До чого сниться куртка – сонник, червона, біла або чорна куртка уві сні, міряти втратити або купувати куртку по сонникам

Значення сну можна пояснити тільки на основі подробиць. Але в цілому сновидіння з предметом верхнього одягу не несе в собі негативу. Якщо наяву куртка – це атрибут для збереження тепла, то уві сні вона може відображати страхи, цілі людини і наслідки, які можна уникнути або прискорити.

Куртка по соннику Міллера

По соннику Міллера сновидіння з верхнім одягом несе в собі застереження: краще позбавитися від впертості, щоб не налетіти на неприємності. Однак подробиці сну теж можуть грати важливу роль:

  • Якщо верхній одяг являє собою нове виріб, то людину чекає удача чи везіння;
  • Атрибут гардероба поганої якості (з плямами, дірками) обіцяє про невеликі неприємності;
  • Втрата шати означає новий пошук роботи;

ДОВІДКА! Сонник Міллера є найпопулярнішим серед подібних джерел.

Чоловікові куртка віщує просування по кар’єрних сходах

Тлумачення сну про куртку в сонник Ванги

Болгарська провидиця тлумачить сновидіння з участю верхнього одягу по-різному. Так, наприклад, якісна і красива річ говорить про благополуччя власника. Поношений одяг обіцяє про дрібних фінансових негараздах.

Куртка з в ісламському соннику

Ісламський сонник застерігає людину від надмірного егоїзму: теплоту треба дарувати не тільки собі, але й оточуючим людям. Якщо наяву продовжувати вести себе егоїстично, можна наразитися на неприємності з боку бізнесу.

Кому приснився сон?

Чоловіки і жінки є різними не тільки виходячи з репродуктивних органів. Мислення, ставлення до тієї чи іншої речі – різниться все. Тлумачення снів теж можна відрізняти за статевою ознакою.

Жінки

Якщо дівчині сниться її ж верхній одяг, то негативних наслідків не буде. Це означає лише те, що незабаром особисте життя заграє по-новому.

Чоловіча верхній одяг означає недолік уваги у любовних взаєминах, відсутність підтримки від коханого. У крайніх випадках може говорити про майбутні сварки на ґрунті егоїзму чоловіки.

Чоловікові

Чоловіча куртка на молоду людину означає надбавку до заробітної плати, або ж гарне підняття по кар’єрних сходах.

Жіночий атрибут гардероба говорить про надмірної жорсткості з боку чоловіка. Якщо хлопець має відношення, то можливо в парі почнуться конфлікти. Рекомендується згладити палкий норов і переглянути в цілому своє ставлення до своєї дівчини.

Шкіряна куртка говорить про Вашому сухому і егоїстичний характер

Якою була куртка у вашому сні?

Тлумачення сну впливає не тільки стать людини, але й подробиці опису речі: матеріал, колір, якість.

Червона куртка

Всім відомо, що червоний – колір любові. Сновидіння з цим кольором відображає теж саме: бачити в сні червону верхній одяг – до щасливим ставленням і міцної любові.

Шкіряна куртка

Шкіра є певним захисником людини від зовнішніх пошкоджень. Кожанка у сні говорить про сухому характер. Є ймовірність втратити близьких людей з-за свого егоїзму.

ДОВІДКА! Сновидіння несуть у собі певне застереження. Негативних наслідків можна уникнути, якщо переглянути свою поведінку і ставлення до близьким людям.

Чорна куртка

Багато вважають, що чорний колір носить в собі траурний характер. У сновидінні це трактується не так. Бачити чорну куртку означає отримати премію або похвалу на роботі.

Джинсова куртка

Джинсова матерія дуже щільна. Сновидіння з джинсовкой говорять про надійний захист з боку коханої людини. Ймовірно, в майбутньому чекають невеликі проблеми, які можна уникнути завдяки своїй другій половині.

Біла

Білий колір, на відміну від чорного, в сновидіннях обіцяє не дуже хороший результат. Як правило це говорить про майбутні неприємності в житті, які можна уникнути, якщо переглянути своє ставлення до людей.

Жовта куртка

Жовта верхній одяг – це знаменник чогось нового в житті. Причому варіанти різняться: це може бути нове місце роботи, або нові люди в колі друзів.

Покупка нової куртки обіцяє знаходження нових друзів

Брудна і рвана куртка

Брудне вбрання – попередник обману зі сторони, причому може обдурити як близького, так і чужа людина.

Може бути і так, що уві сні хтось сторонній кидає на пуховик бруд. Така подія говорить про неприємні плітки.

Дірки на одязі означають, що незабаром треба усунути невизначеність і прийняти якесь важливе рішення.

Тлумачення сну по подробиць

Втратити куртку уві сні

Втрата верхнього одягу, як наяву, так і у сні є не дуже приємною подією. Ймовірно, у людини почнуться неприємності у матеріальному становищі.

Міряти нову куртку в магазині

Примірка нового вбрання говорить про хороші зміни в житті. Можливо, що наяву належить зробити гарну та дорогу покупку.

Купувати куртку

Купівля куртки – це хороший знак. Новий одяг обіцяє про знаходження нових друзів, які будуть поділяти життєву позицію людини.

Висновки

Щоб правильно протолковать сон потрібно згадати подробиці. Навіть невелика відмінність у кольорі, матеріалі може кардинально змінити зміст сновидіння.

Сонник - тлумачення снів