До чого сниться валіза – сонник, бачити уві сні як збирали або забули валізу, втратити валізу в аеропорту

Всі ми хоч раз бачили сни. Деколи ми задаємося значенням до чого те бачення, що подарував нам Морфей вночі. Сон, у якому ви бачите валіза — до змін у житті і швидкого подорожі. У вас були думки про подорожі напередодні? Ви планували переїзд? Тоді таке бачення буде позитивним.

Найвідоміші та достовірні тлумачення сну це: сонник Міллера, тлумачення по Фрейду, сонник Ванги, Ісламський.

Валіза по Міллеру

У книзі тлумачень Міллера значення видіння з валізою двулико. Одним із значень може бути предвещение майбутніх невдач. Дорожній ж портфель буде обіцяти майбутню поїздку. Для жінки побачити в сні валізу, що не виходить закрити, буде означати розчарування в коханні та шлюбі. Якщо мандрівникові сниться, що його рюкзак катастрофічно малий для його багажу, це означає, що вкладені зусилля у справу не окупляться.

Важливо Міллер створював свій тому тлумачень сновидінь, як психолог, на підставі багаторічної практики зі своїми пацієнтами. В його соннику понад двох тисяч тлумачень.

Занадто великий багаж означає порожні турботи

Приснився валізу по соннику Ванги

Ванга вважала, що валіза може приснитися до стрімких змін у житті людини. Якщо багаж у мріях представляється легкої поклажею, то зміни пройдуть легко і комфортно для вас, якщо він важкий, то зміни в житті можуть мати крутий і доленосний характер. Також дуже великий багаж, що складається з десятка сумок, віщує безглузді порожні турботи для сновидця.

Цікавий факт Ванга трактувала життя і долі тисяч людей, цілих народів за значенням їх снів.

Валіза по Фрейду

За умовиводу Фрейда валізу представляє в собі багаж цінностей людини. Так, якщо ваш саквояж важкий, це говорить про «багатому» наборі комплексів і психологічних затисків минулого володаря. А ось купувати сумку для похідних речей у сні означатиме довіру одному.

Значення сну в ісламському соннику

В ісламському тлумаченні сновидінь побачити валізу обіцяє страшну сварку, в якій обидва учасника наговорять багато зайвого і будуть каятися від сказаного надалі.

Кому приснився валізу?

На кінцеве значення бачення сильно впливає хто є сновидцем. Зверніть увагу на цей факт, коли будете розшифровувати подарунок Морфея.

Якщо приснився незаміжньою дівчині

Сон з валізою у незаміжньої дівчини, розповідає про її майбутньому обранцеві. Так якщо предмет для багажу уві сні виконаний з дорогої шкіри або покритий золотом, це говорить про спроможність і багатство чоловіка. Якщо її валізку виглядає пошарпаним і дрантявим, то залицяльник юної дами не має матеріальних цінностей і живе, як жебрак.

Якщо уві сні кейс для речей залишається закритим, а замок не піддається, то відносини цієї дами приречені на провал. Якщо він відкривається, а всередині порядок її ковалер налаштований на тривалі серйозні стосунки, створення сім’ї.

Важливо Валізу, в якому твориться хаос, означає блудство і поверхневу зв’язок.

Валіза не хоче розкриватися? Незабаром в сім’ї може відбутися розкол

Коли приснився кейс заміжній жінці

Саквояж уві сні жінки буде означати таємницю. Якщо цей самий валізу належить її чоловікові, а замок його не відкривається ключем, то ймовірно у другої половинки цієї жінки з’явилися неприємні секрети. Також валізу, який не хоче відпиратися, може означати майбутній розкол сім’ї.

Саквояж, який вона набуває в магазині власноруч, принесе звістку про швидке поповнення в родині. Маленький драний валізку в руках жінки означає її власні таємниці, які вона не поспішає розкривати своєму чоловікові.

