До чого сниться ковдру, сонник, бачити стару ковдру, обирати або купувати ковдру у сні

Сон, у якому з’являється ковдру, віщує зміни в різних сферах життя людини. Цей символ може бути пов’язаний з особистим життям, роботою і здоров’ям сновидця. Щоб правильно витлумачити побачене, прочитайте нашу сьогоднішню статтю.

Ковдра по соннику Міллера

У першу чергу потрібно згадати, як виглядала постільна приналежність. Якщо ковдрочку було брудним, сновидця чекають обман і зраду людей, які входять в його найближче оточення. Чиста тканина говорить про те, що людина скоро візьметься або вже взявся за важливу роботу, яка принесе йому успіх або хорошу грошову прибуток.

Чоловік, побачивши уві сні ковдру, намагається сховатися від домашніх і робочих проблем

Тлумачення сну про ковдру в сонник Ванги

Ванга радила звертати увагу на зовнішній вигляд речі. Якщо ковдру було занадто товстим, значить людина накопичив багато невиконаних справ і обіцянок, які скоро «накриють» його з головою, з-за чого впорається з обов’язками стане ще важче. Тонке покривало навпаки свідчить про те, що людині всі справи даються легко і чергове завдання або прохання не стане для нього важким випробуванням.

Ковдра в ісламському соннику

Якщо в сновидінні людина довго не міг надіти підодіяльник, значить скоро йому належить зіткнутися з серйозною проблемою. Коли сниться зовсім протилежне, це говорить про те, що проблема виявиться несерйозною, навіть всупереч очікуванням сновидця.

Кому приснився сон

Значення сну може змінитися залежно від статі побачив його людини. Щоб вірно зрозуміти сновидіння, прочитайте варіанти тлумачення, запропоновані нижче.

Жінки

Якщо в сновидінні жінка намагається накритися ковдрою, але не може цього зробити, значить в реальному житті вона сильно втомилася від повсякденних турбот. Пом’ята річ символізує невизначеність в особистому житті або невдоволення тим, як все складається.

Чоловікові

Чоловік, побачивши уві сні ковдру, намагається сховатися від домашніх і робочих проблем.

Якщо таке сновидіння повторюється кілька разів, це попередження про те, що проблеми потрібно вирішувати якомога швидше, інакше ситуація вийде з-під контролю.

Якщо дитина спить під брудною ковдрою уві сні — варто приготуватися до його швидкої хвороби

Тлумачення сну по подробиць

Далі ми розглянемо деталі побаченого. Вони допоможуть тлумачити сновидіння більш точно.

Дитяче ковдру

Молодій мамі, яка уві сні дитини, сплячого під брудним або рваним ковдрою, варто готуватися до швидкої хвороби свого малюка. В інших випадках дитяче ковдрочку говорить про проблеми в особистому житті сновидца.

Біла ковдра уві сні

Білий колір речі символізує перемогу в суперечці чи вдале завершення важливого справи. Також сновидінню варто чекати несподіваної удачі на роботі або в особистому житті.

ВАЖЛИВО! Якщо біла тканина була вкрита плямами, задумане піде не за планом.

Червоне ковдру у сні

Двоє незнайомців під червоним пледом символізують зраду. Якщо ж сновидцем виявився вільний хлопець або дівчина, побачене віщує романтичну зустріч або побачення. В інших випадках червоний колір постільних речей може говорити про швидкі конфліктах між родичами або партнерами.

Старе і рване ковдру

Износившаяся або рвана тканина символізує беззахисність сновидця перед зовнішніми обставинами або його страх не виправдати надії оточуючих. Еслі під рваним покривалом виявився знайома людина, значить скоро його чекають фінансові проблеми.

Покупка нового ковдри обіцяє хороші новини від рдственников

Подарували ковдру у сні

Прийнявши такий подарунок в сновидінні, людині варто бути готові до того, що скоро у нього з’явиться новий друг або помічник у складній справі. Чим дорожче і красивіше виявиться річ, тим цінніше буде отримана допомога.

ДОВІДКА. Якщо дарувальником виявиться сновидець, йому самому доведеться опинитися в ролі заступника або помічника.

Купувати нову ковдру уві сні

Побачив покупку ковдри варто чекати приємних новин від друзів або родичів. Якщо в момент покупки з сновидцем був хтось зі знайомих, можливо, що новина буде саме про нього.

Складати ковдру

Якщо сновидінню довелося складати постіль, в найближчому майбутньому у нього зірвуться довгоочікувані плани, приємна зустріч або відпустку. Чим далі були прибрані складені речі, тим довше доведеться чекати можливості здійснити скасоване справу. Іноді такий сон може передвіщати несподіване рішення якої-небудь проблеми.

Прати ковдру

Людині, який в сновидінні зайнявся пранням спальних приладдя, скоро доведеться зіткнутися з особистими або сімейними проблемами. Вийде вирішити виниклі труднощі чи ні, залежить від результату прання.

ДОВІДКА. Якщо пранням займався хтось інший, а сновидець був лише спостерігачем, скоро він стане мимовільним свідків серйозної сварки друзів або родичів.

Як бачите, сновидіння, в якому з’являється ковдру, може мати різне тлумачення, яке багато в чому буде залежати від подробиць побаченого. Чим більше деталей вдасться згадати, тим точніше буде тлумачення.

Сонник - тлумачення снів