До чого сниться горілка жінці, чоловікові, чарці або пляшці? Значення і тлумачення сну

Більшість сонників впевнені, що міцний алкоголь в сні – практично завжди недобрий знак.

У деяких випадках, горілка у сні є попередженням. Настійно рекомендується не ігнорувати знаки долі.

Сонник Міллера

Густав Міллер попереджав, що сновидіння, в якому ви бачите горілку, є поганою ознакою.

Зверніть увагу! Якщо уві сні ви пили, то наяву вам доведеться випробувати сором. Велика ймовірність, що в найближчому майбутньому ви зробите не самий хороший вчинок, за що вас засудять.

Якщо приснився якийсь чоловік, торговець спиртним, то в реальному житті настійно рекомендується бути більш розбірливим у знайомствах. Зніміть рожеві окуляри і об’єктивно оцінюйте людей.

Сновидіння, в якому ви бачите горілку, але при цьому не п’єте її, натякає на те, що незабаром на вашому шляху з’являться задоволення сумнівного характеру. Так чи інакше, не варто піддаватися спокусам.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця Ванга була впевнена, що, якщо приснилася горілка – чекайте розчарувань. Однак варто звернути увагу на те, з ким ви пили.

Якщо ви були в компанії, то в реальності вас чекає веселощі, а ось випивка в самоті обіцяє засмучення і значне погіршення здоров’я.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, якщо вам приснилося, як ви пили горілку, то наяву варто готуватися до марних клопотів і хвилювань.

Комусь приснилося?

Якщо представниці прекрасної статі приснилося, що вона випила всього лише чарку, але при цьому сильно сп’яніла, то такий сон є своєрідним попередженням: велика ймовірність, що в реальному житті сновидица піддасться чарам якого-небудь нехорошої людини, який позбавлений моралі і понять про пристойність. Будьте пильні.

Зверніть увагу! Алкоголь в пляшці для чоловіка може символізувати зустріч з прекрасною дамою, з якою, можливо, зав’яжеться роман, повний вогню і пристрасті.

А ось для представниць прекрасної статі побачити таке, значить повністю розчаруватися в поточних відносинах.

Велика ймовірність, що сновидица зрозуміє, що її з партнером більше ніщо не пов’язує, що почуття охололи. В такому випадку, краще не мучити обох і розлучитися на позитивній ноті.

Якщо жінка сильно напилася горілкою уві сні, то в реальності вона, можливо, по вуха закохана і прив’язана до аморального поганому людині. Повірте, цей зв’язок не принесе нічого доброго, необхідно терміново розривати абьюзивные відносини.

Яка горілка вам приснилася?

Ціла пляшка

Якщо уві сні ви побачили цілу пляшку горілки, то в реальності вам належить довгу подорож.

Сновидіння, в якому спиртне в пляшці замерзло, говорить про те, що в найближчому майбутньому ваші близькі і дорогі вам люди нарешті побачать, наскільки сильно ви намагаєтеся. Зрештою, ви будете оцінені.

Також подібний сюжет може говорити про те, що сновидець сильно боїться залишитися в повній самоті.

Рада! Настійно рекомендується більше піклуватися про близьких і дорогих людей, тому що існує реальний ризик втратити їхню довіру назавжди.

Чарка

Якщо вам приснилося, що ви п’єте спиртне з чарки, то можете не турбуватися: це позитивний знак, що передвіщає сновидінню щастя і можливість знайти людину, з яким у відносинах буде мир і повна гармонія.

Графин з горілкою

Така картина може інтерпретуватися, як провину перед вами. Хтось із вашого оточення зробить помилку. Не будьте занадто суворими і вмійте прощати.

Що робили з горілкою у сні?

Наливати

Вважається, що сновидіння, в якому ви наливали спиртне, сниться до брехні. Придивіться до свого оточення. Велика ймовірність, що хтось із близьких бреше вам.

Пити

Сновидіння, в якому ви пили горілку, може говорити про те, що в найближчому майбутньому у ваші справи втрутиться який-небудь стороння людина. Також подібний сюжет ще й віщує сновидінню випробувати сильний сором за вчинення непорядну вчинку, помилки.

Важливо! Але є і більш сприятливий тлумачення такого сну. Сон про те, як ви пили спиртне, можна інтерпретувати, як передвістя якогось торжества, де збереться багато гостей.

Привід події передбачити неможливо, проте з упевненістю можна сказати, що він буде значний: може, народження дитини або весілля.

Крім того, деякі сонники кажуть про те, що сон, у якому ви вживали горілку, може обіцяти великі фінансові витрати.

Однак не варто турбуватися і починати економити завчасно, так як привід для них буде більше, ніж хороший.

Купувати

Купівля алкоголю означає, що незабаром ввяжетесь в ризиковану авантюру, результати якої будуть не такими, на які ви сподівалися. Замість благополуччя і можливого прибутку на вас впадуть зайві проблеми і клопоти.

Подібний сюжет також говорить про те, що незабаром ви потрапите в яку-небудь ситуацію, яку не зможете контролювати. Більше того, ви навіть не зумієте її сприймати адекватно і дивитися на те, що відбувається об’єктивно.

Сон про купівлю може натякати на те, що в реальності витрачаєте власні сили на сумнівні задоволення. Надалі ви сильно про це пошкодуєте.

Якщо ви чітко бачили обличчя продавця, то в реальному житті у найближчому майбутньому познайомитеся з якоюсь людиною, який зіпсує вам життя.

Зверніть увагу! Сновидіння, в якому ви придбали багато горілки, то незабаром придбаєте дуже цінну для вас річ.

Якщо ви купували спиртне з рук, то підготуйтеся морально і фізично до серйозних неприємностей на роботі.

Отруїтися

Отруєння у сні – поганий знак, що віщує нападки і агресивні випади проти сновидця.

Виливати

Така картина обіцяє сновидінню знайти довгоочікуваний спокій і щастя.

Сновидіння, в якому ви виливаєте недопиту горілку, говорить про те, що незабаром ви станете дуже популярним. Однак радіти завчасно не варто: ваша слава буде недовгою.

Підводячи підсумки, якщо вам приснилася горілка, в реальному житті постарайтеся дотримуватися обережності: не вплутуватися в небезпечні й сумнівні авантюри, краще приділіть час своїй родині або другій половинці.

Сонник - тлумачення снів