Дарувати подарунки у сні – до чого сниться сон? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера та ін

У всі часи подарунки вважалися знаком уваги, дружби, доброго ставлення і любові.

Кожна людина з радістю приймає і дарує частинку свого «уваги», підбираючи кожному те, що найбільш точно висловить повноту почуттів до одержувачу подарунка.

Сни, в яких сплячий обдаровує когось, також несуть інформацію про його відношенні до тому, що наснилося.

Сонник Міллера

Вельмишановний психолог Міллер вважає: якщо ви підносите подарунок в урочистій обстановці, то ставлення до одержувача залишає бажати кращого — в реальному житті він отримує від вас не так багато поваги.

Відправлений подарунок поштою може означати упущену можливість вирішити важливу для вас проблему тут і зараз. Також одним з варіантів тлумачення в даному випадку є отримання осуду, яке здатне залишити на вас неприємний відбиток.

darit podarki vo sne  k chemu snitsya son znachenie snovideniya po sonnikam vangi, millera i dr 84 Дарувати подарунки у сні  до чого сниться сон? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера та ін

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця дотримується схожої з усіма думки. Для тлумачення сновидіння необхідно звернути увагу на деталі: кому конкретно ви даруєте гостинець, в якій обстановці, які емоції при цьому відчуваєте і що саме даруєте. Всі ці дрібниці в сукупності підкажуть вам значення сну.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник стверджує, що побачений у нічний дрімоті подарунок (ваш або чужий) — безумовно, хороший знак.

Зверніть увагу! Він пророкує вам любов, радість і благополуччя, або віщує поліпшення відносин з людиною, з яким ви колись посварилися.

Комусь приснилося?

У випадку з презентами більш важливою деталлю є сам подарунок і те, як він виглядає: акуратний, дорогий або оформлений абсолютно недбало. Кому саме приснився сон — не найголовніше для його трактування, як вважають укладачі сонників. При бажанні можна звернути увагу на наступні категорії сплячих:

Незаміжньою дівчині

Незаміжня дівчина найчастіше уві сні дарує подарунки тим, від кого вона хоче домогтися особливої уваги чи навіть кохання. У цьому випадку необхідно звернути увагу на емоції, які відчуває людина після отримання подарунку.

Позитивна реакція обіцяє сновидице симпатію і відповідну позитивну реакцію від цієї людини в реальному світі.

darit podarki vo sne  k chemu snitsya son znachenie snovideniya po sonnikam vangi, millera i dr 86 Дарувати подарунки у сні  до чого сниться сон? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера та ін

Жінки

Зроблений жінкою презент босові означає неповагу до вищестоящому начальству, ретельно переховується сновидицей, але прорывающееся назовні уві сні.

Важливо! Якщо жінка обдаровує в нічному видінні чоловіка, це символізує про її сексуальний потяг до нього і є підтвердженням сильних почуттів, які приховувати вже немає сил.

Подарунок коханому обіцяє віддалення у відносинах. Варто враховувати, що це всього лише можливе віддалення, яке сновидица може відразу запобігти. Необхідно не панікувати і не ставитися до свого чоловіка з підозрою, а докласти всіх зусиль для того, щоб зблизитися знову.

Вагітній

Вагітній варто звернути на деталі сновидіння і сутність самого дару. Дарувати комусь дитячі речі та іграшки — означає, що дівчина так сильно переживає і хвилюється про свою дитинку, що не може перестати думати про нього навіть у сни.

Також існує набір предметів, наявність яких у сні (навіть в якості дару) каже дівчині про вагітність, про яку вона ще не здогадується.

Зверніть увагу! Так, якщо дамі сняться рибки в акваріумі, креветки і яйця, значить, велика ймовірність вагітності.

Чоловікові

Якщо холостий чоловік бачить уві сні подарунок, це віщує йому зустріч з коханою, з потенційною супутницею життя. Дарувати квіти — означає, що сновидець відчуває симпатію до дівчини, яка отримує від нього такий подарунок.

Якщо чоловік все ще не здогадується про те, які саме почуття викликає у нього ця дама в реальному житті, то сон недвозначно натякає про справжніх почуттях.

darit podarki vo sne  k chemu snitsya son znachenie snovideniya po sonnikam vangi, millera i dr 88 Дарувати подарунки у сні  до чого сниться сон? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера та ін

Кому дарували подарунок у сні?

Померлому

Сон, у якому подарунок робиться померлій людині, трактується по-різному. У тому випадку, якщо силует небіжчика в дрімоті розмитий і складно розгледіти риси обличчя, бачення не обіцяє доброго.

Важливо! Ймовірно, вам пора згадати про незакінчених справах і, нарешті, довести їх до логічного завершення, поки ще є така можливість.

Також такий сон може намагатися донести до вас наступну думку: хто з вашого оточення намагається вами скористатися в своїх цілях.

Інші сонники описують такі сни, як неприємні звістки про можливу хворобу самого сновидца або його близьких.

Другу

Незалежно від того, якою саме ви підносите подарунок своєму другу в нічний дрімоті, сенс у сну залишається єдиним — нерозуміння з боку приснившегося.

Варто прислухатися до свого товариша і не допустити розладу в ваших стосунках. Все у ваших руках.

darit podarki vo sne  k chemu snitsya son znachenie snovideniya po sonnikam vangi, millera i dr 89 Дарувати подарунки у сні  до чого сниться сон? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера та ін

Рідній людині

Отримання фінансової підтримки обіцяє сон, у якому ви обдаровуєте своїх батьків. Як говориться: «подарунки люблять отдарки», і навіть сни — не виняток.

Незнайомому

Сновидіння подібного характеру натякає вам про можливості змінити рід діяльності і пошукати себе в чомусь новому. Ви відкриті для вбирання нових знань і прийшов час цим скористатися.

Рада! Можливо, варто знайти собі нове хобі і розвіятися, відпочити від тієї діяльності, яка поступово починає втомлювати вас.

Найважливіше — приділити увагу саме характером подарунка, його суті та якості. В залежності від того, що саме і кому ви даруєте, можна робити висновки зі сну.

Варто пам’ятати, що подарунок — це в першу чергу увагу, а от яке саме — залежить від багатьох факторів, зокрема від атмосфери самого сновидіння.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort