Купівля будинку в сні – тлумачення по сонникам Ванги, Міллера та ін

Більшість сучасних сонників стверджують, що сюжет сну, в якому ви купуєте собі житло, обіцяє облаштування комфортного життя наяву. Вважається, що незабаром життя сновидця заб’є ключем.

Для того, щоб тлумачення було більш конкретним, рекомендується звернути увагу на дрібні деталі сновидіння.

Сонник Міллера

Американський психолог Міллер рекомендує згадати, як конкретно виглядав куплений вами будинок уві сні. Також варто постаратися запам’ятати, в якому настрої ви були в момент покупки.

Величезний, просторий будинок сниться до швидкого поповнення в сімействі. Більше того, з появою потомства збільшиться і ваш дохід.

Маленьке житло також є хорошим знаком, що обіцяє невелике свято в сімейному колі.

Якщо уві сні ви придбали новий, тільки що побудований будинок, то хтось із вашого оточення готує вам цікавий і дуже цінний подарунок.

А ось старий і пошарпаний минулими власниками житло – попередження. Велика ймовірність, що у вас з’являться деякі проблеми зі здоров’ям. Рекомендується відвідати лікарів і прийняти необхідні заходи для підвищення імунітету.

Сонник Ванги

Ясновидиця Ванга була впевнена, що великий і красивий будинок з просторими кімнатами і великою кількістю світла і місця сниться до щастя на особистому фронті і фінансового благополуччя, до якого призведе улюблена робота.

Якщо ж у вашому сновидінні житло було маленьким, але все одно затишним, то це теж хороший знак. У вашому сімейному житті все буде складатися вдало. Ваші стосунки з близькими значно покращаться. Також велика ймовірність, що в найближчому майбутньому здійсниться ваше найзаповітніше бажання.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, подібне сновидіння трактується як Божа благодать, яка зійшла на людину і принесла йому дар. Такий сюжет найчастіше є благою звісткою.

Комусь приснилося?

Якщо молода незаміжня дівчина бачить, як набуває розкішний будинок білого кольору, то найближчим часом вона зустріне людину, який згодом стане її долею.

А заміжньої жінки сон, у якому вона купує житло, є попередженням. Велика ймовірність, що сновидица пред’являє дуже багато претензій і вимог до свого чоловіка. Рано чи пізно у благовірного закінчиться терпіння.

Якщо представниці прекрасної статі, що знаходиться в «цікавому» положенні приснилося, як вона придбала будинок, який поки що тільки будується, то в реальному житті велика ймовірність, що вона народить хлопчика.

Що за будинок ви купували?

Старий

Старий і пошарпаний минулими господарями оселі обіцяє сновидінню проблеми зі здоров’ям і дрібні неприємності. Вони не стануть катастрофою, проте витратить багато ваших сил і часу.

Якщо уві сні вам довелося купити дуже старий, практично розвалений будиночок, то наяву ви будете змушені піднімати старі зв’язки для того, щоб вирішити нинішні проблеми.

Якщо ви бачили, як купили старенький, але при цьому доглянутий і акуратний будинок, то на життєвому шляху вас будуть чекати труднощі, проте з ними ви легко впораєтеся.

Новий

Сновидіння, в якому ви заплатили за ще поки недобудоване житло, говорить про те, що для того, щоб досягти поставленої мети, вам доведеться гарненько попрацювати.

З іншого тлумачення є імовірність, що ви ризикуєте втратити свою нерухомість. Тому настійно рекомендується ретельно перевіряти будь-які документи, які підписуєте.

Маленький затишний будиночок – символ щасливого і спокійного сімейного життя. Невдовзі ви по-новому подивіться на свого партнера.

Якщо вам приснилося, як ви купили квартиру в новенькій багатоповерхівці, то в реальному житті вас чекає щедрий подарунок від долі.

Великий і розкішний

Сновидіння, в якому ви побачили, як придбали шикарний білосніжний будинок, віщує швидке поліпшення матеріального становища.

Купівля елітного житла у сні є дуже добрим знаком. У найближчому майбутньому на вас гарантовано чекають серйозні зміни в житті в кращу сторону.

Якщо уві сні ви купили великий просторий будинок, то такий сюжет символізує розкішну і щасливе життя. Будьте впевнені, що до вас обов’язково прийде багатство завдяки реалізованим планами.

Якщо ж ви побачили, що придбали справді красиве і розкішне житло, але коли увійшли в нього, будинок почав занепадати буквально на ваших очах, то це дуже погана ознака. Настійно рекомендується почати стежити за власним здоров’ям. Якщо ви не звернете увагу на своє самопочуття, то дуже швидко виникнуть серйозні проблеми.

Висновки

Сновидіння про покупку будинку може бути позитивним, негативним або ж бути попередженням, що пора перевірити своє здоров’я. Для того, щоб його значення було більш конкретним, рекомендується звертати увагу на всі дрібні і незначні деталі.

Сонник - тлумачення снів