До чого сниться злива – сонник, тлумачення сну про сильна злива, потрапити під проливний дощ у сні

Згідно тлумаченням по більшості сонників злива уві сні не віщує нічого доброго. Але однозначно поганим такі сновидіння назвати не можна. Більшою мірою це все-таки попередження, яке дозволяє вжити заходів і не допустити небажаних наслідків.

Злива по соннику Міллера

Якщо сниться злива, значить, найближчим часом на вас чекають сильні тривоги. У той же час злива уві сні може означати і великі зміни в житті, новий етап. У вашому житті можуть з’явитися нові знайомі або виникнути цікаві пропозиції, які кардинально змінять вашу долю.

Злива являє собою грязьові потоки з неба — до фінансової стабільності. Можливо, вам доведеться змінити роботу. Не варто цього побоюватися — перед вами відкриються нові перспективи. І хоча вона зажадає більше сил, винагорода буде відповідною.

Також грошові надходження, задоволення від роботи, успіх у справах обіцяє сон, у якому ви спостерігаєте за зливою, перебуваючи в теплому і сухому приміщенні.

Якщо ви в сні шукаєте укриття від зливи, в реальності вам вдасться уникнути підступів з боку товаришів по службі або недругів.

До речі! Якщо ви радісно шльопає по калюжах і радієте сильному теплій зливі, отримаєте радісну і довгоочікувану звістку, що стосується роботи (може, зарплату підвищать).

А ось повністю промокнути під зливою не добре — це до застуді або іншої хвороби, пов’язаної з переохолодженням. Також про підвищеній температурі і слабкості попереджає сон, у якому ви тільки чуєте шум зливи, але не бачите його.

Якщо злива уві сні не завдав шкоди — то доля Вам благоволить

 

Проливний дощ сонник Ванги

Згідно тлумаченням Ванги. Якщо ви потрапили під сильний дощ, незабаром вирішиться затяжний конфлікт.

Якщо сильна злива, але на вас не впало ні краплі, ви зможете виплутатися без втрат з важкої життєвої ситуації або уникнути несправедливого гніву свого начальника.

Якщо ваш будинок затоплюють потоки сильного дощу, це попередження про небезпеку, що вам катастрофи. Якщо уві сні злива затоплює і інші будинки — можлива екологічна катастрофа, в якій ви понесете чималий збиток.

Сильні дощі в ісламському соннику

В цьому соннику злива — символ правильного шляху і знання. Якщо злива не завдав ніякої шкоди, значить, вас очікує благополуччя, підвищення врожаю, несподіване заступництво. Загалом, доля до вас прихильна.

До речі! Також такий сон обіцяє позбавлення від напастей — хворий одужає, укладеного випустять на свободу, а боржник позбавиться від зобов’язань.

Якщо злива завдала шкоди чого-небудь — це попередження, що ви робите недолжные вчинки. Вам треба зупинитися і змінити свою поведінку, щоб не сталося злого.

Якщо ваш будинок затопило уві сні, не лякайтеся — це добрий знак. Ваш будинок покинуть серйозні проблеми.

Буває, що уві сні бачиться злива з сторонніх предметів. Якщо він з каміння або крові — стережіться катастрофи через неправедного способу життя. А ось злива з пилу або піску віщує різні блага і достаток, які увійдуть у ваше життя.

Потрапити під зливу і промокнути — до великих проблем і неприємностей

Кому приснився злива?

Нюанси в тлумаченні сновидінь залежать і від того, кому приснився сон.

Важливо! Якщо ви бачите, що потрапив під зливу інша людина, можливо, цей сон передвіщає зміни йому, а не вам.

Незаміжньою дівчині

Для дівчини намагатися сховатися від зливи, але все одно промокнути — попередження, що потрібно перебірливими підходити до випадкових знайомств. Вони можуть призвести до депресії і розчарування.

Вагітній

Вагітним жінкам злива часто сниться, якщо вони чекають двійню.

Заміжній жінці

Якщо під час зливи окремі бризки потрапили на тіло заміжньої жінки, це може обіцяти її швидку вагітність.

Чоловікові

Сильній статі проливний дощ обіцяє важливі події в житті:

  • потрапити під нього і не промокнути — уникнути серйозного конфлікту;
  • промокнути — проблеми негативно позначаться на роботі або стосунках з оточуючими;
  • вдалося сховатися — знайти покровителя, який допоможе вирішити проблему;
  • йти під парасолькою — проявіть обачність, яка допоможе уникнути чекають вас неприємностей;
  • побачити своїх близьких під сильним дощем — проблеми будуть у них, і вони не зможуть сімі впоратися без вашої допомоги.

Тлумачення сну по подробиць

При тлумаченні снів про злива важливо, в який час доби він почався. Наприклад, якщо у сні сильний дощ іде вночі, то чекайте подій, які кардинально змінять ваше життя. Якщо вранці — ви занадто рано почали якесь важливе діло, перечекайте деякий час, перш ніж продовжити їм займатися.

Важливо! При тлумаченні сну про злива вирішальну роль грають відчуття, які людина переживав, коли бачив його. Якщо вони світлі, то сон обіцяє приємні зміни. При важких — попередження про негативні події, які преодолеются з працею.

Стояти і просто спостерігати за лінем — до великих змін у житті

Проливний дощ за вікном

Якщо ви затишно влаштувалися будинку, а за вікном йде дощ — попередження, що вам скоро доведеться сильно хвилюватися за своїх дітей.

Стоїте біля вікна і спостерігаєте за зливою — у вас скоро відбудуться великі зміни. Ви подивіться на звичних людей і події під новим кутом і сильно здивуєтеся. Ще цей сон може означати, що ви готові зайнятися не властивою для вас справою, і вам це сподобається.

Потрапити під проливний дощ у сні

Якщо ви в сновидіннях потрапили під проливний дощ, будьте обережні — вам загрожує небезпека під час купання.

Ще одне тлумачення цього сну — вас чекають порожні розмови і клопоти.

Бігти під зливою з усіх ніг

Якщо вам приснилося, що дуже швидко біжите під сильним дощем, піддастеся хвилинної слабкості, про яку згодом будете сильно шкодувати.

Бачити злива у сні — отримати попередження про якісь зміни в житті. Навіть якщо цей сон обіцяє випробування, не варто переживати — ви вчасно попереджені, значить, зможете підготуватися і зустріти їх у всеозброєнні.

Сонник - тлумачення снів