До чого сниться огорожа – паркан

Побачений паркан може бути знаком того, що людину охороняють вищі сили. Що ще може означати огорожа уві сні, і на що доля намагається натякнути сновидінню?

Перекинутий паркан може означати досягнення висот у майбутньому.

Сонник Міллера

Паркан – провісник майбутніх перешкод у житті, які, якщо залізти на нього, можна легко подолати. Як ще трактувати огорожу по соннику Міллера:

 • Впасти з огорожі – не вийде закінчити розпочату справу.

Перелізти через огорожу – вдатися до негарним методів для досягнення мети.

 • Перекинути паркан для того, щоб пройти в житті вийде досягти небувалих висот, завдяки своїй енергійності і винахідливості.
 • Сісти з друзями на огорожу і зламати його – в майбутньому може статися нещасний випадок з кимось із рідних та близьких.
 • Будувати огорожу – активна діяльність призведе до матеріального благополуччя в житті.

Сонник Ванги

Віщунка з Болгарії трактує огорожа уві сні, як знак невизначеності. Максимально точно можна трактувати, якщо згадати деталі:

 • Дивитися на що стоїть прямо перед собою огорожу – до сварок, негаразди в сім’ї, скандалів на роботі. Хтось із близького оточення заважає сновидінню у справах, капостить йому.
 • Ставити огорожу – успіх буде супроводжувати у всіх починаннях: від особистого життя до кар’єри.

Ісламський Сонник

Стояти перед огорожею – до труднощів і перешкод у житті на шляху до мети.

Впасти з огорожі – до злочину, за яке доведеться понести покарання.

Опиратися об паркан – у житті доведеться залежати від якоїсь людини.

Якщо дівчина падає з огорожі — то можливі проблеми з чоловіком.

Кому приснився паркан?

Важливе значення також має те, кому сниться огорожа. Огорожа уві сні для юної особи означатиме зовсім не те, що для дорослого чоловіка.

Незаміжньою дівчині

Якщо огорожу сниться дівчині, то це віщує міцну духовну зв’язок з коханою людиною. Але у випадках, коли вона падає з нього або огорожу падає на неї, — до проблем в любовних відносинах.

Жінки

Жінці, як охоронниці вогнища, паркан сниться як знак того, що в її родині панують вірність, довіра і сталість. А якщо довелося перелазити через огорожу уві сні – вийде вирішити сімейну сварку легко і без наслідків.

Вагітній

Для вагітної жінки побачити паркан у сні означає бажання обгородити майбутнього дитину від небезпек і бід. Красивий і рівний паркан – щасливе сімейне життя.

Чоловікові

Якщо огорожу уві сні побачив чоловік, то це символізує його силу духу, стійкість характеру і бажання і можливості відстоювати свої інтереси.

Старий старий паркан – символ невпевненості чоловіки.

Тлумачення сну по подробиць

Деякі деталі сну допоможуть більш точно трактувати сновидіння. Важливо запам’ятати особливості сновидіння, а потім просто подивитися, що вони віщують.

Ставити чи будувати паркан

Найчастіше сни, в яких доводиться будувати паркан, символізують добрі вести і удачу в справах. Більш точно розтлумачити сон допоможуть деталі сновидіння:

 • Будувати огорожу в селі – до ізольованості від суспільства і замкнутості для досягнення душевної рівноваги.
 • За Фрейдом будувати паркан – бажання сновидця огородити себе від емоційних прихильностей і небажання вступати у серйозні стосунки.

Побачити у сні як кохана людина будує огорожа – друга половинка сновидця готова на все заради нього.

 • Сучасне трактування припускає, що зводити огорожу – до знаходження в майбутньому впливових друзів, які допоможуть у багатьох починаннях.
 • Спорудження огорожі по соннику Медея – небажання виконувати все задумане.

Впав паркан

По російському соннику впав паркан символізує швидке виконання бажань. А сонник Міллера трактує стадо тварин, яке повалило огорожу на своєму шляху, як підтримку від тих, від кого не чекаєш.

Паркан покосився

Похилені від старості у напрямку вулиці огорожа – до проблем, які можуть призвести до скандалів у родині.

Дерев’яний паркан

Особливості сну:

 • Рівний гарно пофарбований паркан – символ турботи про кохану людину (за Фрейдом).
 • Прогнилий або зламаний паркан – варто задуматися про шкоду безладної статевого життя (за Фрейдом).
 • Дерев’яна огорожа – бажання відгородитися від докучливих людей (сонник Лоффа).

ВАЖЛИВО. Езотеричне трактування вважає, що якщо спробувати перелізти через штахетник, це може призвести до перемоги ворогів про псування репутації.

Ламати, перекинути паркан

Залежно від сонника зруйнований паркан може трактуватися по-різному:

 • Зруйнована огорожа під вагою друзів – до обережність у прийнятті рішень, є ризики вплутатися в авантюру (сонник Міллера).
 • Перекинути огорожу, щоб пройти через нього – цілеспрямованість, яка допоможе досягти в житті великих висот (сонник Міллера).
 • Знести огорожу, яка заважає руху – до звільнення від похмурих думок і вантажу минулого, крок вперед назустріч новим відносинам (сонник Фрейда).

Паркан уві сні не завжди несе неприємності, його можна трактувати як спробу знайти рішення проблем.

Високий паркан

Високий кам’яний паркан сниться до великого смутку в найближчому майбутньому. Перестрибнути через велику огорожу – життя буде безтурботною і легкою. Якщо спроба перелізти через огорожу не вдалася – сновидець взяв на себе непосильну ношу.

Старий старий паркан

Сни – це відображення емоцій і хвилювань. Тому ветхість старого паркану уособлює тривогу і поганий настрій сновидця, який стурбований різними проблемами. Потрібно постаратися мислити більш оптимістично і розраховувати на свої сили, а не допомога інших людей. Що ще може означати стара огорожа в сновидінні:

 • Руйнується прямо на очах паркан – до можливим ризикам у нових починаннях.
 • Полагодити зламану огорожу – до фінансового благополуччя, для якого не доведеться докладати особливих зусиль.
 • Впало огорожу – до безлічі дрібних неприємностей у всіх сферах життя, які неможливо запобігти. Їх потрібно просто перечекати.

ВАЖЛИВО. Не завжди старий паркан – це символ розрухи. Сонник Хассе трактує стару огорожу, як можливість досягти давно бажаної мети або мрію, яка повинна здійснитися в найближчому майбутньому.

Не обов’язково побачений паркан – це перешкоди і труднощі. Залежно від деталей сон можна трактувати, як спробу знайти вихід із становища, в реальному житті або бажання відгородитися від суспільства. Варто переглянути свої погляди, і поглянути на світ оптимістично.

Сонник - тлумачення снів