До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Більшість сонників впевнені, що міцний алкоголь в сні – практично завжди недобрий знак.

У деяких випадках, горілка у сні є попередженням. Настійно рекомендується не ігнорувати знаки долі.

Сонник Міллера

Густав Міллер попереджав, що сновидіння, в якому ви бачите горілку, є поганою ознакою.

Зверніть увагу! Якщо уві сні ви пили, то наяву вам доведеться випробувати сором. Велика ймовірність, що в найближчому майбутньому ви зробите не самий хороший вчинок, за що вас засудять.

Якщо приснився якийсь чоловік, торговець спиртним, то в реальному житті настійно рекомендується бути більш розбірливим у знайомствах. Зніміть рожеві окуляри і об’єктивно оцінюйте людей.

Сновидіння, в якому ви бачите горілку, але при цьому не п’єте її, натякає на те, що незабаром на вашому шляху з’являться задоволення сумнівного характеру. Так чи інакше, не варто піддаватися спокусам.

k chemu snitsya vodka zhenshhine, muzhchine, v ryumke ili butylke  znachenie i tolkovanie sna До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця Ванга була впевнена, що, якщо приснилася горілка – чекайте розчарувань. Однак варто звернути увагу на те, з ким ви пили.

Якщо ви були в компанії, то в реальності вас чекає веселощі, а ось випивка в самоті обіцяє засмучення і значне погіршення здоров’я.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, якщо вам приснилося, як ви пили горілку, то наяву варто готуватися до марних клопотів і хвилювань.

Комусь приснилося?

Якщо представниці прекрасної статі приснилося, що вона випила всього лише чарку, але при цьому сильно сп’яніла, то такий сон є своєрідним попередженням: велика ймовірність, що в реальному житті сновидица піддасться чарам якого-небудь нехорошої людини, який позбавлений моралі і понять про пристойність. Будьте пильні.

Зверніть увагу! Алкоголь в пляшці для чоловіка може символізувати зустріч з прекрасною дамою, з якою, можливо, зав’яжеться роман, повний вогню і пристрасті.

А ось для представниць прекрасної статі побачити таке, значить повністю розчаруватися в поточних відносинах.

Велика ймовірність, що сновидица зрозуміє, що її з партнером більше ніщо не пов’язує, що почуття охололи. В такому випадку, краще не мучити обох і розлучитися на позитивній ноті.

Якщо жінка сильно напилася горілкою уві сні, то в реальності вона, можливо, по вуха закохана і прив’язана до аморального поганому людині. Повірте, цей зв’язок не принесе нічого доброго, необхідно терміново розривати абьюзивные відносини.

k chemu snitsya vodka zhenshhine, muzhchine, v ryumke ili butylke  znachenie i tolkovanie sna1 До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Яка горілка вам приснилася?

Ціла пляшка

Якщо уві сні ви побачили цілу пляшку горілки, то в реальності вам належить довгу подорож.

Сновидіння, в якому спиртне в пляшці замерзло, говорить про те, що в найближчому майбутньому ваші близькі і дорогі вам люди нарешті побачать, наскільки сильно ви намагаєтеся. Зрештою, ви будете оцінені.

Також подібний сюжет може говорити про те, що сновидець сильно боїться залишитися в повній самоті.

Рада! Настійно рекомендується більше піклуватися про близьких і дорогих людей, тому що існує реальний ризик втратити їхню довіру назавжди.

Чарка

Якщо вам приснилося, що ви п’єте спиртне з чарки, то можете не турбуватися: це позитивний знак, що передвіщає сновидінню щастя і можливість знайти людину, з яким у відносинах буде мир і повна гармонія.

Графин з горілкою

Така картина може інтерпретуватися, як провину перед вами. Хтось із вашого оточення зробить помилку. Не будьте занадто суворими і вмійте прощати.

k chemu snitsya vodka zhenshhine, muzhchine, v ryumke ili butylke  znachenie i tolkovanie sna2 До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Що робили з горілкою у сні?

Наливати

Вважається, що сновидіння, в якому ви наливали спиртне, сниться до брехні. Придивіться до свого оточення. Велика ймовірність, що хтось із близьких бреше вам.

Пити

Сновидіння, в якому ви пили горілку, може говорити про те, що в найближчому майбутньому у ваші справи втрутиться який-небудь стороння людина. Також подібний сюжет ще й віщує сновидінню випробувати сильний сором за вчинення непорядну вчинку, помилки.

Важливо! Але є і більш сприятливий тлумачення такого сну. Сон про те, як ви пили спиртне, можна інтерпретувати, як передвістя якогось торжества, де збереться багато гостей.

Привід події передбачити неможливо, проте з упевненістю можна сказати, що він буде значний: може, народження дитини або весілля.

Крім того, деякі сонники кажуть про те, що сон, у якому ви вживали горілку, може обіцяти великі фінансові витрати.

Однак не варто турбуватися і починати економити завчасно, так як привід для них буде більше, ніж хороший.

k chemu snitsya vodka zhenshhine, muzhchine, v ryumke ili butylke  znachenie i tolkovanie sna3 До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Купувати

Купівля алкоголю означає, що незабаром ввяжетесь в ризиковану авантюру, результати якої будуть не такими, на які ви сподівалися. Замість благополуччя і можливого прибутку на вас впадуть зайві проблеми і клопоти.

Подібний сюжет також говорить про те, що незабаром ви потрапите в яку-небудь ситуацію, яку не зможете контролювати. Більше того, ви навіть не зумієте її сприймати адекватно і дивитися на те, що відбувається об’єктивно.

Сон про купівлю може натякати на те, що в реальності витрачаєте власні сили на сумнівні задоволення. Надалі ви сильно про це пошкодуєте.

Якщо ви чітко бачили обличчя продавця, то в реальному житті у найближчому майбутньому познайомитеся з якоюсь людиною, який зіпсує вам життя.

Зверніть увагу! Сновидіння, в якому ви придбали багато горілки, то незабаром придбаєте дуже цінну для вас річ.

Якщо ви купували спиртне з рук, то підготуйтеся морально і фізично до серйозних неприємностей на роботі.

k chemu snitsya vodka zhenshhine, muzhchine, v ryumke ili butylke  znachenie i tolkovanie sna4 До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Отруїтися

Отруєння у сні – поганий знак, що віщує нападки і агресивні випади проти сновидця.

Виливати

Така картина обіцяє сновидінню знайти довгоочікуваний спокій і щастя.

Сновидіння, в якому ви виливаєте недопиту горілку, говорить про те, що незабаром ви станете дуже популярним. Однак радіти завчасно не варто: ваша слава буде недовгою.

Підводячи підсумки, якщо вам приснилася горілка, в реальному житті постарайтеся дотримуватися обережності: не вплутуватися в небезпечні й сумнівні авантюри, краще приділіть час своїй родині або другій половинці.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів