До чого сняться штани та штани – сонник, тлумачення сну про рвані чоловічі штани, купувати або порвати дірку на штанях у сні

Сни, де сновидець в першу чергу звертає увагу на брюки, можна трактувати по-різному. Частіше вони будуть мати позитивний результат, але при наявності певних деталей, такі сни можна вважати попередженням про насування біди.

Штани по соннику Міллера

Сонник Міллера дає кілька пояснень побаченим в сновидінні штанів, незалежно від того, які супутні подробиці були показані. Перше тлумачення попереджає, що найближчим часом в житті людини, яка побачила такий сон, виникне ситуація, в ході якої доведеться прийняти дуже складне, але важливе рішення. Яку конкретно сферу життя торкнеться це обставина, чітко визначити неможливо, тому важливо бути максимально обережним і ретельно обмірковувати будь ділова пропозиція або сімейний питання.

Друге пояснення полягає в тому, що в реальному житті сновидець знайде в собі сили, яких йому давно не вистачало, щоб з гідністю пройти через всі навалившиеся негаразди, з цього моменту все піде на лад.

Приміряти штани у сні — до неприємного події

Тлумачення сну про штани в сонник Ванги

Штани у сні є певним сигналом підсвідомості, що перш ніж приступати до виконання якого-небудь робочого доручення, насамперед, варто задуматися про це і скласти чіткий план дій, щоб нічого не переплутати, виконати завдання в строк і уникнути помилок.

Якщо штани були, очевидно жіночими, значить, настає якесь свято, в якому сновидінню належить взяти безпосередню участь, але замість очікуваного відпочинку та розваги ця подія принесе людині, побачив сон, зайві тривоги, турботи і неприємності з боку робочого колективу.

Сон зі штанами в ісламському соннику

За ісламським соннику брюки є сигналом спящему, що хтось із його родичів виявиться залученим у неприємну халепу, з-за чого можуть виникнути проблеми з законом. Було б добре, якщо сновидець зможе визначити, хто саме потребує підтримки, і відрадить близької людини від необдуманого вчинку.

Міряти штани у сні — до поганого події. По можливості потрібно уникати великих компаній, оскільки активну участь в галасливих посиденьок буде мати для сплячого негативні наслідки.

Кому приснився сон?

Жінки

Жінці сновидіння, в якому фігурували штани, передвіщає виникнення бажання побудувати відносини з одруженим чоловіком або просто віддатися йому в інтимному плані. У реальному житті почнеться флірт, який здатний перерости в щось більше, але надалі за нього почнуться серйозні неприємності.

Якщо жінка уві сні одягає чоловічі штани, значить, їй доведеться розлучитися з коханим або навіть овдовіти, отже, всі турботи про сім’ю повністю ляжуть на її плечі.

Чоловікові

Якщо чоловікові сняться штани, успіх у жінок і в любовних справах йому гарантований.

Надягати або знімати штани — до появи в житті цієї людини нової коханої, на якій він незабаром одружиться. Ця жінка буде сильною і владною, тому варто розуміти, що вона буде тримати сновидця в їжакових рукавицях і під своїм каблучком.

Якщо уві сні Ви порвали штани — в реальності уважніше ставитеся до свого майна

Тлумачення сну по подробиць

ВАЖЛИВО! Тлумачення снів слід проводити тільки після того, як у пам’яті будуть відновлені всі деталі побаченого. Навіть самі дрібні, на перший погляд, подробиці здатні багато розповісти про конкретну побаченої картини.

Чоловічі брюки

Чоловічі штани — знак безтурботного майбутнього і великих перспектив. У діловій сфері все буде складатися саме так, як задумав сам сновидець. В особистому житті також всі біди пройдуть стороною.

Але от якщо штани виглядали дуже старими, потертими або рваними, варто чекати велика кількість турбот і труднощів.

Бачити коханого в штанях

Коханий, на якому уві сні надіті брюки, є показником сприятливого збігу обставин і спокусливої пропозиції, від якого людина, побачивши цей сон, не знайде сил відмовитися.

УВАГА! Це ж сновидіння, як правило, попереджає людини, що варто ставитися до всього що відбувається з більшою серйозністю — легковажність не доведе до добра.

