До чого сниться унітаз – сонник, тлумачення сну з брудним зламаним унітазом, сидіти чистити або писати в унітаз уві сні

Найчастіше унітаз говорить про негативне ставлення сновидця до свого життя. Що в сформованих умовах його сильно не влаштовує. Це можуть бути відносини в сім’ї, питання довіри до партнера, нелюбима робота, недооціненість в якості співробітника і навіть власні комплекси щодо чогось.

Унітаз по соннику Міллера

Виключно позитивні зміни, пов’язані з турботою про рідних, в укладі життя пророкує авторитетний сонник.

Чистий унітаз — до зміни партнера.

Брудний — до поповнення гаманця.

Забитий — сигнал звернути увагу на стан здоров’я.

Золотий — до роботи над собою, своїми комплексами.

Тлумачення сну про унітаз сонник Ванги

Сліпа провидиця стверджує, що подібний предмет у сні символізує негативне ставлення до сформованим реаліям.

І як наслідок такої ситуації настають доленосні зміни, здатні поставити Ваше життя з ніг на голову. Вам слід прислухатися до внутрішнього голосу, ви напевно стоїте на порозі чогось важливого. Нехай Ваша інтуїція підкаже Вам, як діяти далі.

Так само пророчиця застерігає про те, як небезпечно бачити брудний унітаз. У такому сні вона проводить паралелі з беспорядочностью статевих зв’язків і говорить про те, що слід уникнути цього у вашому житті, адже це великий ризик підхопити цілий букет венеричних захворювань.

Для жінки такий сон несе хороші вести

Сон з унітазом в ісламському соннику

Ісламський сонник обіцяє:

  • Чужий унітаз — до приємних фінансовим заохоченням на роботі.
  • Чистити унітаз — до пригніченого стану, депресії.
  • Мити унітаз у сні — до розкішного презенту.

Кому приснився унитазный сон?

Жінки

За статистикою фарфоровий один частіше бачать у сні жінки. Саме їм притаманне аналізувати свій внутрішній стан, що може бути спроектовано на такий сон. Як результат потрібно переосмислити свої останні вчинки і рішення.

Для жінки такий сон несе хороші вісті. Швидше за все скоро піде виправлення помилок, поліпшення стосунків у сім’ї, стосунків з партнером або чоловіком. Особливо добре у сні побачити, як жінка опускає обручку в бік. Це передбачення миру і гармонії в родині.

Писати в унітаз — означає , що в найближчому майбутньому на Вас чекає виконання бажань

Чоловікові

Якщо чоловікові сниться, він сам, який сидить на унітазі — це сигнал про те, що йому потрібно більш чуйно і уважно ставитися до своєї другої половини, приділяти їй більше уваги, думати не тільки про себе, але і про стосунки, де він дарує повагу і турботу їй.

Якщо горщик був забитий або наповнений до країв швидше за все, ваше здоров’я сильно розхитано, найбільш можливі проблеми з репродуктивною системою, тому краще не зволікати з візитом до лікаря.

Тлумачення сну по подробиць

Мити брудний унітаз у сні

Якщо у вашому сновидінні Ви виступали в якості особи, очищаючого забруднене унітаз, значить настав час готуватися до серйозних фінансових та інших складнощів. Зміни не змусять себе довго чекати, і краще буде зустріти їх у всеозброєнні.

Якщо Ви миєте його руками, то неприємності відвідають вас або когось із вашої родини. Вона може бути як у відносинах, так і носити фінансовий характер.

Чистити вантузом — чекайте змін пов’язаних з підприємливістю.

Хімічними засобами чищення — найближчим часом зірвете куш, не прикладаючи особливих зусиль.

Іноді процес прибирання може призвести і до приємних клопотів. У деяких сонники кажуть, що це означає можливий догляд за немовлям.

Засмітився унітаз (повний калу і нечистот)

Якщо в сновидінні був унітаз із засміченням, то зберіться! Вас чатує небезпека, не проморгайте і гідно зустріньте уготовленные вищими силами складності.

Якщо уві сні Ви чітко розгледіли нечистоти, то можете порадіти, тому що фекалії-провісники великих грошей. Чим більше какашок, тим більший фінансовий успіх вас чекає в самому швидкому майбутньому.

Розбитий, зламаний унітаз

Тут може бути два варіанти.

