До чого сниться своє весілля? Тлумачення сну зі своїм весіллям по сонникам Толькование сну, сонник онлайн

Таємниця сновидінь здавна цікавить людей. Сни можуть містити, як відлуння минулого, так і пророкувати майбутнє людини. Побачити власне весілля – неоднозначний символ, який має безліч трактувань залежно від ситуації та інших деталей нічного бачення. Для правильної розшифровки сновидіння потрібно ретельно згадати якомога більше нюансів і звернутися за допомогою до сонникам.

Сонник Міллера

Побачити в сні власне одруження на думку Міллера – добрий знак для сновидця:

 • якщо зараз людина оточений проблемами і турботами, дозволити їх вдасться досить швидко і просто в самий найближчий час. Всі тривоги і переживання залишаться в минулому;
 • якщо весілля приснилася чоловікові, то його навпаки попереду будуть чекати неприємні справи та занепокоєння;
 • незаміжньою дівчині, побачити на своєму весіллі когось із гостей в жалобному вбранні – недобрий знак, що обіцяє в майбутньому нещасливе сімейне життя;
 • заміжній жінці весілля віщує швидке зачаття і народження здорових дітей;
 • чим веселіше, яскравіше і дорожче було торжество, тим сприятливіші події очікують сновидця;
 • невеселі, засмучені люди на святі – до тривог і хвилювань в майбутньому сімейному житті.

Сонник Ванги

Болгарська ясновидиця трактує образ весільного торжества в сновидінні наступним чином:

 • найближчим часом людині належить вирішити важливі питання і зайняти певну сторону;
 • йти у розпалі свята – до спроб зняти з себе відповідальність в реальному житті, ігнорування проблем замість їх вирішення;
 • заміжня жінка, яка побачила себе в якості нареченої, повинна бути готова до прийняття доленосного рішення, яке вплине на все її життя;
 • веселощі на власному весіллі – до галасливої і яскравою вечірці в колі близьких друзів;
 • для незаміжньої дівчини побачити своє весілля означає, що незабаром відбудеться доленосна зустріч з чоловіком. Стосунки можуть перерости в серйозні;
 • бути присутнім на чужій церемонії – до прохань про допомогу з боку близьких людей. Відмовляти їм не варто, оскільки вони відплатять суттєвою підтримкою, коли в цьому виникне необхідність.

Ісламський Сонник

Згідно з цим тлумаченням, людина, побачивши своє весілля, може розраховувати на шану і повагу в реальному житті. Крім того, не виключений новий джерело солідного прибутку.

Кому приснилася своє весілля?

Дівчині

Дівчина, яка займається підготовкою до весілля, приміркою весільного плаття і його купівлею уві сні, в реальному житті здійснить глобальну покупку. Процедура одруження – до суєті, приємним домашнім справам і побачень з коханим.

Незаміжньою

Дівчина, довгий час складається в серйозних відносинах, але не задумывающаяся про шлюб, побачивши уві сні весілля може розраховувати на зміцнення відносин, яке призведе до шлюбу.

Якщо дівчина в сні спостерігає за своїм весіллям зі сторони – це недобрий знак, застережливий про зраду коханого.

Поганий настрій під час свята – до недовговічним відносин з нинішнім коханим. Швидше за все, вийти заміж за цього хлопця не вийде і з часом пара розлучиться.

Жінки

Доросла жінка, яка побачила уві сні гарне весілля, швидше за все переживає із-за незадоволеності статевими стосунками з нинішнім партнером. Для того, щоб ситуацію виправити варто чесно поговорити один з одним, спробувати урізноманітнити інтимне життя, спробувати щось нове.

Заміжньою

Для жінки, яка вже заручена, побачити такий сон – до приємним домашнім справам і турботам. Якщо чоловіком в сновидінні був поточний чоловік, стосунки в парі перейдуть на новий рівень, почуття спалахнуть, а у відносини повернеться пристрасть. Не виключено поповнення в родині.

Якщо настрій під час свята у жінки було зіпсовано, це може передвіщати розлад відносин з чоловіком аж до розлучення. Щасливі гості на церемонії – до приємним змін у житті, сумні – до проблем і складнощів.

Чоловікові

Для чоловіка, який побачив власне одруження, сон обіцяє новий етап стосунків з коханою. Друга половинка відкрито нову несподівано приємною сторони, яку раніше чоловік просто не помічав. Варто звернути увагу на професійну сферу, можливо, буде потрібно виправити помилки.

