До чого сниться розбите скло – сонник, тлумачення сну з осколками і бітом, треснутом склі у вікні, збирати осколки уві сні

Будь розбитий предмет асоціюється у нас з неприємністю. Сни попереджають нас про якісь важливі справи та події, що допомагають людині запобігти небезпеці. До чого сниться розбите скло? Важливо запам’ятати деталі, завдяки ним трактування буде відрізнятися.

Розбите скло у соннику Міллера

По тлумаченню психолога Міллера розбити скло самому — дуже поганий знак, що віщує смерть.

 • Якщо ж воно було розбите раніше, то вам доведеться побачитися з не дуже приємними для вас людьми.
 • Поранитися їм уві сні, то це означає, що ви проявите свої професійні якості, тим самим викликавши успіх у оточуючих.
 • Дивитися крізь розбите скло — може призвести до невдач в реальності.
 • А ось тримати осколки в руках і порізатися ними, сонник тлумачить як хороший знак, який пророкує успіх у всьому.

 • Також розбити скляну стіну або двері для того, щоб вибратися назовні, говорить про те, що пора приступити до виконання своєї мрії.
 • Якщо хтось розбив при вас скло, і ви наступили на осколки, вас чекає неприємна зустріч і вимотуючих розмова.
 • Дивитися в сні на своє віддзеркалення в розбитому дзеркалі — ознака того, що в реальному житті хтось забирає у вас силу й удачу.
 • Розбита скляна посуд є поганим знаком, який передвіщає безліч неприємних подій, з-за яких вам належить пролити багато сліз

Приснилася розбита річ, то його очікує сварка з родичами

 • Розбити скляну пляшку — до розірвання контракту. Для підприємців-початківців подібний сон обіцяє постійні дрібні клопоти і безпідставні постійні перешкоди.
 • Якщо дитина побачила уві сні, що він розбив якийсь скляний предмет, означає, що в його родині відбудеться сварка, відсутність перемир’я після якої затягнеться надовго.
 • Розбиті речі самі по собі набувають цілісний вигляд, що обіцяє закінчення чорної смуги в житті.

Тлумачення сну з розбитим склом в сонник Ванги

Ванга вважала, що якщо сновидець розгледів розбите скло, то скоро його наздожене чорна смуга.

 • Якщо людина порізався їм, то його чекає безліч страждань і втрат. Такі сни на думку Ванги встановлено понад.
 • Потріскане скло застерігає від можливих вчинків, про які ви потім будете шкодувати. Також сон може пророкувати трагедію, після якої ви довго не зможете прийти в себе.

Ще одна версія такого тлумачення сну на думку Ванги, бачення віщує сварку з батьками, спровоцирующую молодою жінкою, яка не заміжня.

Розбите скло в ісламському соннику

В Ісламі скляні вироби асоціюються з жінками. Пророк сказав: «Обходитеся м’яко з виробами зі скла, тобто з жінками».

Якщо сновидінню приснилася розбита річ, то його очікує сварка з родичами. Якщо жінка побачила осколки в будинку, де жила покійна бабуся, значить чекає несподіване спадок.

Для чоловіка сонник віщує зрив всіх задуманих планів

Кому приснився сон з осколками

Трактування сну може відрізнятися в залежності від того, кому саме він сниться. Слід вважати, що чим старше людина, тим більше проблем принесе йому сон. Розглянемо тлумачення для жінок і чоловіків…

Жінки

Якщо сон з розбитим склом побачила вагітна жінка, то це поганий знак.

Швидше за все в пологах виникнуть ускладнення. У уникнення цього постарайтеся побільше лежати і не перенапружуватися. Якщо дівчина віруюча, можна сходити в церкву, поставивши свічку за здравіє.

Для звичайної жінки розбите виріб теж не обіцяє нічого хорошого. Можливо з’явиться залицяльник, який буде для вас не дуже приємний і нав’язливий. Спробуйте відразу дати йому відсіч, м’яко сказавши йому, що він не у вашому смаку. Якщо ж ви підете у нього на поводу і погодьтеся на побачення, то вас чекає велике розчарування витраченого часу.

Чоловікові

Для чоловіка сонник віщує зрив всіх задуманих планів завдяки супернику або конкуренту. Не варто ділитися своїми думками з оточуючими.

Тлумачення сну по подробиць

Побачивши розбитий предмет уві сні, людини попереджають про небезпеку, обмані або розчарування.

Більшість сонників вважають таке бачення несприятливим знаком, проте в деяких ситуаціях він може символізувати і хороші події.

Дуже важливо запам’ятати кожну деталь, саме від цього буде залежати подальший результат тлумачення. Не засмучуйтесь заздалегідь. Давайте розберемо трактування докладно за сюжетами.

Збирати багато осколків з підлоги

Таке діяння вважається добрим знаком. Навіть якщо ви потрапите в неприємну і незручну ситуацію завдяки своїм емоціям, то з легкістю впораєтеся з цими проблемами і благополучно виберетеся з них.

Мити вікна і побачити тріснуте скло

Бачити тріщини на скліпоганий знак, що віщує лихо, небезпеку або перешкоду в справах. Також символізує невдачі і розчарування. Задумане вами може не виповниться.

Розбити скло самому — дуже поганий знак

Жувати осколки скла у роті

Якщо сновидець їсть осколки, це означає, що йому потрібно стати більш впевненим, рішучим і сміливим, в іншому випадку його чекають великі проблеми.

Розбити келих із скла

Якщо ви розбили скляну річ, то в реальному житті вас чекають погані звістки про ваших рідних і близьких. Якщо це зробила жінка, то за її спиною чутки, які негативно позначиться на її репутації і принесуть неприємності.

Биті осколки дзеркала

При вигляді такого сюжету у сні людина повинна діяти обережно в реальності. Все добре зважити перед тим, як прийняти рішення.

Якщо ви йшли по вулиці і наткнулися на лежать дзеркальні осколки, значить на вас хтось навів порчу в житті.

Бачити навколо себе осколки, підказує вам про те, що ви не помічаєте визначених та очевидних речей, пропускаєте важливе.

людина порізався склом, то його чекає безліч страждань і втрат.

Наступити на уламок скла

Ходіння по битому склу уві сні застерігає вас від участі в авантюрах. Якщо хочете, щоб все вийшло, обдумайте добре кожне дію, інакше наслідки будуть несприятливими.

Висновки

З усього вищесказаного слід зробити висновок. Коли вам приснився сон, головне — згадати всі деталі побаченого, так як тлумачення залежить від певних дій. Але пам’ятайте, що думки матеріальні, і яке б погане значення не мав сон, постарайтеся не думати про це.

Сонник - тлумачення снів