До чого сниться зрада дівчини? Тлумачення сну по сонникам

Сон, в якому людина бачить зраду, часто сильно лякає його. Він побоюється, що це може статися в реальному житті. Однак, не завжди таке сновидіння обіцяє зрада близької людини. В залежності від обставин, це може бути символом фінансового благополуччя або успіху. Негативне значення сон теж має, але в більшості випадків служить попередженням або закликом до дії.

Кому сниться сон зі зрадою?

Самій дівчині (власна зрада)

Сновидіння обіцяє неприємності та конфлікти. Можливо, змінюючи комусь уві сні, дівчина програє ситуацію, яка сталася в реальності. Причому, це не обов’язково була фізична зрада. Вона могла не виправдати чиїхось надій, підвести, не стримати обіцянку. Може бути, своїм вчинком вона когось сильно образила.

Хлопцеві

Сон, в якому хлопець бачить зраду дівчини, пояснюється його страхами. Виходить, у реальному житті він дуже дорожить відносинами і боїться їх втратити. Сновидіння не передрікає зраду в майбутньому, немає нікого підстави підозрювати дівчину в цьому. Навпаки, це символом справжніх почуттів і любові.

ДОВІДКА: Якщо такий сон сниться в період сварок і розставань, він пророкує швидке примирення і подальший розвиток відносин.

Дружині (зрада чоловіка)

Якщо жінці сниться зрада чоловіка, значить, вона не готова до змін, які настануть дуже скоро. Це можуть бути зміни як в особистому житті, так і на роботі. Сон передвіщає конфлікт, причому з самими близькими людьми. Потрібно постаратися налагодити стосунки, щоб уникнути серйозних сварок.

Вагітній

Сон, в якому сталася зрада, для вагітної жінки має кілька значень:

  • Наявність комплексів і незадоволеності. Сновидице може здаватися, що вона недостатньо хороша для свого партнера;
  • Символ того, що у відносинах жінка зі своїм партнером не можуть дійти згоди ні з одного питання.
  • Якщо вагітна бачить, що змінюють їй, скоро вона зможе завершити всі свої незакінчені справи.

Докладний розбір зради уві сні

З одним

Зрада дівчини з одним у сні обіцяє юрбу дрібних неприємностей, проте, вони не сильно вдарять по сновидінню, він зможе подолати. Також цей сон передвіщає, що в реальному житті він може розчаруватися у тій справі, яку розпочав.

На очах у кого-то

Це сон – застереження. Спящему слід дуже уважно придивитися до свого оточення. Можливо, хтось зловживає його довірою, бреше і розпускає чутки. Зараз саме час довіритися своєму внутрішньому голосу.

З незнайомою людиною

Сон обіцяє позитивні зміни в житті. Це можуть бути нові знайомства, корисні зв’язки або більш високооплачувана робота.

Зрада з незнайомцем також говорить про те, що спящему набрид побут і він вже давно хотів би змінити щось у собі або своєму обранцеві. Сон в такому випадку можна сприймати як керівництво до дії.

Колишня дівчина з кимось

Бачити уві сні колишню дівчину з кимось іншим – до розчарування і неприємних зустрічей. Можливо, дадуть про себе знати старі душевні рани. В житті сплячого можуть знову з’явитися люди, з якими він не хотів би відновлювати відносини.

Визнання в зраді (дізнатися або розповідати про себе)

Дізнатися про зраду – до серйозної розмови зі своєю другою половинкою. Можливо, на сімейній раді буде прийнято важливе рішення, яке змінить їхнє життя.

Розповісти про свою зраду – до очікуваних проблем. Сновидець може впасти в стан відчаю.

ДОВІДКА: Якщо чоловік розповідає комусь про зраду дружини, то такий сон обіцяє фінансове збагачення. Причому, чим більше людей дізнається про це, тим багатшою буде реальне життя.

Бити за зраду

Сон не з самим позитивним значенням.

  • Якщо дружина застукала чоловіка з коханкою і побила обох, то в реальному житті її чекає розлучення з чоловіком або втрата якоїсь дорогої власності;
  • Бити чоловіка за зраду – до великої невдачі у важливій справі. Слід зважити і добре обдумати всі свої рішення, ще є час і можливість щось змінити.
  • Якщо чоловік уві сні застукав кохану в ліжку з іншим і підняв на неї руку – до конфлікту і змін, які скоро настануть у житті.
  • Бити дружину і не шкодувати про це – тривожний знак, який говорить про розчарування і песимізм. Слід переглянути свої відносини з другою половинкою і за потреби попросити у неї допомоги.

ДОВІДКА: Якщо уві сні чоловік б’є за зраду не свою дружину, а коханку, то скоро про його пригоди буде відомо всім.

Висновок

Приснилася уві сні зрада – це ще не привід перевіряти на вірність своєї коханої людини. Навіть незважаючи на те, що значення цього сну не завжди позитивне. Сновидіння може бути ознакою невпевненості у власних силах і бажання змінити щось у собі і своєму партнерові.

Сонник - тлумачення снів