Хлопцеві (нежонатому)

Для молодого хлопця такий сон – до приємним змін у житті. Вони можуть торкнутися трудової сфери і особистих відносин. Можливе підвищення на службі, солідна премія чи гідна оцінка праць керівництвом. В особистих стосунках ймовірно знайомство з чарівною дівчиною, відносини з якою можуть привести до створення сім’ї.

Зі своєю дівчиною (з хлопцем)

Побачити в сні весілля зі своєю другою половиною в реальному житті – добрий знак, що означає перехід відносин на новий важливий етап. Сон може виявитися пророчим і цілком можливо найближчим часом, дівчина отримає визнання в любові і пропозицію. Сон може передвіщати і швидку вагітність. Веселитися на своє весілля з коханим – до стабільності, добробуту, довірі і любові в парі.

Варіанти свого весілля уві сні

Підготовка (приготування)

Побачити метушню під час підготовки до церемонії – до серйозних змін у реальному житті. Характер змін може бути як позитивним, так і негативним, все буде залежати від зусиль і дій сновидця. Приховувати від рідних і близьких підготовку до свого весілля і відповідати їй потай – до того, що планам не вийде виповнитися з-за занадто складного характеру людини.

Готуватися (збиратися)

Одягати красиву сукню, робити макіяж, вибирати квіти на власне весілля – до періоду гармонії в сім’ї та особистому житті. Милуватися на себе в дзеркало, вбравшись у весільну сукню – до серйозної розмови з близьким людиною. Допомогу подрузі – до незабутнього знайомству наяву. Перебирати сукні і приміряти їх у пошуках кращого — до кардинальних змін в особистому житті, зміні партнера.

Колишня весілля (минулий)

Весілля, яка вже пройшла, передбачає деякі складності в любовних відносинах, спори і конфлікти. Слід уважно придивитися до свого оточення і, можливо, позбутися від людей, які «тягнуть назад».

Втекти зі свого весілля

Побачити, як будучи у сні нареченою, довелося втекти прямо з-під вінця – до сумнівів сновидицы в прийнятому рішенні в реальному житті, страх перед обставинами, що склалися.

Наречений збігає від сновидицы з весілля – до зради обранця.

Для чоловіка, побачити, як наречена збігає з весілля – попередження про те, що друга половинка лукава, обманює і маніпулює ним.

Друга

Слід уважно поставитися до поточних і майбутніх справах. Все буде валитися з рук, можливі серйозні помилки і прорахунки. Це зробить негативний вплив на моральний стан сновидця, призведе до занепаду сил і навіть депресії. Сонник рекомендує на деякий час відволіктися від справ і просто відпочити від усього.

Без нареченого

Побачити себе нареченою на церемонії одруження, де немає нареченого – до неприємних подій і пригод. Потрібно зібратися з думками та силами й уважно придивитися до сімейних справ і подій. Перед початком нової справи варто проявити акуратність і ретельно зважити всі за і проти. Також сон може означати, що мріям сновидця не дають здійснитися непереборні перешкоди.

Несостоявшаяся

Весілля, яка так і не відбулася уві сні, попереджає про необхідність проявити відповідальність у справах, звернути увагу на дрібниці. Це дозволить уникнути помилок і невдач.

Плакати

Сльози на власному весіллі у сні застерігають від стосунків і створення сім’ї з нелюбом людиною в дійсності. Такий союз принесе обом сторонам лише тугу і нереалізовані бажання. Незалежно від причин, які підштовхнуть сновидця до укладення шлюбу з нелюбом, робити цього не варто.

Засмучена (скасувати весілля)

Обрив торжества, яке вже у розпалі – поганий знак. Якщо скасування весілля супроводжується розладом сновидця – найближчим часом з’являться справи, які не вдасться завершити. Якщо розлад весілля супроводжується радістю – спаде вантаж, який тиснув довгий час, однак нічого хорошого сновидінню це не дасть.

Таким чином, нічні марення, в яких відбувається весілля, мають різні тлумачення. Якщо сон передвіщає неприємності не варто засмучуватися раніше часу, можливо, це попередження, звернувши увагу на яке вийде уникнути проблем і складнощів в дійсності.

Сонник - тлумачення снів