Вкрали гроші у сні – трактування по сонникам Ванги, Міллера та ін

Привидевшаяся уві сні крадіжка грошей в більшості випадків віщує якісь втрати в реальному житті. Причому не обов’язково це мають бути фінансові позбавлення. Цілком можливо, що ви втратите одного з-за дрібних сварок і неприємностей.

Сонник Міллера

Відомий американський психолог Густав Міллер попереджає, що сновидіння, в якому сновидця обікрали, і викраденими виявилися саме гроші, є дуже несприятливим знаком: настійно рекомендується почати готуватися до низки невдач і втрат, а також фінансових втрат.

Для того, щоб зрозуміти, наскільки довгою буде чорна смуга у вашому житті, спробуйте згадати, яка конкретна сума була вкрадена. Чим вона більше, тим довшою буде період бід.

Якщо грошей було вкрадено зовсім небагато, то можете особливо не турбуватися. В реальному житті все обійдеться. Можливо, очікують дрібні незначні сварки або безглузді сутички з оточуючими людьми. Але ви забудете про них буквально відразу ж.

А ось велика сума грошей, якою сновидець позбувся, віщує справжній криза! Для вас настають важкі часи.

Сновидіння, в якому були вкрадені монетки, обіцяють сварки і дрібні неприємності. А от паперові гроші – невдачі в роботі або навіть хвороби.

Сонник Ванги

Згідно думку великої болгарської провидиці, крадіжка будь-якої суми грошей, навіть, якщо вона була символічна, це привід насторожитися. Можна інтерпретувати подібний сюжет, як своєрідне попередження від вищих сил. У реальному житті хто-небудь з вашого оточення спробує вас обдурити.

Якщо ж вам приснилося, як гроші крадуть не у вас, а ви самі, то наяву вам загрожує справжня небезпека! Постарайтеся найближчим часом не вплутуватися в сумнівні авантюри, ведіть себе максимально розумно.

Сновидіння, в якому у вас намагалися вкрасти велику суму грошей, однак вам вдалося запобігти крадіжці, є добрим знаком і обіцяє несподіване багатство.

Ісламський Сонник

Згідно з цим сонником, крадіжка паперових купюр є не самим хорошим знаком, який віщує сновидінню збитки.

Кому приснилася крадіжка грошей?

Для жінки сон, у якому у неї вкрали купюри прямо з дамської сумочки, говорить про беззахисність перед обставинами. На жаль, але сновидица не зможе зробити нічого, її боротьба з долею буде програна.

Для чоловіка ж подібний сюжет натякає на те, що вашим мріям збутися, на жаль, не судилося. Більш того, стіна ваших ілюзій зруйнується, і ви побачите світ таким, який він є.

Тлумачення за подробицям

Ви вкрали гроші

Якщо приснилося, як ви самі поцупили гроші, причому чималу суму, то в реальності у вас є бажання, задовольнити які ви поки що не в силах, а тому здійснюєте безглузді і ризиковані вчинки. Настійно рекомендується подумати про це і взяти під контроль власні емоції. В іншому випадку, ви ризикуєте потрапити у дуже неприємну ситуацію.

Сновидіння, в якому ви вкрали гроші у небіжчика, є попередженням: припиніть постійно вплутуватися в ризиковані авантюри. Повірте, вони цього не варті! Більш того, така діяльність може стати причиною значних збитків.

Якщо уві сні вкрали гроші у знайомого або навіть у одного, то це означає, що у вас є нерозтрачений потенціал. Він може допомогти вам досягти кращих життєвих умов, ніж зараз. Використовуйте його!

Сон про те, що вкрали дрібну суму, попереджає: попереду вас чекає безліч дрібних і незначних сварок. Вони не зіпсують відносини з оточуючими, однак зіпсують і вам, і їм нерви. Рекомендується придивитися до оточення: саме зараз кожен покаже своє справжнє обличчя. Будьте уважні і припиніть спілкування з тими, хто веде себе негідно по відношенню до вас.

У вас вкрали

Якщо вкрали гроші прямо з гаманця, то підготуйтеся морально подолати справжній фінансова криза. Однак не варто чекати моменту, коли залишитеся зовсім без копійки в кишені. Починайте відкладати і економити вже зараз, створіть собі так звану «подушку безпеки».

Дивно, але сон, в якому вкрали і гроші, і документи одночасно, є дуже хорошим знаком, який говорить про те, що в даний момент ви – улюбленець фортуни. Не упускайте можливість — реалізовуйте почніть всі ті проекти, про які давно вже думали, але боялися взятися.

Сновидіння, в якому вкрали і кошти, і паспорт, віщує приниження. Хтось своїми словами жорстоко принизить вас, а ви не зможете нічого сказати у відповідь. Рекомендується не зациклюватися на цьому, а просто пережити.

Якщо приснилося, що у вас вкрали сумку, повну паперових купюр, то в реальності вам варто підготуватися до хитрощів і підступу з боку ворогів і недоброзичливців. Проти вас розробляють план, щоб нашкодити.

Бачити, як хтось краде

Вважається, що, якщо побачили в сні, як хтось краде у когось гроші, то в реальному житті вам доведеться пережити смертельний страх.

Гроші вкрали, але потім повернули

Сновидіння, в якому побачили, як спочатку вкрали велику суму грошей, але після чомусь повернули її назад, говорить про те, що провальный проект, який ви коли-то почали, принесе гарні плоди.

Висновок

Практично всі сонники сходяться на думці, що нічого хорошого подібний сюжет не принесе. Крадіжка грошей у сні передвіщає лише втрати і позбавлення. Однак, незважаючи на це, пам’ятаєте, що на те, яким буде ваше життя, впливаєте тільки ви. Саме ви є ковалем власного щастя.

Сонник - тлумачення снів