В мене стріляли у сні – до чого це сниться?

Часто людям сняться їх гірші кошмари або просто неприємні сновидіння. Одним з таких снів є той, в якому у вас стріляли, а ви, в свою очредь, переживали і не зали, де знайти притулок.

Який сенс таких снів? Розберемося по порядку, грунтуючись на самі толккования за синникам.

Сонник Міллера

Перестрілка, дуло пістолета, поранили у сні

Озброївшись сонником Міллера, можна знайти наступні трактування сновидінь, в яких фігурує стрільба:

Важливо! Перестрілка – дуже поганий знак для сновидця, передвіщає початок чорної смуги і низки невдач у всіх життєвих сферах. Вам доведеться докласти максимум зусиль, щоб вирішити навалившиеся проблеми і вийти з невдалого періоду життя з мінімальними втратами для себе.

Перестрілка, в який бере участь велика кількість людей – проти вас збирається змова, в найближчому часі чекайте неприємностей і конфліктів на робочому місці.

Чути звук пострілу, але не бачити самого місця дії – попередження сновидіння. Будьте акуратніше з новими знайомствами і зобов’язаннями. Вам загрожує небезпека, якої можна уникнути, якщо бути уважнішими до свого оточення.

Важливо! Бачити дуло пістолета – до зради близької людини або розриву тривалих відносин.

Якщо в сновидінні ви отримали поранення – такий сон обіцяє підлий вчинок від людини з кровною спорідненістю, з метою отримання власної вигоди.

Спостерігати за перестрілкою двох незнайомців – до дрібних неприємностей, які швидко вирішаться.

Чітко і близько бачити стріляє – сигнал вашого організму про втому і повному виснаженні. Відпочиньте від роботи, знайдіть час для відпочинку, інакше не уникнути серйозних проблем зі здоров’ям, які понесуть розтрати великих грошових сум.

Сонник Ванги

Відома цілителька наділяла сни такими значеннями:

 • Один людина, що здійснює постріл у вас в упор – до масового зараження людей новим вірусом, який понесе за собою втрати глобальних масштабів, низку смертей і фінансова криза.
 • Спостерігати з боку за стріляниною, але не брати участь – до великих труднощів і руйнування відносин незабаром з-за зради вашої половинки.
 • Сновидець, у якого стріляють під час військових дій – такий сон обіцяє наступ військових дій у реальному житті. Також, такий сон можна розцінювати як небезпека для вашої родини і вашого стану здоров’я.
 • Потрапити під обстріл, бути пораненим – конфліктні ситуації на роботі, в яких вас зроблять крайнім. Шукати вихід із ситуації вам доведеться самому. Від того, на скільки красиво і швидко це зробите, залежить ваша кар’єра в майбутньому.

Ісламський сонник

За давнім ісламським сонником, постріл у сновидця має тільки значення негативного характеру. Такий сон обіцяє фінансові труднощі, втрату великої грошової суми, зрада і нерозуміння з боку самих рідних і близьких людей.

Кому приснилася стрілянина?

Для дівчини

Сновидіння, в якому у вас вистрілили, передвіщає вам безліч нових проблем особистого характеру, з якими буде дуже складно впоратися. Якщо вам доріг ваш обранець – постарайтеся зробити все можливе, щоб згладити конфліктні ситуації і навчитеся знаходити компроміс – це зможе врятувати ваші відносини.

Для жінки

Таке сновидіння обіцяє поява на горизонті колишнього залицяльника, з яким розійшлися на негативних нотах, з-за його безвідповідальності і зради. Ймовірно, він запропонує вам спілкування або відновлення колишніх відносин. Перед тим, як бігти в обійми зрадника – згадайте, з-за чого розпався ваш союз, і добре подумайте, чи хочете ви мати щось спільне з такою людиною.

для вагітної

Нічні мрії, в яких стріляють в жінку в положенні – недобрий знак. Він може бути спровокований переживаннями майбутньої мами, або попереджати про реальну загрозу життю та здоров’ю малюка. Приділяйте час відпочинку, більше бувайте на свіжому повітрі, захистите себе від впливу недоброзичливців, адже ви тепер відповідальні відразу за 2 житті.

Для незаміжньої

Якщо дівчина, яка перебуває в активному пошуку другої половинки побачила сон з перестрілкою – все залежить від результату подій. Якщо вона брала в ній участь і здобула перемогу – їй вдасться, найближчим часом познайомиться з порядним і відповідальним молодим чоловіком, з яким складуться тривалі романтичні стосунки. Якщо ж дівчина програла, була поранена, вбита – найближчим часом можна забути про побудову відносин і створення сімейного гніздечка. Не впадайте у відчай, дивіться на це з хорошої сторони. У вас буде чудова можливість для того, щоб зайнятися собою і саморозвитком.

Для заміжньої

Заміжній жінці таке сновидіння не віщує нічого доброго. Варто готуватися до фінансових труднощів, які затягнуться на тривалий час. Зараз ваша половинка потребує вашої моральної підтримки і простому присутності. Відкладіть всі справи, і проведіть час з сім’єю, це допоможе пережити фінансову кризу, зберігши теплі стосунки, і в черговий раз, підтвердивши їх значимість.

