До чого сниться гроза – сонник, тлумачення сну про дощ з грозою, шум, грім і блискавку уві сні

Лякаючі гуркіт грому, яскраві спалахи блискавки, сильна злива уві сні не завжди віщують щось погане і страшне в реальному житті. Гроза уві сні може принести хороші прикмети, в залежності від того, кому вона сниться і з якими деталями.

Гроза по соннику Міллера

По прогнозам Міллера побачити в сні грозу означає, що вам слід приготуватися до свята, веселощів, хорошим емоціям. Молодим і закоханим людям передвіщає швидке весілля, міцні відносини, щасливий шлюб.

На замітку! Психолог завжди вважав, що гроза – це прояв яскравих, радісних почуттів, які змінять ваше життя.

Тлумачення сну про грозу в сонник Ванги

Сонник Ванги каже, що гроза символізує Божественний прояв, знамення в життя, несподівані новини. Якщо уві сні вона пройшла стороною і не зачепила вас, значить вдалося уникнути важких обставин, сильних потрясінь.

гроза уві сні не зачепила вас — обійдете проблеми стороною

Цікаво! Провидиця вважала, що таке сновидіння не стосується особистих подій, а вказує на масштаби світового значення, країни, клімату, природи. За її словами, люди можуть втратити віру, надію, знайдуть занепокоєння, страх.

Гроза в ісламському соннику

Побачити грозу в сні по ісламському соннику означає повні протилежності. Так, наприклад, для багатої людини – швидке розорення, втрата великої суми грошей, висновок необдуманої угоди.

  1. Бідняк чи людина з маленьким фінансовим рівнем життя може очікувати достаток на столі, грошова винагорода, підвищення зарплати, отримання спадщини.
  2. Незаміжня незабаром знайде нареченого і вийде заміж.
  3. Хвора людина – отримає одужання.

Кому приснилася гроза?

Блискучі блискавки і злива уві сні для різних людей може символізувати різні значення. Давайте розберемо детальніше значення таких сновидінь.

якщо гроза потрапила у вашої коханої людини, то незабаром ви розійдетеся різними шляхами

Незаміжньою дівчині

Побачений сон з грозою для незаміжньої дівчини, жінки означає появу незабаром бурхливих емоцій, закоханості, вихор пристрасті, які можуть призвести до кардинальних змін у житті, наприклад, весілля, заміжжя.

Важливо! Якщо ви побачили уві сні, що негода обрушилася на вашого близького хлопця, чоловіка, то, швидше за все, ви не підходите один одному. Такі відносини можуть зруйнуватися.

Ховатися від природної стихії, тікати у сні означає внутрішнє небажання вступати в близькі стосунки з протилежною стороною. Тому зверніть на це увагу.

Вагітній

Жінка в цікавому положенні дуже чутлива емоційно. Сон з грозою говорить про внутрішній неспокій, накопичення образ, які скоро прорвуться назовні. Постарайтеся знайти людину, з яким ви зможете вільно поговорити про проблеми, знайти вихід із ситуації.

Важливо! У деяких випадках таке сновидіння для вагітної жінки означає проблеми зі здоров’ям, виснаження організму. Тому поспішайте відвідати вашого гінеколога і пройдіть обстеження.

Заміжній жінці

Для жінки в шлюбі такий сон передвіщає марну, без приводу ревнощі чоловіка. Це може викликати нерозуміння у відносинах, сварку. Але не варто засмучуватися, такі скандали завжди будуть закінчуватися романтичним примиренням подружжя.
На замітку! Для молодої заміжньої дівчини сновидіння з грозою означає настання часу вибору між сім’єю і кар’єрою.

сон для заміжньої жінки — доведеться зробити вибір між сім’єю та кар’єрою

Чоловікові

Наявність сильного вольового характеру, стійкість перед труднощами – ось про що символізує таке сновидіння чоловікові. Він не зламається перед насуваються труднощами.

  1. Потрапити під грозу і намокнути – зануритися в любовні пригоди.
  2. Тікати, ховатися під навісом – уникнути проблем на роботі, прийняти правильне рішення.
  3. Притискати під час грози до себе жінку – швидка одруження.

Тлумачення сну температура з подробицями

Дрібні деталі завжди відіграють вирішальну роль у тлумаченні. Згадайте, був уві сні дощ, або ви тільки чули його шелест. Який дощ супроводжував сновидіння – сильний, слабкий, дрібний, проливний?

Гроза з блискавкою без дощу

Відсутність проливного дощу у сні говорить про те, що вам вдалося уникнути тих проблем без втрат – фінансових, емоційних, фізичних. Ви досить успішно подолаєте труднощі, і вийдіть переможцем із ситуації, уникнете гніву начальства.

Гроза і шум дощу уві сні

Чути гучний шум наближення дощу – бути учасником, свідком якоїсь події, яке пройде вас стороною, не заподіявши шкоди.

чути шум наближення дощу — станете свідком якоїсь події

На замітку! Чути шум дощу також може означати недоброзичливі плітки, наговори в вашу сторону від недругів.

Сильна злива з грозою

Сон з бурею, ураганом, проливним дощем не віщує нічого доброго – це небезпека, неприємності, нещастя, сильні внутрішні переживання, хвороба. Якщо дощ під час грози заливає ваш будинок – готуйтеся до екологічної катастрофи, смерті одного з близьких людей, сварку з чоловіком, розрив відносин.

  1. Якщо ви сховалися від сильної зливи в будинку, значить вам пощастить уникнути проблем.
  2. Дрібний дощик уві сні – плітки, пересуди, суперечки. Будьте уважні приймаючи важливі рішення.

Висновки

Приснився гроза – це знаменний сон, тому не варто його ігнорувати. Зверніть увагу на дрібні деталі, які можуть кардинально змінити його значення, і дійте відповідно. Пам’ятайте, що після бурі, урагану, завжди настає тиша і спокій.

Сонник - тлумачення снів