До чого сниться потоп – сонник

Іноді уві сні можуть приходити не тільки хороші, але й досить страшні речі. Наприклад, серйозна повінь чи потоп. Дуже лякатися не варто, тлумачення снів має лише орієнтовний характер і може лише вказати один з можливих варіантів подальшого розвитку подій у Вашому житті. Отже, якщо Вам приснився потоп відповідно більшості існуючих сонників це знак, що закликає уважніше поставитися до свого життя.

Потоп по соннику Міллера

Сонник, створений відомим психологом Густавом Міллером, свідчить що потім у сні знаменує великі негативні зміни в житті. Найчастіше таке сновидіння символізує швидкі нещастя або хвороби. Якщо в цьому повінь тонуть інші люди, то це може означати серйозне розчарування, а якщо вода забрала Вас, то це сниться до провалу в справах і починаннях. Можливо, варто трохи більш тверезо оцінити свої шанси на досягнення успіху в якому-небудь проекті.

Також згідно з цим сонником, бачити уві сні ціле місто або інший житловий затоплений об’єкт — до глобальної катастрофи. Якщо потоп настільки масштабний, що під товщею води сховалося все видиме, то це пророкує Вам нездоланні перешкоди на шляху до Ваших цілей або труднощів на роботі.

Якщо потоп приснився жінці — вона може ожити поповнення в сімействі

Тлумачення сну про потоп в сонник Ванги

В сонник Ванги потопу віддано величезне значення, адже це є прямим відсиланням до прогнозу нею всесвітнього потопу. Якщо Вам приснився потоп, то це може означати, що Ви ще не покаялися у своїх гріхах і совість перед Богом на даний момент нечиста.

Також це може говорити про нещирих і корисливі мотиви в якійсь справі. Спробуйте бути більш чесними перед самим собою.

Потоп з в ісламському соннику

Про повінь чимало сказано і в мусульманському (ісламському) соннику. Однак, значення такого сну вже діаметрально протилежне, якщо порівнювати з іншими джерелами. Так, побачити уві сні потоп символізує добробут і достаток. Якщо води багато і вона чиста, то це може передвіщати швидке досягнення високого статусу, багатства та інших регалій.

Якщо ж сильний потік води уві сні збив Вас з ніг, то в цьому випадку ісламський сонник рекомендує придивитися до свого оточення і надалі ретельніше вибирати собі друзів. Є ймовірність нападу на Вас від когось з ближнього кола нишком в найневдаліший момент.

Кому приснився сон?

Велике значення має і те, кому конкретно приснився потоп. Згідно соннику Фрейда, гендерна поділ тлумачення сновидінь по смислам дуже важливо.

Жінки

Якщо потоп приснився дівчині або жінці, то її залишається тільки привітати — такий сон може означати швидке поповнення в родині.

Чоловікові

Для молодих людей новини куди менш приємні — сильній половині потоп часто сниться до втрат, боргами або звільнення з роботи.

Якщо затопило Ваш будинок — чекайте хвороб

Тлумачення сну по подробиць

Крім поділу на чоловіків і жінок, розтлумачити сон більш докладно можна, звернувши увагу на деталі та обставини, в яких відбуваються події у Вашому сні.

Потоп у квартирі

Якщо Ви в сні бачите, як затоплює квартиру, це може означати назрілі проблеми у відносинах з домочадцями. Таке сновидіння є символом того, що на даному етапі життя на Вас навалилося надто багато бід і домашніх обов’язків. Важливим є сама вода:

  • якщо вона чиста, то це символ пристрасті і великої радості в домі;
  • якщо брудна — можливо скоро пролунає гучний скандал або сварка.

Сон про потоп також може передбачати втрату або псування майна на житлової території.

Побачити затоплення в будинку

Якщо уві сні затопило Ваш дім, то це може натякати на важку хворобу або навіть смерть когось із близьких Вам людей. Якщо врешті-решт вдається впоратися з водою і врятуватися від повені, то це показує, що Ви занадто сильно піддаєтеся чиємусь впливу з боку. Якщо ж будинок знаходиться повністю під затопившей його водою — це знак того, що Ваші вороги як ніколи мають намір заподіяти шкоду, а сили на даний момент не у Вашу користь.

Рятуватися від повені на вулиці

Якщо Вам снилося, що Ваш будинок або квартиру заповнює вода, а Ви в цей момент втекли на вулицю, то існує чимала ймовірність того, що Ви намагаєтеся сховатися від проблем або втекти від себе.

Крім цього, втеча від потопу може передвіщати психологічні проблеми або майбутню стресову ситуацію, яка добряче попсує нерви.

Всесвітній потоп

Якщо у Вашому сні затопило всі жваво і водної гладі не видно ні кінця, ні краю, то це в першу чергу говорить про те, що Вас мучить почуття глибокої провини за скоєне.

Масштабна повінь може вказувати в тому числі на глобальні проблеми у Вашій сфері діяльності. Розумним рішенням буде на деякий час призупинити активність і поспостерігати за подіями з боку. Є шанс, що Вам в голову прийдуть нові, нестандартні способи вирішення актуальних проблем.

Вода текла зі стелі уві сні

Якщо Вам приснилося, що вода капає зі стелі чи Ваше житло затопили сусіди, то це лише говорить про те, що навколо Вас останнім часом дуже багато пліток і домислів. Ніякого сильного шкоди вони не заподіють, однак, змусять трохи похвилюватися.

Якщо уві сні вода ллє на Вас звідусіль, то це ознака того, що Ви скоро дізнаєтесь дивовижні новини. Не виключено, що після цього Ваш погляд на світ зазнає деякі зміни.

Потоп в робочому приміщенні

Якщо під час повені Ви перебуваєте в приміщенні, в якому зазвичай працюєте, то це явна ознака перевтоми і надто ревного ставлення до своєї роботи. Можливо, варто взяти невелику відпустку і привести свої думки в порядок.

Таке сновидіння також може означати, що Ваші колеги налаштовані проти Вас і будуть намагатися зіпсувати Вам репутацію.

Висновки

Найчастіше, потоп сниться тоді, коли приходить момент подивитися на своє життя під іншим кутом і прийняти якесь відповідальне рішення у уникнення серйозних проблем і невдач. Сновидіння про велику повінь може стати для Вас сигналом до початку нового життя з чистого аркуша.

Сонник - тлумачення снів