До чого сниться калюжа – сонник, ходити босоніж по калюжах, впасти в брудну калюжу, побачити калюжу крові у сні

Якщо людина настане у калюжу, його день буде тут же зіпсований. Винятком можна вважати хіба що прогулянку під дощем в гумових чоботях. Але чи має калюжа негативний сенс, якщо вона з’являється у сні? З цим ми сьогодні і будемо розбиратися.

Калюжа по соннику Міллера

Якщо вода виявилася чистою, людину чекає несподівана, але приємна подія. Брудна вода, навпаки, віщує щось неприємне. Коли черевики виявилися мокрими, але сама калюжа уві сні не з’являлася, варто чекати поганих звісток від людини, яка їх ніколи не приносив.

Брудна вода в калюжі символізує Ваше минуле, його неприємні моменти

Тлумачення сну про калюжу в сонник Ванги

Провидиця вважала, що калюжа символізує випробування, з якими людині належить зіткнутися в найближчому майбутньому. Тому, чим глибше виявиться перешкода, тим гірше будуть і реальні проблеми. Також важливо звертати увагу на взуття. Якщо хоч один черевик «потонув» у воді, це віщує матеріальні втрати.

Калюжа в ісламському соннику

Якщо калюжа опиниться позаду сновидця, йому належить зіткнутися з подіями чи людьми з минулого. При цьому брудна вода символізує неприємну частину минулого, а чиста, навпаки, хорошу. Багато маленьких калюж віщує низку невеликих життєвих перешкод, долаючи які не вийде залишитися повністю «сухим».

Кому приснилася калюжа

В залежності від того, жінка або чоловік став сновидцем, може змінитися і сенс побаченого. Тому уважно прочитайте тлумачення про те, кому приснився сон.

Незаміжньою дівчині

Калюжа, зустріли по дорозі на роботу чи навчання, попереджає про можливі конфлікти з колегами або одногрупниками. Щоб уникнути неприємних наслідків, не варто піддаватися на провокації оточуючих.

Якщо уві сні дівчина побачила в калюжі власне відображення, отже, їй пора задуматися про реалізацію своїх бажань, а не чужих.

Вагітній

Сон, у якому вагітна жінка стоїть посеред великої калюжі, символізує її внутрішній дискомфорт. Якщо з цією проблемою не розібратися, вона може відбитися на майбутній дитині. Сновидіння, в якому малюк весело хлюпоче у воді говорить про те, що майбутній мамі не варто турбуватися про своє здоров’я.

Наступити в калюжу у сні — до дрібних негараздів наяву

Заміжній Жінці

Якщо заміжній жінці приснилося, що вона кудись поспішала і настала в калюжу, значить найближчим часом їй варто утриматися від прийняття спонтанних і необдуманих рішень. Сновидіння, в якому довелося переходити через величезну калюжу, віщує низку серйозних неприємностей.

ДОВІДКА. Якщо в такому сні на жінці були гумові чоботи, майбутніх проблем їй боятися не варто.

Чоловікові

Величезна калюжа, перегородившая дорогу, означає внутрішній конфлікт чоловіка, який заважає йому досягти бажаного. Якщо уві сні вдалося подолати перешкоду, то і в реальному житті все буде добре. Сновидіння, в якому чоловік так і не перебрався на іншу сторону дороги говорить про те, що йому потрібна допомога.

Тлумачення сну по подробиць

Намагайтеся пригадати якомога більше деталей сну і прочитайте тлумачення, описані далі.

Випадково наступити в калюжу

Таке сновидіння віщує появу дрібних негараздів, яких ніяк не вийде уникнути. Переживати з-за цього не варто, так як серйозних наслідків з-за цього не буде, і життя швидко повернеться в звичну колію.

ДОВІДКА. Дуже глибока калюжа символізує серйозні внутрішні проблеми, які прориваються назовні.

Ходити босоніж по калюжах

Якщо сновидінню довелося роззутися і пройтися босоніж для того, щоб не намочити взуття, значить в реальному житті йому доведеться відстоювати свою точку зору в складному суперечці. Якщо ж прогулянка босоніж виявилося приємною, значить скоро сновидця чекає несподіваний подарунок.

Впасти обличчям в калюжу

Подібне сновидіння застерігає людину про те, що скоро він потрапить в незручну ситуацію, яка зіпсує його репутацію. Уникнути конфузу можна тільки в тому разі, якщо більш ретельно продумувати всі свої слова і дії, особливо перебуваючи в публічних місцях.

Великі калюжі уві сні

Якщо уві сні людина потрапив у величезну калюжу, то скоро його чекають особисті проблеми чи хвороби родичів. Коли велика калюжа знаходиться перед сновидцем, це означає, що скоро він стане свідком конфлікту друзів або колег.

ДОВІДКА. Зростаюча калюжа символізує зростаючі проблеми і конфлікти, а зменшення, навпаки, говорить про те, що всі неприємності швидко закінчаться.

Брудна вода — це завжди плітки, скандали

Калюжа крові на підлозі

Поява крові символізує сильні переживання і страхи. Кров тварин означає втрату контролю над ситуацією, а кров людини серйозний внутрішній конфлікт і сумніви. Якщо кров належить самому сновидінню, значить він дозволяє комусь маніпулювати собою.

Купатися у калюжі з брудною водою

Брудна вода означає конфлікти, плітки і скандали, в які скоро буде втягнутий сновидець. Уникнути цього він не зможе, але як реагувати на події вирішувати тільки йому. Якщо ж сновидець опинився в ролі дитини, який радісно купається в грязі, значить в реальному житті йому не вистачає спонтанності і веселощів.

Калюжа сечі під час сну

Якщо сновидець настав у сечу тварини, скоро йому крупно пощастить. Сеча, що належить людині, що говорить про те, що в найближчому оточенні з’явився недоброзичливець. Якщо калюжа належить самому сновидінню, отже, він втрачає контроль над подіями, що скоро призведе до неприємних наслідків.

Весело бігти по калюжах

Такий сон говорить про те, що в житті людини все складається добре. Якщо за межами калюжі знаходиться щось неприємне, значить сновидець намагається втекти від проблем. Коли веселощів надається хтось інший, це говорить про постійні заборони, якими себе обмежує сновидець.

ДОВІДКА. Сон, у якому людина бігає по калюжах в ролі дитини, попереджає про сильну втому та бажання взяти перерву від обов’язків і роботи.

Щоб правильно зрозуміти свій сон, завжди намагайтеся запам’ятати як можна більше його деталей. Іноді це допомагає зрозуміти значення побаченого навіть без особливого тлумачення, тому що все сновидіння так чи інакше пов’язані з нашим життям.

Сонник - тлумачення снів