Пожежа приснився – докладний тлумачення снів про пожежу по кільком сонникам — До чого сниться сон

Сон — це кожен раз велике подорож. В ньому ми бачимо все в кольорі, відчуваємо запахи, чуємо музику, відчуваємо біль і радість. Після пробудження ми можемо трактувати сон і розуміти, що ж нам очікувати найближчим часом.

Тлумачення сну про пожежу по соннику Міллера

Бачити в сні свій палаючий будинок або квартиру без жертв, ні до чого страшного в реальності не призведе. Сон навпаки символізує якесь потужне оновлення і новий етап життя (зміна роботи, місця проживання, нові погляди на життя, великомасштабний ремонт). Але видіння, яке прийшло в ніч з четверга на п’ятницю, попереджає про можливі втрати великого масштабу. Поясніть дітям своєчасно, що ігри з газовою плитою можуть призвести до вибуху.

Якщо ви бачите в сні, як вогонь спалює знайомої людини або сильно ранить, сон говорить про смерть або наближення хвороби близької людини.

Якщо сниться, як ви тушкуйте пожежа — це знак напруженої ситуації, яку вам доведеться терміново вирішувати. Стосуватися може будь-якій області життя — робота, гроші, сім’я.

Спостерігати пожежа на території сусідського будинку, перебрасывающийся на ваш ділянку — до негативних подій, сварок та бійок. Постарайтеся не вступати в конфлікт з живуть поруч людьми. З їх сторони може бути виявлена сильна агресія. В даній ситуації джерелом роздратування будете не ви, але є великий ризик потрапити під гарячу руку».

Якщо згоріла більша сума особистих грошей, наяву вас хочуть обдурити ті, кому довіряєте.

Бачити, як горить ваш офіс, магазин або кафе — до фінансових збитків, можливе настання чорної смуги. Якщо найближчим часом планували укладення договорів з новими партнерами, не варто поспішати. Нові зв’язки не принесуть для вас корисного співробітництва.

Якщо уві сні невідомий чоловік підпалює приміщення, яке пов’язане з вашою фінансовою незалежністю — конкуренти беруть спроби потопити ваш бізнес не найкрасивішими способами.

Сон, у якому ви рятуєте з вогню сторонніх людей говорить про те, що наближається подія, в якій вам доведеться проявити сміливість. Це буде нестандартна ситуація, що вимагає великих зусиль. Вона не торкнеться ваших близьких, але пройти стороною не вийде.

Сонник Ванги про пожежу

Її бачення снів може відрізнятися масштабним сприйняттям.

Бачити гарячий лист паперу – до потужного вибуху в одному з лісів планети або в місці вашого проживання. Людство буде відчувати високу потребу у деревині і свіжому повітрі.

Бачити падає на вас з неба вогонь – знак того, що ви ведете себе не дуже красиво і наближається час розплати. Ваші дії привернуть неприємні події. І в цьому винні ви самі.

Відчувати від диму вогню неприємний запах — наяву виявитися ввязанным в неприємну ситуацію, як свідок. Можливо, доведеться почути плітки про людей, до яких ви добре ставитеся. Або стане відомо, що про вас поширюють неправдиву інформацію.

Зігріватися уві сні біля вогню на самоті – свідчення того, що наяву ви відчуваєте себе самотньо.

Якщо ж вас запрошують погрітися біля багаття, швидше за все, ви знайдете надійного друга або супутницю життя, яка буде проявляти турботу про вас.

Грітися біля печі свого будинку, де немає стін — до сильних втрат. Не залишайте житло без нагляду і не приводьте в квартиру малознайомих людей. Є великий ризик втратити все нажиті матеріальні блага.

Сон говорить про виконання якогось давно нудиться бажання, коли ви бачите себе, запальниковим свічку в спокійній обстановці.

Що пророкує ісламський сонник про пожежу

Пожежа — символ небезпеки і люті, стихія може позбавити людину і майна, і життя. Але з іншого боку — це щось зігріваюче і зачаровує. Для вірного трактування сну необхідно пам’ятати його деталі і свій емоційний стан.

Бачити себе горить у вогні — вас щось дуже сильно спалює зсередини. Це може бути гіркий спомин, сильна образа чи жаль за чимось. Відпустіть ситуацію і живіть далі. Минуле не повинно заважати справжньому щасливим.

Якщо уві сні ви вийшли з вогню і не обгоріли — наяву ви гідно впораєтеся з серйозною проблемою.

Якщо ви спостерігаєте, як горить ваш будинок, але рятувати його не прагнете, значить, ви прийшли до усвідомленого бажанням серйозних змін. Ви більше не тримайтеся за старе і не відчуваєте страх втрат.

Розпалювати вогонь, спостерігаючи як поруч танцюють жінки, — до появи пристрасних відносин, в яких ініціатором чи будете ви.

Неконтрольований вогонь, який вам не вдалося загасити віщує проблеми.

УВАГА! Якщо уві сні багаття або пожежа розпалюєте ви (не завдаючи шкоди іншим) і відчуваєте себе комфортно сон обіцяє тільки позитивні події для вас.

Сон, у якому навколо багаття водять хоровод або проходять інші ігрища, говорить про наближення свята, на який будете запрошені і ви.

Розпалювати усвідомлено багаття, не відчуваючи страх перед стихією, — ви будете тримати ситуацію під контролем. Саме ваші дії і слова будуть вирішальними.

Тримати вогонь у руці і не відчувати болю є знаком того, що ви володієте великим потенціалом. У вас достатньо енергії для того, щоб відкрити власну справу, побудувати будинок або втілити в життя будь-який інший великий проект. Подумайте, до чого у вас є інтерес і здібності, що могло б поліпшити ваше фінансове становище та посилити впевненість у собі.

Бачити містичний сон, в якому вам доводиться битися з драконом, який випускає клуби вогню — зіткнутися наяву з серйозним суперником, який перевищує ваші можливості в рази. Якщо перемогти тварина виходить або ви вправно уворачиваетесь від вогню, в реальності вийде уникнути серйозних проблем. Якщо вогонь дракона спалює вас — на жаль, перемогти в складній ситуації не вийде.

Сни і їх таємне значення цікавили людей з давніх пір. Тлумачення снів — справа не проста, так як необхідно звертати увагу на деталі. Світ, в який ми поринаємо у видіннях, спілкується з нами через неоднозначні образи. Кожен окремо взятий сонник трактує їх по-різному, тому варто підібрати підходящий саме вам для точності трактування.

Сонник - тлумачення снів