Дарувати подарунки у сні – до чого сниться сон? Значення сновидіння по сонникам Ванги, Міллера та ін

У всі часи подарунки вважалися знаком уваги, дружби, доброго ставлення і любові.

Кожна людина з радістю приймає і дарує частинку свого «уваги», підбираючи кожному те, що найбільш точно висловить повноту почуттів до одержувачу подарунка.

Сни, в яких сплячий обдаровує когось, також несуть інформацію про його відношенні до тому, що наснилося.

Сонник Міллера

Вельмишановний психолог Міллер вважає: якщо ви підносите подарунок в урочистій обстановці, то ставлення до одержувача залишає бажати кращого — в реальному житті він отримує від вас не так багато поваги.

Відправлений подарунок поштою може означати упущену можливість вирішити важливу для вас проблему тут і зараз. Також одним з варіантів тлумачення в даному випадку є отримання осуду, яке здатне залишити на вас неприємний відбиток.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця дотримується схожої з усіма думки. Для тлумачення сновидіння необхідно звернути увагу на деталі: кому конкретно ви даруєте гостинець, в якій обстановці, які емоції при цьому відчуваєте і що саме даруєте. Всі ці дрібниці в сукупності підкажуть вам значення сну.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник стверджує, що побачений у нічний дрімоті подарунок (ваш або чужий) — безумовно, хороший знак.

Зверніть увагу! Він пророкує вам любов, радість і благополуччя, або віщує поліпшення відносин з людиною, з яким ви колись посварилися.

Комусь приснилося?

У випадку з презентами більш важливою деталлю є сам подарунок і те, як він виглядає: акуратний, дорогий або оформлений абсолютно недбало. Кому саме приснився сон — не найголовніше для його трактування, як вважають укладачі сонників. При бажанні можна звернути увагу на наступні категорії сплячих:

Незаміжньою дівчині

Незаміжня дівчина найчастіше уві сні дарує подарунки тим, від кого вона хоче домогтися особливої уваги чи навіть кохання. У цьому випадку необхідно звернути увагу на емоції, які відчуває людина після отримання подарунку.

Позитивна реакція обіцяє сновидице симпатію і відповідну позитивну реакцію від цієї людини в реальному світі.

Жінки

Зроблений жінкою презент босові означає неповагу до вищестоящому начальству, ретельно переховується сновидицей, але прорывающееся назовні уві сні.

Важливо! Якщо жінка обдаровує в нічному видінні чоловіка, це символізує про її сексуальний потяг до нього і є підтвердженням сильних почуттів, які приховувати вже немає сил.

Подарунок коханому обіцяє віддалення у відносинах. Варто враховувати, що це всього лише можливе віддалення, яке сновидица може відразу запобігти. Необхідно не панікувати і не ставитися до свого чоловіка з підозрою, а докласти всіх зусиль для того, щоб зблизитися знову.

Вагітній

Вагітній варто звернути на деталі сновидіння і сутність самого дару. Дарувати комусь дитячі речі та іграшки — означає, що дівчина так сильно переживає і хвилюється про свою дитинку, що не може перестати думати про нього навіть у сни.

Також існує набір предметів, наявність яких у сні (навіть в якості дару) каже дівчині про вагітність, про яку вона ще не здогадується.

Зверніть увагу! Так, якщо дамі сняться рибки в акваріумі, креветки і яйця, значить, велика ймовірність вагітності.

Чоловікові

Якщо холостий чоловік бачить уві сні подарунок, це віщує йому зустріч з коханою, з потенційною супутницею життя. Дарувати квіти — означає, що сновидець відчуває симпатію до дівчини, яка отримує від нього такий подарунок.

Якщо чоловік все ще не здогадується про те, які саме почуття викликає у нього ця дама в реальному житті, то сон недвозначно натякає про справжніх почуттях.

Кому дарували подарунок у сні?

Померлому

Сон, у якому подарунок робиться померлій людині, трактується по-різному. У тому випадку, якщо силует небіжчика в дрімоті розмитий і складно розгледіти риси обличчя, бачення не обіцяє доброго.

Важливо! Ймовірно, вам пора згадати про незакінчених справах і, нарешті, довести їх до логічного завершення, поки ще є така можливість.

Також такий сон може намагатися донести до вас наступну думку: хто з вашого оточення намагається вами скористатися в своїх цілях.

Інші сонники описують такі сни, як неприємні звістки про можливу хворобу самого сновидца або його близьких.

Другу

Незалежно від того, якою саме ви підносите подарунок своєму другу в нічний дрімоті, сенс у сну залишається єдиним — нерозуміння з боку приснившегося.

Варто прислухатися до свого товариша і не допустити розладу в ваших стосунках. Все у ваших руках.

Рідній людині

Отримання фінансової підтримки обіцяє сон, у якому ви обдаровуєте своїх батьків. Як говориться: «подарунки люблять отдарки», і навіть сни — не виняток.

Незнайомому

Сновидіння подібного характеру натякає вам про можливості змінити рід діяльності і пошукати себе в чомусь новому. Ви відкриті для вбирання нових знань і прийшов час цим скористатися.

Рада! Можливо, варто знайти собі нове хобі і розвіятися, відпочити від тієї діяльності, яка поступово починає втомлювати вас.

Найважливіше — приділити увагу саме характером подарунка, його суті та якості. В залежності від того, що саме і кому ви даруєте, можна робити висновки зі сну.

Варто пам’ятати, що подарунок — це в першу чергу увагу, а от яке саме — залежить від багатьох факторів, зокрема від атмосфери самого сновидіння.

Сонник - тлумачення снів