До чого сниться ураган – сонник, тлумачення сну про сильну бурю, торнадо і штормів у сні

Кожне явище природи має символічне значення. Так наприклад, негативним є поява в сні урагану. Однак, значення урагану уві сні може бути дещо іншим, адже надзвичайно важливі деталі сну, альтернативні думки різних сонників.

Ураган по соннику Міллера

Ураган -символ болісних очікувань, опору краху. Також ураган – символ змін, які , ймовірно, наздоженуть вас дуже скоро. Бачити ураганні руйнування – добрий знак. Значить нещастя, які будуть так близько, обійдуть Вас.

Якщо ураган приснився дівчині її плани скоро впадуть

Тлумачення сну про ураган у сонник Ванги

Символу урагану в сонник Ванги немає. Близький символ — шторм — позначає зміни в житті.

Ураган з в ісламському соннику

Насувається ураган — знак, що наближаються, і, на жаль, нещасливих, подій. Велика ймовірність потрапити в аварію, катастрофу, неприємний інцидент

Кому приснився сон?

Жінки

Якщо дівчина бачить у сні ураган, то тим планам, які вона виношувала, буде не судилося здійснитися. Якщо Ви бачите в сні, що ураган зруйнував Ваш дім, то це — символ змін, частих переїздів, ймовірно, зміни роботи або посади. Бачити уві сні наслідки буревію – настають важкі часи, у Вас може погіршитися самопочуття, надовго втрачений контакт у стосунках з близькими вам людьми.

Якщо Ви спостерігаєте ураган з неділі на понеділок, то Вас очікують осуду з боку начальства , невигідна зміна посади. Якщо ураган сниться Вам з вівторка на середу, то Ви скоро доведеться потрапити у скрутні обставини, велика ймовірність фінансових проблем. Ураган, побачений з п’ятниці на суботу – символ принизливою і брудною роботою. Якщо Ви побачите ураган уві сні з суботи на неділю, то Вам доведеться займатися справами, які не принесуть ні користі, ні задоволення.

Чоловікові

Якщо чоловік бачить у сні ураган, то це означає, що тим планам, які він виношував, також не судилося здійснитися. Якщо чути рев урагану, то наяву Ви будете діяти тоді, коли ситуація вимагає рішучих вчинків.

Якщо Ви спостерігаєте ураган з неділі на понеділок, то Вас очікують осуду з боку начальства , невигідна зміна посади.

Якщо ураган сниться Вам з вівторка на середу, то Ви скоро доведеться потрапити у скрутні обставини, велика ймовірність фінансових проблем.

Ураган, побачений з п’ятниці на суботу – символ принизливою і брудною роботою. Якщо Ви побачите ураган уві сні з суботи на неділю, то Вам доведеться займатися справами, які не принесуть ні користі, ні задоволення.

Якщо ураган руйнує дерева — можлива швидка загибель когось із близьких

Тлумачення сну по подробиць

Сильний ураган за вікном

Сильний ураган і за вікном — провісник погіршення Вашого здоров’я. Неодмінно приділіть їй увагу! Також будьте обачні та обережні: проблеми, з якими Ви зіткнетеся, застануть вас один на один. Труднощі можуть бути як особистого характеру (конфлікт з другою половиною, близькими), так і робочого характеру ( відчуєте характер боса, затягнеться просування по кар’єрних сходах)

Буря зносить дерева уві сні

Бачили уві сні падаючі від буревію дерева? Не за горами подія, з-за якого Вам доведеться коригувати свої плани або навіть взагалі від них відмовитися. Іноді такий сон пророкує загибель чужу

Кружащее торнадо

Сниться торнадо? До далекої мрії вам доведеться пройти нелегкими стежками, подолати безліч труднощів. Досить імовірно, що Вам вже пора готується до далекого подорожі, на жаль, не найприємнішого для вас.

Ураган з сильною грозою

Поява на небі блискавки невипадково. Вам необхідно прийняти термінові заходи по подоланню труднощів, не забуваючи про стриманість, самовладання. Чуються могутні гуркоти? Вітаємо, ви скоро будете потужний кар’єрний ривок! Також, велика ймовірність почути гучні але не впливають на суть справи, новини

Бачити насувається в дали ураган

У справах намічаються значні труднощі. Чули шум урагану, але більше ніяких ознак не помічено? Заспокойтеся, всі труднощі залишаться в стороні від Вас.

Ураган з проливним дощем

Ураган зі зливою передрікає раптове вирішення складного конфлікту. Якщо дощ був холодним – контролюйте почуття у що б то не стало. Злива був теплим? Не смійте втрачати надію на вирішення всіх труднощів!

Ураган з цунамі

Ураган з цунамі – ознака майбутніх народних виступів, учасником яких волею-неволею Вам доведеться стати.

Висновки

Таким чином, більшість сонник стверджує, що ураган – негативний символ, що передвіщає неприємні зміни, несподівані труднощі, проблеми, народні заворушення, бунти, аварії. Однак, велика ймовірність, що всі ці проблема саме Вас обійдуть стороною і навпаки допоможуть вам розібратися зі своїми насущними завданнями, обіцяють просування по кар’єрних сходах. Звертайте увагу на свої сни, в них криється щось важливе…

Сонник - тлумачення снів