Цілуватися в сні – до чого сниться сон з поцілунками, тлумачення по сонникам — До чого сниться сон

Сновидіння деколи можуть зацікавити, здивувати, а може навіть налякати і пробрати до мурашок. Здавалося б, хіба поцілунок – таке приємне і повне любові дію, може символізувати щось погане, негативне? На жаль, може. Отже, в яких же випадках поцілунок – це добре, а в яких – погано?

Сонник Міллера

Густав Міллер вважає поцілунки уві сні спірним символом. Немає чіткого тлумачення даного сновидіння. Наприклад, з одного боку, якщо вам сниться, як ви цілуєте родичів, то найближчим часом доля обіцяє вам приємні щасливі зміни.

Якщо ж предметом вашої любові виявилася ваша рідна мати, то вас очікує удача і успіх у сфері кар’єри. Однак поцілунки далеко не завжди обіцяють що-небудь хороше і приємне. Так, наприклад, сновидіння, в якому чоловік цілує свою кохану в непроглядній пітьмі, обіцяє вам небезпеку, яку ви потрапите через розпусти. Тому настійно рекомендується тримати під контролем свої бажання.

Сонник Ванги

Велика провидиця Ванга вважає, що поцілунок з чоловіком обіцяє повну щастя і гармонії спільне життя. Якщо ж у вашому сновидінні ви цілувалися зі своїм ворогом або недоброзичливцем, то найближчим часом ви примиритеся з тими, з ким не так давно посварилися.

Не турбуйтеся, всі старі образи будуть забуті раз і назавжди.

А ось в тому випадку, коли перед тим, як ви стикнулися з партнером губами, вас хто-небудь помітив, то це означає, що ваші близькі друзі, яким ви повністю довіряєте, здійснять по відношенню до вас підлість.

Тому рекомендується придивитися до свого оточення, щоб вчасно помітити негідника.

Ісламський Сонник

В ісламському соннику сказано, що поцілунок з тією людиною, до якої ви нічого толком не відчуваєте – показник розпусти. Постарайтеся вести себе трохи скромніше.

Кому приснився такий сон?

 1. Якщо ви – чоловік, і вам приснилося, ніби ваша кохана або навіть вже дружина пристрасно цілується з іншим, то, логічно, що таке сновидіння символізує подружню невірність. Однак не варто відразу ж звинувачувати дружину в зраді, тому що цілком можливо, що цей сон є знаком від вашого власного підсвідомості: ви стали мало часу проводити з коханою, їй катастрофічно не вистачає любові, турботи і ласки, ви це бачите, але чомусь нічого не змінюєте.
 2. Для заміжньої жінки, якій приснилося, що їй дарує пристрасні поцілунки її коханець, цей сон може бути попередженням: ваш роман на стороні незабаром розкриється, тому як можна швидше припиняйте порочний зв’язок. Також деякі сонники стверджують, що подібне сновидіння має ще й інший сенс: у сімейному житті, можливо, вам дуже не вистачає любові і ласки, тому ви пішли «наліво», проте совість постійно мучить вас, ви сильно турбуєтеся, раптом обман розкриється.
 3. Дівчині, яка знаходиться в постійних відносинах, сновидіння, в якому її коханий цілує іншу, передвіщає в реальному житті нещирість, а може навіть зраду коханого. Вірити даним передрікання чи ні – ваш вибір, однак, повірте, ваше власне підсвідомість не даватиме неправдивих пророцтв, а тому настійно рекомендується придивитися до своєї другої половинки, щоб вчасно зловити його за руку, а потім вже діяти так, як того потребує конкретна ситуація.

З ким був поцілунок у сні?

 1. Якщо уві сні ви цілувалися зі своїм колишнім чоловіком або просто хлопцем, з яким ви вже розлучилися, то в глибині душі, цілком можливо, ви сумуєте за ним і хочете знову відновити стосунки. Ви, на жаль, не можете відпустити колишнього коханого. Однак також чимале значення має те, як ви себе почуваєте після пробудження. Наприклад, прокинувшись у гарному настрої, ви можете бути впевнені, що наснилося вам сновидіння символізує остаточне завершення ваших відносин – своєрідний підсумок.
 2. Поцілунок з одним або ж однокласником обіцяє швидку сварку з ним або розставання. Цілком можливо, що вам доведеться розстатися у зв’язку з від’їздом одного з вас, в інше місто або країну.
 3. Якщо вашим партнером у сні став абсолютно незнайома вам людина, то це пророкування про аморальних вчинках, які ви, можливо, зробите в найближчому майбутньому. Однак пам’ятайте, що попереджений, значить озброєний. Не піддавайтеся скороминущим слабкостям, думайте наперед.
 4. Дивне сновидіння, в якому ви цілуєтеся з незнайомою вам людиною у темряві або, того гірше, в під’їзді, означає, що ви занадто легковажно ставитеся до грошей. Якщо ви не почнете витрачати заощадження більш раціонально, ризикуєте потрапити у неприємну ситуацію, коли коштів катастрофічно не вистачає на головні потреби.
 5. Поцілунок з начальником є попередженням: ваша безвідповідальність і неуважність незабаром може привести до звільнення. Тому настійно рекомендується якомога швидше взяти себе в руки і підходити до кожного робочого дорученням з максимальною відповідальністю, віддаватися справі цілком і повністю.
 6. Дотик губами до якого-небудь знаменитого людині(актор, знаменитість) – це, безумовно, хороший знак. Це означає, що ви підсвідомо асоціюєте себе з ним, а тому в реальному житті несвідомо почнете на нього рівнятися, завдяки чому значно поліпшите своє життя в цілому.
 7. Поцілунок з президентом означає, що в глибині душі вас дуже турбує обстановка в країні, в якій ви проживаєте.
 8. Сновидіння, в якому ви цілувалися з померлою людиною, але при цьому відчули радість, полегшення і задоволення, означає, що в реальному житті вас очікує низка приємних подій. А ось відраза, що випробовується при поцілунку, символізує важку хворобу, яка наздожене вас незабаром.

Тлумачення за типом поцілунку

 1. Пристрасний поцілунок в губи символізує щасливі і тривалі стосунки. Якщо ви заміжня, то можете бути спокійні, побут не «з’їсть» ваші почуття, вони будуть також міцні, як і на самому початку.
 2. А ось легке торкання губами вашої щоки є не самим хорошим знаком. Цілком можливо, що хтось із ваших близьких і дорогих вам людей зрадить вас найближчим часом. Причому ви ніяк не зможете підготуватися до ножа в спину, так як це станеться дуже несподівано.
 3. До чого сниться поцілунок з міцними обіймами? За тлумаченням багатьох сонників, подібне сновидіння, на жаль, несе в собі лише негатив – у найближчому майбутньому на вас чекає розлука, і сльози.

Варіанти сну з поцілунком

Бачили уві сні цілуються дітей? Можете бути спокійні, це хороший знак. Незабаром ви примиритеся з тими членами своєї сім’ї, з якими в даний момент знаходитесь в сварці. Якщо у відносинах з близькими у вас все добре, то можете розраховувати на значне підвищення фінансового стану.

Якщо ви були лише спостерігачем поцілунку будь-якої пари, то це значить, що незабаром ваше життя помітно покращиться. Особливо це стосується тих людей, які в даний момент відчувають матеріальні труднощі.

Підводячи підсумки, побачений поцілунок нічого страшного не віщує. Максимум – може попередити про нещирість вашого партнера, проте завжди краще дізнатися про брехні заздалегідь, чи не так?

Сонник - тлумачення снів