До чого сниться ходити босоніж – тлумачення “босого” сну по сонникам

Багато бачили себе в сні в різних незвичайних станах, наприклад босоніж посеред вулиці. Такі сни не варто ігнорувати ні в якому разі. Вони є вказівками на якісь внутрішні переживання сновидця.

Ключем до розуміння сну стануть його додаткові деталі: антураж, емоції від побаченого, весь сюжет сну в цілому і його підсумок. Правильно зрозуміти послання допоможе сонник.

У багатьох сонники ходіння босоніж вважається тривожним знаком. Босота здавна представлялася як ознака крайньої бідності. Крім того, це ще й символ зайвої чутливості сновидця і того, що він має справу з брудом, як в прямому, так і переносному сенсі.

Сонник Міллера

Психолог Міллер вважає, що ходити уві сні босим — недобрий знак. Сновидця очікують неприємності, позбавлення та дискомфорт найближчим часом. Таке сновидіння обіцяє незабаром пониження статусу, витрати, доведеться затягнути пояс.

Якщо в житті намічалися якісь зміни і плани, то вони потерплять крах. Виконання задуманого заважають якісь ворожі сили, які перешкоджають кожному кроці сновидця. Характер протидії вкажуть деталі сну, такі як люди, зустрінуті у сні, місце, де довелося постати босяком.

Якщо дія сну відбувається вдома, то раптові витрати чекають сновидця саме там, можливо трапиться раптовий ремонт або хвороба когось із членів сім’ї. Коли уві сні людина ходить босим на роботі — це ознака проблем з колективом, гальмування в кар’єрі.

Сонник Ванги

За сонником Ванги ходіння босоніж також поганий знак. Цілителька вважає, що такий сон говорить про поганому оточенні сновидця. Босота на думку ясновидиці говорить про те, що вопрощающий робить щось, що йому неприємно з волі інших людей.

Сонник рекомендує переглянути своє оточення і вжити заходів щодо поліпшення свого становища в колективі і родині. Босота уві сні — символ того, що хтось з близького оточення злісно маніпулює людиною і йому доводиться постійно нехтувати своїми бажаннями і потребами в догоду іншим і їх примхам.

Все це може стати причиною стресу і навіть хвороби для того, кому приснився сон, тому такий сон є попередженням. Рекомендується задуматися про зміни, позбавленні від токсичних особистостей серед друзів або ж зміну роботи, яка викликає постійне напруження.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник говорить про те, що ходити босоніж, навпаки, дуже позитивний знак. Для віруючої людини сон предзнаменует швидкі зміни на краще. Сновидіння означає духовність яка запитує, його близькість до вищих сил.

Якщо в даний момент життя у сновидця є які-небудь проблеми або незавершені проекти, то йому не про що хвилюватися, незабаром все закінчиться на його користь без будь-яких зусиль з його боку.

Для невіруючих і неправедних людей ходіння босоніж — недобрий знак за мусульманським сонником. Знак говорить про те, що сновидець у розладі з самим собою і йому рекомендується більше концентруватися на духовному.

Кому ходив босоніж у сні?

Важливе значення має те, кому приснилося ходіння босоніж уві сні. Варто оцінювати життєву ситуацію сновидця, його особистість і ставлення до сну.

Незаміжня дівчина

Для незаміжньої жінки сон, де вона прогулюється по пляжу без туфель — хороший знак. Особливо позитивний символ — відбиток ноги на піску або землі. Таке сновидіння говорить про швидке тріумф у справах сновидицы і майбутній успіх у чоловіків для неї.

Заміжня жінка

Для заміжньої дами сон про босоте говорить про гармонії із зовнішнім світом, природою і майбутнє щастя в сімейному житті. Такий знак безумовно позитивний і обіцяє тихе сімейне щастя.

Чоловік

Для чоловіків такий знак, як прогулянка босоніж, не сприятливий. Сон обіцяє фінансові проблеми, погане здоров’я і негаразди. Сновидінню найкраще переглянути свої плани і зв’язку, перш ніж ситуація стане зовсім невтішною.

Як саме ви ходили босоніж у сні?

Важливо особисте ставлення сновидця до прогулянки босоніж. Така деталь може вказати на негативне чи позитивне значення сну.

Невпевнено йти босоніж — до проблем, гальмування планів і недуг. Сновидінню чекають негаразди, стрес.

Швидко крокувати босим — всі труднощі вдасться розв’язати, хоча вони і неминуче настануть. У яка запитує достатньо сил, щоб впоратися з усім, що впаде на його голову.

Якщо людині уві сні довелося йти босоніж по вулиці, то реальності його чекають проблеми із спілкуванням і колективом. Бродити босоніж по місту — до самотності, непотрібності сновидця з боку друзів і товаришів по службі.

Тлумачення босого сну по погоді

Ходити босим взимку — до хвороб, незабаром американцю належить випробувати фізичний дискомфорт. Такий сон передвіщає збитки, планам не судилося збутися. Якщо сніг у сні не доставляє незручності, то все вийде вирішити на користь сновідящого.

Прогулянка босоніж влітку — не такий поганий знак. Невдачі, які настануть вдасться подолати. Якщо уві сні людина бігає босоніж по пляжу — такий знак сприятливий і говорить про внутрішньої гармонії.

Інші варіанти

Ходити босим по дощу і бруду — до пліток у бік яка запитує. В оточенні є вороги, які шкодять його репутації, розповідаючи за спиною небилиці.

Наступити на скло або інші гострі предмети — постраждати від зловмисника в оточенні, людина виявиться вразливим перед таємним недоброзичливцем.

Якщо босоніж ходили не ви

Побачити в сні інших, ходять босими — характеристика відносин з цією людиною. Якщо хто-небудь з рідних і друзів постає перед сновидцем босоніж — це означає, що слід надати допомогу цьому знайомому незабаром він буде потребувати.

Бачити босі ноги когось у сні означає те, що він відкрився сновидінню і надає довіру, яке треба цінувати.

Висновок

Сон про босих ногах може бути як сприятливим, так і несприятливих. Важливо звертати увагу на всі деталі побаченого, оточення і результат сну, щоб трактувати його з найбільшою точністю.

Сонник - тлумачення снів