Порвати штани уві сні

Якщо уві сні рвуться штани — обов’язково потрібно почати уважніше ставитися до власного майна. Таке бачення попереджає про те, що висока імовірність великої втрати.

ДОВІДКА! Деякі люди вважають, що дірки, побачені на брюках у сні, є прогалинами в аурі сплячого і він позбавляється своєї захисної оболонки. В даному випадку такі сни віщують нездужання і поступову втрату життєвої енергії.

Обкакать в штани

Накласти в штани — виходить, у реальному житті мати велику ймовірність мати справу з хабарником, бажаючим якимось чином нагріти руки. Така ситуація негативно позначиться на образі сновидіння.

Обкаканные уві сні штани також є показником того, що у сплячої є велика кількість страхів.

Зашивати дірку на штанях

Дірки зашивати уві сні доводиться в тих випадках, коли спить належить виправляти чужі помилки. Доведеться допомогти колезі знайти вихід з цієї складної ситуації. При правильному підході до справи, керівництво обов’язково оцінить таку підтримку.

Червоні штани

Червоний колір символізує сильні емоції і пристрасть. Штани такого кольору обіцяють нове любовне захоплення, але з-за надмірної захопленості новим знайомим, сновидінню не вдасться розгледіти в ньому серйозні недоліки.

Дитина описався в штани

Описавшийся дитина сниться не просто так, він сигналізує про те, що хтось збирається залучити сновидця в неприємну, брудну авантюру. Ще не пізно зупинитися і відмовитися від пропозиції, щоб потім не довелося гірко пошкодувати про зроблену помилку.

Прання штанів в сні — гарний знак, що передвіщає великі прибутки

Білі штани

Білі штани означають, що сплячий у своїх діях керується тільки щирими намірами. Якщо раптом людина зробить яку-небудь неприємну помилку, йому належить випробувати муки совісті і шукати будь-які способи спокути цих промахів.

Не потрібно при цьому мучити себе жалями. Важливо зробити належні висновки, щоб надалі не повторювати таких проступків.

Прати брудні штани

Прання забруднених штанів — позитивний знак, що обіцяє швидке зростання доходів і помітне підвищення добробуту.

Якщо під час прання людина звернув особливу увагу на кишені або їх вміст, то його чекає великий грошовий виграш.

Ходити без штанів

Сон,де сплячий бачить себе без штанів, вважається вісником скорого банкрутства. Великий ризик втратити всі наявні накопичення, на тлі цієї події в сім’ї вибухне скандал.

Міряти штани в магазині

Примірка штанів в магазині означає, що незабаром надійде вигідна пропозиція від впливового знайомого. Пропозиція це може бути не зовсім приємним, але все ж не варто відмовлятися від нього — виконання поставленого завдання виведе життя сплячого на новий рівень і дозволить не економити гроші від зарплати до зарплати.

Купити ці штани відразу після примірки – отримання вигоди з неприємної ситуації.

Купувати нові штани

Купити нові штани, які відмінно сіли на сновидця і подобаються йому — до підвищення в посаді, також імовірний переведення на інше, більш вигідне місце роботи і цікава тривале відрядження.

А ось якщо сплячий набуває штани, які йому не по душі, значить, підвищення відбудеться, але на рівень заробітної плати і посадові обов’язки жодним чином не вплине.

Одягти штани навиворіт

Надіті навиворіт штани позначають, що незабаром доведеться потрапити під чийсь чарівність, але не завжди це хороший знак, є ймовірність, що новий знайомий захоче схилити того, кому довелося побачити цей сон, до нечесного вчинку.

Зелені штани

Добрим знаком є зелені штани. Сновидець відчуває сильну втому, але незабаром йому вдасться добре розслабитися і відпочити, на час вирвавшись з обридлої рутини. Цей відпочинок може виявитися подорожжю в місце, про яке сплячий давно мріяв.

Висновки

Бачення про штанях сонники, як правило, співвідносять з майбутніми подіями, які найчастіше виявляються позитивними, але також ці сни можуть стати і попередженням про настання важкого часу. Щоб правильно витлумачити побачене, потрібно згадати, як саме виглядали штани і що при цьому робив і сам відчував сновидець.

Сонник - тлумачення снів