До чого сниться куртка – сонник, червона, біла або чорна куртка уві сні, міряти втратити або купувати куртку по сонникам

Значення сну можна пояснити тільки на основі подробиць. Але в цілому сновидіння з предметом верхнього одягу не несе в собі негативу. Якщо наяву куртка – це атрибут для збереження тепла, то уві сні вона може відображати страхи, цілі людини і наслідки, які можна уникнути або прискорити.

Куртка по соннику Міллера

По соннику Міллера сновидіння з верхнім одягом несе в собі застереження: краще позбавитися від впертості, щоб не налетіти на неприємності. Однак подробиці сну теж можуть грати важливу роль:

  • Якщо верхній одяг являє собою нове виріб, то людину чекає удача чи везіння;
  • Атрибут гардероба поганої якості (з плямами, дірками) обіцяє про невеликі неприємності;
  • Втрата шати означає новий пошук роботи;

ДОВІДКА! Сонник Міллера є найпопулярнішим серед подібних джерел.

k chemu snitsya kurtka   sonnik, krasnaya, belaya ili chernaya kurtka vo sne, merit poteryat ili pokupat kurtku po sonnikam6 До чого сниться куртка   сонник, червона, біла або чорна куртка уві сні, міряти втратити або купувати куртку по сонникамЧоловікові куртка віщує просування по кар’єрних сходах

Тлумачення сну про куртку в сонник Ванги

Болгарська провидиця тлумачить сновидіння з участю верхнього одягу по-різному. Так, наприклад, якісна і красива річ говорить про благополуччя власника. Поношений одяг обіцяє про дрібних фінансових негараздах.

Куртка з в ісламському соннику

Ісламський сонник застерігає людину від надмірного егоїзму: теплоту треба дарувати не тільки собі, але й оточуючим людям. Якщо наяву продовжувати вести себе егоїстично, можна наразитися на неприємності з боку бізнесу.

Кому приснився сон?

Чоловіки і жінки є різними не тільки виходячи з репродуктивних органів. Мислення, ставлення до тієї чи іншої речі – різниться все. Тлумачення снів теж можна відрізняти за статевою ознакою.

Жінки

Якщо дівчині сниться її ж верхній одяг, то негативних наслідків не буде. Це означає лише те, що незабаром особисте життя заграє по-новому.

Чоловіча верхній одяг означає недолік уваги у любовних взаєминах, відсутність підтримки від коханого. У крайніх випадках може говорити про майбутні сварки на ґрунті егоїзму чоловіки.

Чоловікові

Чоловіча куртка на молоду людину означає надбавку до заробітної плати, або ж гарне підняття по кар’єрних сходах.

Жіночий атрибут гардероба говорить про надмірної жорсткості з боку чоловіка. Якщо хлопець має відношення, то можливо в парі почнуться конфлікти. Рекомендується згладити палкий норов і переглянути в цілому своє ставлення до своєї дівчини.

k chemu snitsya kurtka   sonnik, krasnaya, belaya ili chernaya kurtka vo sne, merit poteryat ili pokupat kurtku po sonnikam7 До чого сниться куртка   сонник, червона, біла або чорна куртка уві сні, міряти втратити або купувати куртку по сонникамШкіряна куртка говорить про Вашому сухому і егоїстичний характер

Якою була куртка у вашому сні?

Тлумачення сну впливає не тільки стать людини, але й подробиці опису речі: матеріал, колір, якість.

Червона куртка

Всім відомо, що червоний – колір любові. Сновидіння з цим кольором відображає теж саме: бачити в сні червону верхній одяг – до щасливим ставленням і міцної любові.

Шкіряна куртка

Шкіра є певним захисником людини від зовнішніх пошкоджень. Кожанка у сні говорить про сухому характер. Є ймовірність втратити близьких людей з-за свого егоїзму.

ДОВІДКА! Сновидіння несуть у собі певне застереження. Негативних наслідків можна уникнути, якщо переглянути свою поведінку і ставлення до близьким людям.

Чорна куртка

Багато вважають, що чорний колір носить в собі траурний характер. У сновидінні це трактується не так. Бачити чорну куртку означає отримати премію або похвалу на роботі.

Джинсова куртка

Джинсова матерія дуже щільна. Сновидіння з джинсовкой говорять про надійний захист з боку коханої людини. Ймовірно, в майбутньому чекають невеликі проблеми, які можна уникнути завдяки своїй другій половині.

Біла

Білий колір, на відміну від чорного, в сновидіннях обіцяє не дуже хороший результат. Як правило це говорить про майбутні неприємності в житті, які можна уникнути, якщо переглянути своє ставлення до людей.

Жовта куртка

Жовта верхній одяг – це знаменник чогось нового в житті. Причому варіанти різняться: це може бути нове місце роботи, або нові люди в колі друзів.

k chemu snitsya kurtka   sonnik, krasnaya, belaya ili chernaya kurtka vo sne, merit poteryat ili pokupat kurtku po sonnikam8 До чого сниться куртка   сонник, червона, біла або чорна куртка уві сні, міряти втратити або купувати куртку по сонникамПокупка нової куртки обіцяє знаходження нових друзів

Брудна і рвана куртка

Брудне вбрання – попередник обману зі сторони, причому може обдурити як близького, так і чужа людина.

Може бути і так, що уві сні хтось сторонній кидає на пуховик бруд. Така подія говорить про неприємні плітки.

Дірки на одязі означають, що незабаром треба усунути невизначеність і прийняти якесь важливе рішення.

Тлумачення сну по подробиць

Втратити куртку уві сні

Втрата верхнього одягу, як наяву, так і у сні є не дуже приємною подією. Ймовірно, у людини почнуться неприємності у матеріальному становищі.

Міряти нову куртку в магазині

Примірка нового вбрання говорить про хороші зміни в житті. Можливо, що наяву належить зробити гарну та дорогу покупку.

Купувати куртку

Купівля куртки – це хороший знак. Новий одяг обіцяє про знаходження нових друзів, які будуть поділяти життєву позицію людини.

Висновки

Щоб правильно протолковать сон потрібно згадати подробиці. Навіть невелика відмінність у кольорі, матеріалі може кардинально змінити зміст сновидіння.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort