Задихатися у сні – до чого таке сниться? Тлумачення

Нестача кисню — найстрашніше явище, яке може спіткати людину. І після снів про це багато хто довгий час не можуть прийти в себе. Але що означають ці сновидіння? Чи варто їх боятися?

Сонник Міллера

Міллер вважає, що такий сон повідомляє вам про невдачі там, де перемога була вже в руках. Але не варто засмучуватися. Краще почніть справу спочатку і у вас все вийде, якщо докласти максимум зусиль.

Задихаєтеся від цигаркового диму? Подібний сюжет уособлює певні життєві обставини, які нависли над вами і не дають повністю розкрити свій потенціал.

ДОВІДКА! Спробуйте відійти від справ і зайнятися чимось абсолютно протилежним. А коли ви зрозумієте, що готові повернутися до улюбленого заняття — зробіть це і вже нічого вам не завадить реалізуватися.

Сонник Ванги

Ви занадто багато вимагаєте від себе, якщо вам сниться подібне бачення. Життя проходить повз вас, радості і бажання придушуються. Але для чого все це? Щоб коли-небудь стати щасливими? А ви не думаєте, що вже буде пізно?

Сон попереджає вас про те, що пора б почати дихати на повні груди і трохи зменшити вимоги до себе і оточуючих. Існування стане набагато простіше — обіцяє Ванга!

Ісламський Сонник

А ось ісламський сонник рекомендує вам звернутися до лікаря — можливо, у вас є якісь проблеми зі здоров’ям. Ви їх ще не помічаєте, або не хочете помічати. Таким чином ви можете сильно нашкодити собі.

Та маленька хвороба, яку можна було вилікувати в домашніх умовах під керівництвом лікаря, перетікає у щось страшне, хронічне і, можливо, невиліковне (або важко виліковне). Воно вам треба?

Краще сходіть в лікарню, перетерпите неприємні процедури, але відновите здоров’я. В майбутньому ви тільки скажете собі велике спасибі.

Хто задихався у сні?

Ніколи не можна забувати про важливість статі в тлумаченні сновидінь. Інакше ви ризикуєте прочитати не те знамення, яке було призначене для вас.

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини таке бачення несе досить цікавий сенс — вона скоро закохається так сильно, що їй буде важко дихати». Причому, не факт, що почуття будуть взаємними.

ВАЖЛИВО! Але ви все одно треба боротися за свою любов. Можливо, ви зможете домогтися розташування від коханого.

Жінки

Якщо вночі вам не вистачає повітря, то наяву ви є причиною пристрасті якогось людини. Ви можете про це навіть не підозрювати чи не занадто прагнете дізнатися.

ВАЖЛИВО! Так само таке сновидіння може означати, що хтось хоче, щоб ви замовкли і тримали свої думки при собі.

Вагітній

Ви так сильно боїтеся пологів та/або стати поганою мамою, що ваша нервова система більше не може впоратись. Якщо ви не зможете взяти себе в руки, то подібні напади можуть з’явитися і в житті. І тоді це точно не піде на користь дитині.

Не переживайте, все буде добре. Ви впораєтеся з новою соціальною роллю і виростите гідного людини. А ваші відносини з чоловіком тільки поліпшуватися.

Чоловікові

У вас з’явився конкурент, який хоче «задушити» всю вашу волю. Не піддавайтеся на провокації. Пам’ятайте, що ви сильний і талановитий. А недруги — це нормальне явище в житті будь-якої людини.

Висновки

Як бачите, не так страшні пророкування про досить неприємному сні. Прислухатися до них чи ні — ваша особиста справа. Але краще знати тлумачення і бути готовим, хоча б підсвідомо, до чогось неприємного, ніж нічого не чекати і сильно постраждати.

Так само ви можете не вірити в негативні прогнози, а спиратися лише на позитивні — це скрасить ваше життя. Найголовніше — до всього ставитися з життєлюбством і відкритістю, тоді ви будете щасливі завжди.

Сонник - тлумачення снів