При першому унітаз вже зламаний. Це означає, що незабаром Вас очікує приємний презент, дорога покупка, приємна трата грошей. Добре обміркуйте цей момент, можливо саме зараз Вам не потрібні зайві витрати і варто уважніше поставитися до своїх фінансів.

Гірше йдуть справи, коли Ви самі ламаєте або розбиваєте. У цьому випадку, слід приготуватися, ймовірно, Вам належить стати об’єктом глузувань або подколи, високий шанс потрапити в дурну ситуацію.

Є ще варіант, коли Ви стали свідком того, як у сні прорвало унітаз. Ця неприємна картинка сигналізує про те, що почуття переповнюють Вас. Будь ласка, не треба поспішати відкрито проявити їх, зараз не найкращий для цього момент, може так вийти, що це пряма дорога до конфліктів і сварок з близькими людьми або партнером.

Чистий унітаз — до зміни партнера

Писати в унітаз уві сні

В залежності від того, як саме це відбувається, такий сон може означати або вагомі життєві зміни, або великі проблеми зі здоров’ям.

У будь-якому випадку, це відображення накопиченої негативної енергії, часто агресії. Звільнення від неї дозволить Вам перейти в початок нового життєвого етапу. Усвідомлення цього вкрай важливо, так як воно якісно змінить Ваше життя.

Гармонія — основа благополуччя. Звільняючись уві сні від негативних матерії і енергії, ви робите перший крок до Вашого нового «я».

Писати в унітаз — означає , що в найближчому майбутньому на Вас чекає виконання бажань. Але не просто бажань, а тих, про яких Ви колись мріяли, але вже встигли забути або віднесли їх на другий план, оскільки не вірили в їх виконання.

Фрейд стверджував, що сечовипускання уві сні означає звільнення від комплексів. Так само вважається, що через цей сон організм сигналізує про збої у своїй роботі і можливих захворюваннях.

Довідка! Мочитися на роботі — до кар’єрного зростання, отримання більш високої посади.

Какати в унітаз

Практично в будь-якому з сонників говориться, що кал — це до грошей. Тому сон, де ви какаете в унітаз швидше за все віщує для вас дуже приємні фінансові зміни. Добре, якщо під час сну ви бачили продукти своєї життєдіяльності, ще краще, якщо ви не змили їх. Адже останнє може призвести до того, що ваш грошовий куш спливе, як пісок крізь пальці.

Йоржик від унітазу

Якщо у Вашому сні ви тримаєте в руках йоржик — значить незабаром Вам належить важлива зустріч з кимось, хто стане вірним помічником у ваших справах, це може бути хтось із колег або близьких друзів.

Брудний йоржик обіцяє зустріч з людиною, готовим витратити на Вас круглу суму грошей.

Чистий йоржик — говорить про Вашу готовність з доленосними зустрічами, бажання змінити щось кардинально в житті.

Унітаз переповнений водою

Унітаз переповнений водою, а ваше життя позитивними змінами. Особливо це торкнеться кар’єрних питань. Чекайте підвищення, просування по кар’єрних сходах, призначення на нову посаду.

Зверніть увагу і на колір води.

Якщо вона чиста і прозора, в найближчі дні Вас чекають різного роду непередбачені ситуації. Якщо вода брудна й каламутна, стережіться несподіваних зустрічей з неприємними особистостями. Це може бути хтось із Ваших знайомих, або зовсім незнайома Вам людина. Не опускайте руки, адже попереджені-значить озброєні.

Хімічними засобами чищення — найближчим часом зірвете куш

Унітаз з кров’ю

Бачити уві сні кров вважається добрим знаком.

Зазвичай вона означає життя, благополуччя, несподіванка. Якщо у вашому сні ви бачили переповнений кров’ю унітаз, значить Ви зараз перебуваєте на піку своїх можливостей. Ви готові до звершень і подвигів. Розподіліть свою енергію правильно, і киньте всі сили на виконання давно задуманого.

Висновки

Унітаз — це посудина, в залежності від того, чим він буде наповнений, тлумачення сну відрізнятимуться

Будь сновидіння трактується по-різному в залежності від безлічі нюансів і деталей, з якими пов’язаний основний «герой» сновидіння. Чим більше різних моментів Ви зможете пригадати, тим повніше і точніше зможете інтерпретувати Ваш сон.

Сонник - тлумачення снів