагадувати про себе на діловому терені.

Вимітати сміття на вулицю

Якщо виносьте або выметаете сміття на вулицю, то це буде означати, що в реальному світі у вас накопичилося багато протиріч з друзями і близькими, які можуть довести до біди. Їх доведеться терміново виправляти: загладжувати провину, яка може лежати хрестом протягом багатьох років, відновлювати довіру і самим спробувати пережити тяжку образу.

ВАЖЛИВО! Для молодої дівчини викидати сміття у сні може означати швидке поява на обрії нового знайомства, яке має всі шанси перерости в набагато більш міцний союз, ніж попередній. Нічого не бійтеся, ви вже проаналізували всі свої помилки і готові до нових стосунків.

Для чоловіка виносити непотріб – це знак успіху у фінансових справах. Ви зможете налагодити стосунки в сім’ї і на роботі. Можливо, вдасться залагодити старий конфлікт, який тліє вже довгі роки.

Звалище сміття у сні (смітник)

Пригадайте, що це за місце і де воно знаходиться. Помийна яма символізує шанс, який скоро випаде на вашу долю і допоможе вам дещо поправити матеріальне і фінансове становище.

Якщо ви займаєтеся чи плануєте почати бізнес, то величезне звалище пророкує величезні можливості, якими треба лише правильно скористатися. Ви можете відкрити для себе нові джерела доходів, про яких раніше навіть не підозрювали.

ВАЖЛИВО! Якщо уві сні ви провалилися в яму зі сміттям, то не треба лякатися. Вам готують пропозицію, яке на перший погляд може здатися не дуже перспективним, але обіцяє величезний виграш у майбутньому.

Негативний сенс несе цей образ для молодих дівчат. Якщо ви молоді і недосвідчені, то варто очікувати можливого обману з боку коханого, він може серйозно образити чи принизити.

Брудна вода зі сміттям

Якщо бачите брудну воду, то вас буде переслідувати низка невдач. Впасти в цю воду – доведеться переглянути свою поведінку в реальному житті і бути дуже уважним у найближчі дні, неприємності можуть очікувати за кожним кутом. Якщо бачите бруд у швидкому вируючому потоці або річці, то будьте спокійні. Ви незабаром зіткнетеся з труднощами, але вони пройдуть повз і майже непомітно. Після очікуйте приємні зміни.

Копатися в купі сміття уві сні — в реальності Вас поставлять в неприємну ситуацію

Виносити пакет з сміттям

Виносити з квартири пакет з мотлохом – ви готові зробити перший крок у нове життя в тій області, де все для вас ще оповите туманом. Сміливо йдіть, немає таких перепон, які не подолати. Взагалі образ пакета або сміттєвого відра говорить про наявність проблеми, яку треба негайно вирішити. Але боятися не варто: вам лише натякають, що успіх гарантований. Збирати недоїдки в пакет – ви легко досягнете поставлених цілей, якими б складними вони не торкалися на перший погляд.

УВАГА! Для втаємничених натур: у вас є якась страшна таємниця, яку ви боїтеся відкривати оточуючим, так як вона може стати причиною неприємностей. Найближчим часом ваші секрети можуть бути розкриті, так що будьте обачні, вибираючи з ким сходитися.

Викидати сміття в чужому домі

Прибиратися в чужому домі – ви внутрішньо страждаєте від неможливості зрозуміти іншу людину і готові зробити все, щоб розібратися в його думках і вчинках. Якщо ви подметаете в чужому домі, то в реальності втрутилися в чужу сору або конфлікт, до якого не маєте відношення, і можливо серйозно постраждаєте від невміння залишатися осторонь.

Порпатися у смітті

Яскравий образ пошуків в помийній купі говорить про те, що в реальності вас поставлять в неприємну ситуацію, яка може коштувати дуже дорого – насамперед відносин з колегами і близькими. Вам доведеться напружити всі свої духовні і фізичні можливості, щоб відстояти своє добре ім’я.

УВАГА! Якщо ви риєтеся в сміттєвому пакеті, то в реальності доведеться зробити роботу над помилками, проаналізувати свої помилкові дії або поспішні слова, щоб прийти до правильного рішення.

Палити купу сміття

Є кілька тлумачень такого сновидіння. Воно може передбачити, що, незважаючи на всі труднощі, вам вдасться легко впоратися зі складною ситуацією, або ж сновидінню потрібно завжди спокійніше ставитися до оточуючих і уникати конфліктів, щоб завжди бути на коні і отримувати від ситуації максимум – у тому числі і в грошовому плані.

Збирати сміття руками

Збирати непотріб голими руками – не найприємніша процедура, і наяву вам належить зіткнутися з нерозумінням оточуючих. В результаті ви можете посваритися навіть з самими вірними друзями, втратите їх повага і авторитет. Щоб налагодити відносини з ними, доведеться докласти масу зусиль.

ВАЖЛИВО! Якщо бачите себе збирає сміття руками на вулиці, то знайте: в складній ситуації завжди знайдеться той, хто незважаючи ні на що буде шукати шляхи до примирення. Для вас головне не відштовхнути його, а краще зробити перший крок.

Висновки

Тлумачення сновидінь – це відповідальна справа, і правильно зрозуміти сон, часто означає бути готовим до випробувань, зарядити себе силою і впевненістю подолати всі перешкоди. Завжди тримайте поруч з ліжком блокнот, щоб записати в нього всі подробиці сновидіння і як слід підготуватися до нового дня.

Сонник - тлумачення снів