Для чоловіка

Сновидіння, в якому чоловіка поранили, йому загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям через недбале ставлення до себе і постійної роботи на знос у спробі догодити всім і відразу. Вашу доброту використовують всі, кому не лінь, граючи з вами як з маріонеткою.

Для хлопця

Сон, в якому вбили молодого хлопця – до початку нової життєвої голови. Всі проблеми і невдачі залишаться в минулому, доля подарує вам унікальний шанс почати все заново, з чистого аркуша. Це стосуватиметься як робочої сфери, так і особистого життя. Постарайтеся не чіплятися за спогади того, чого давно немає, вам давно пора рухатися далі. Не втрачайте такий шанс, другого може просто не бути.

Інші тлумачення сновидіння зі стріляниною

Сон, у якому стріляли в сновидця

Якщо після пробудження ви чітко й деталізовано пам’ятайте, що у вас стріляли, наяву це може означати велику кількість заздрісників і недоброзичливців, які шукають зручного випадку, щоб вам насолити.

Добре тлумачення такого сну можливо тільки в одному випадку – якщо у вас стріляли, але ви встигли ухилитися або втекти. В реальному житті вам вдасться уникнути великих неприємностей і сварок з близькими людьми.

Місце попадання кулі

Багато в чому значення нічних мрій, пов’язаних з перестрілкою, залежить від того, куди припав постріл.

 • Постріл в голову – чекайте бумеранга поганих вчинків і слів, який ви запустили минулого в людини, який дуже добре до вас ставився і явно цього не заслуговував. Якщо куля просвистіла над головою – у вас є шанс виправити помилки і попросити вибачення у рідних за свої проступки і невиконані обіцянки.
 • Попадання в серце – до різкого погіршення стану здоров’я. Також, такий сон характеризує вас в реальності, і далеко не з кращого боку. Почніть відповідати за те, що робите і говорите, інакше ризикуєте втратити всіх, хто вам доріг.

Важливо! Постріл в черевну порожнину – будьте напоготові, не пропустіть важливий знак, який допоможе змінити життя на краще і знайти нове джерело стабільного фінансового доходу.

 • Постріл в голову, багато крові – несподівані, погані звістки, які будуть пов’язані з рідними по крові.
 • Попадання в око – підсвідомість намагається достукатися до вас, і сказати, що пора знімати рожеві окуляри і тверезо на все дивитися, без пелени виправдань низьких вчинків. Придивіться до тих, хто вас оточує, навряд чи там є хоч одна людина, якій ви не байдужі.
 • В шию, грудну клітку – до втрати великої грошової суми і дрібних неприємностей.
 • В ногу – підлий і низький вчинок з боку близької людини, з метою одержання своєї вигоди. Також, такий сон трактується як крах планів і надій із-за підступів недоброзичливців. Поранення в руку – незабаром з вами станеться неприємна ситуація не з вашої вини, в якій ви залишитеся крайнім.
 • В область спини – лукаві і підлі люди, що ховаються під маскою вірних друзів.

З якої зброї був постріл

 • Постріл з вогнепальної зброї – ваша прихована агресія і пригнічені емоції, які скоро вирвуться назовні.
 • Автомат – почуття спустошеності, нерозуміння з боку коханої людини.
 • Пістолет – дитячі образи, з якими ви досі не можете впоратися. Варто поговорити з батьками, і сказати все, що гризе зсередини. Тільки так ви зможете зняти камінь з душі і почати життя з чистого аркуша.
 • Мисливську рушницю – відображення лідерських якостей, які не використовуються за призначенням, з-за невпевненості в собі і своїх силах. Якщо ви зможете це побороти – досягнете великих успіхів на роботі, або навіть у власному бізнесі.
 • Танк – бажання абсолютної влади над певним людина, бажання все контролювати і не рахуватися з чужою думкою. Постріл з такого виду важкої техніки, націлений на ворогів – в реальності у вас вийде відстояти свою точку зору і підняти свій авторитет перед колегами і начальством.

Постріл і поранення, значення

 • Знайти укриття в той час, як у вас вистрілили, але промахнулися – до зради другої половинки, довгої чорної смуги в житті.
 • Не встигнути втекти і сховатися до попадання кулі – сновидець досить азартна і вітряний людина. Не обіцяйте молодим особам те, чого не зможете виконувати. Вчіться говорити правду і не приховувати свої наміри.
 • Якщо вас поранив або вбив солдатів – до фінансової кризи і розриву відносин. Також, такий сон може попереджати про погіршення вашої репутації найближчим часом.
 • Якщо під час сновидіння, ви змогли прокинутися до того, як у вас потрапила куля – це хороший знак. Вам з легкістю вдасться вирішити все нові проблеми.

Основна частина значень по сонникам — сприятлива, обіцяє зміни в житті і початок нової глави, в якій у сновидця буде шанс не повторювати старих помилок і почати відповідати за вчинки і слова.

Сонник - тлумачення снів