Якщо дипломат чоловікові приснився

Дипломат або рюкзак для речей уві сні чоловіка може обіцяти два значення: роботу або майбутню даму серця. Якщо людина часто вирушає у відрядження, то за вмістом рюкзака і долю цього предмета багажу можна дізнатися результат поїздки. Якщо молода людина веде холосту осілу життя, то мова піде про майбутнє знайомстві. Гладкі матеріали, глянсові з грубими кутами, розкажуть про норовливої особі, яка любить бути на виду. Якщо поверхню валізи м’яка, немов оксамит — характер дівчини буде добрим і приємним сновидінню. Колір і яскравість тону може вказати на колір волосся обраниці.

Тлумачення сну c валізою по деталях

Який був багаж і що в ньому?

Порожній

Побачити в сні абсолютно порожній кейс обіцяє проблеми в особистих відносинах. Заміжнім — до розлучення.

З речами

Якщо у вашій поклажі раптом виявляються чужі речі, це означає, що перед вашими очима розкриється чужа таємниця або по волі долі вас втягнуть в чужі проблеми.

Великий незабитий речами валізу символізує порожнечу почуттів у Вас всередині

Червоний

Червоний валізку у вашому сні може з’явитися до незабутньої подорожі.

Новий на коліщатках

Валізу на коліщатках може принести вам вести про ваших родичів. Новий — підтримка з їх боку.

Великий

Великий саквояж, який заповнений лише на половину речами, може розповісти вам про те, що у вашому житті недостатньо емоцій. Також наполовину порожній говорить про те, що недостатньо сил вкладається в нинішні справи.

Валізу з грошима

Побачити в сні валізу з грошима обіцяє удачу та успіх. Якщо ви берете його з собою відрядження, це можна трактувати як майбутнє підвищення по кар’єрних сходах. Вкрадений ж валізу стане звісткою про майбутніх великих втратах.

Чорний

Короб чорний багажу є вісником біди. Якщо цей чемодан належить родичу, це може знати хвороба його.

Що уві сні відбувалося з валізою?

Багато в кінцевому значенні сну залежить від подій з вашим багажем — втратою, крадіжкою, придбанням його.

Збирати валізу

Якщо уві сні тільки починаєте збирати кейс, то це означає, що у вашому житті період, коли намагаєтеся навести порядок в особових справах. Також це може означати, що в майбутньому проясниться ситуація у ваших стосунках.

Нести саквояж

Якщо в той час, коли несли саквояж, він раптом зламався, це означає, що вашим планам не судилося збутися.

Втратити багаж в аеропорту або на вокзалі

Якщо уві сні ви втратили свій багаж в аеропорту, це означає, що ваше минуле більше не з’явиться в майбутніх планах життя. Якщо уві сні залишили багаж на вокзалі спеціально, це означає, що ви готові до будь-яких змін у житті.

Купувати новий

Якщо у мріях купуєте новий чемодан, коли тримаєте в руці старий, це сновидіння означає майбутнє зрада.

Також покупка портфеля може означати майбутні неприємності. Якщо з вами в цей момент є хтось, то саме ця людина і буде надавати підтримку у важкий момент життя.

Сидіти на валізі

Перебувати в довгих виснажливих роздумах. Зайти в тупик на життєвому шляху.

Пакувати валізу в поспіху

Вас чекають зміни, до яких були не готові. Непередбачені події, які захлиснуть вас з головою. Вам залишається тільки довіритися течією.

Знайти чужий чемодан уві сні

Знайдений чужий чемодан обіцяє про можливості, які вам підвернулися на життєвому шляху. Якщо ви ними не скористаєтеся, то будете шкодувати про втрачений шанс ще багато часу.

Висновок

Сон, у якому ви бачите валізу буде завжди говорити про нові обставини в житті, про зміни на вашому шляху. Знаючи тлумачення деталей сну, ви зможете вибрати правильний для вас шлях і не шкодувати ні про що.

Сонник - тлумачення снів