До чого сняться війни? Тлумачення сну з війною по сонникам — До чого сниться сон

Більшість людей війну уві сні сприймають як знак тривожний і небезпечний. Але не все так однозначно. Звичайно, побачити військові дії, небезпека і вибухи навколо — не дуже радісно, але в багатьох випадках, в залежності від контексту, битви і перемоги у сні можуть бути доброю ознакою.

Сонник Міллера

Війна трактується в соннику Міллера однозначно — такий сон несе неприємності: чвари в сім’ї, погані новини, проблеми на роботі, спори з дітьми, заздрісних і злих людей, які ось-ось з’являться в житті.

Обережно варто ставитися після такого сновидіння до ситуації на дорозі — можна потрапити в аварію або під колеса автомобіля, отримати травму, важко захворіти.

Єдиний виняток-сон, у якому військові дії з участю сновидця закінчуються яскравою перемогою. У цьому випадку найближчим часом може відбутися дозвіл в позитивну сторону давньої неприємної ситуації. Можуть нарешті підвищити на роботі, піде з поля зору злий і неприємний осіб, відносини в родині стануть мирними і конфлікти вирішаться.

Сонник Ванги

Ванга дуже негативно трактувала сни, пов’язані з війною. За сонником, обіцяють вони дійсно тяжкі біди — хвороба або смерть близької людини, серйозні сварки, що ведуть до розлучення, конфлікт з роботодавцем, який може привести до втрати роботи або пониження в посаді та зарплаті.

Важливо! На думку Ванги, побачив подібний сон потрібно поставитися до нього дуже серйозно і постаратися якомога швидше вирішити накопичені проблеми, щоб вони не «вистрілили» важким негативом.

Особливо негативним є сон, в якому сам сновидець бере участь у військових діях і зазнає поразки або виявляється поранений. Це може свідчити про початок важкого захворювання, яке найближчим часом призведе до загибелі чи інвалідності. Варто якомога швидше піти до лікаря і пройти диспансеризацію.

Ісламський Сонник

Дуже цікаво трактує сновидіння ісламський сонник. Тікати з поля бою, залишивши за спиною бій, за цим сонником — до несподіваного щастя, подарунку, повернення втраченого кохання.

Якщо ж бій відбувається прямо в рідному місті — чекайте посилення кризи, підвищення цін, зовнішніх негативних подій:

 • смерті або хвороби далекого родича або знайомого;
 • погіршення матеріального становища;
 • поломки автомобіля;
 • скасування рейсу в аеропорту.

У будь-якому випадку — сон в основному обіцяє неприємності.

Кому приснилася війна?

Є деяка різниця в загальному тлумаченні снів в залежності від того, хто брав участь у сновидінні — дівчина, чоловік чи дитина.

 1. Для дівчат і жінок особливо негативними є сни, у яких на війну вони проводжають чоловіка, коханого. Це свідчить про нерозв’язних конфліктів у відносинах, які можуть закінчитися розставанням і розлученням.
 2. Для незаміжньої жінки, яка не перебуває у відносинах війна — символ внутрішнього протиріччя, що не дає побудувати сімейне щастя. Можливо, варто поїхати у відпустку, сходити до психолога, поговорити з подругою, вирішити проблемні відносини з батьками.
 3. Для вагітної жінки сон з військовими діями не несе негативу. Швидше за все, жінка носить під серцем сина — причому характер у малюка буде суворим, войовничим і впертим. До цього варто морально підготуватися.
 4. Для чоловіка і молодої людини брати участь в битві і перемогти — символ найближчого успіху на роботі, підвищення на службі, перемоги над конкурентами, успіху і матеріального благополуччя.
 5. Дітям війна сниться рідко. Якщо малюк уві сні бере участь у битвах — батькам варто замислитися, чи не занадто часто він грає в стрілялки на комп’ютері. Якщо ні — можливо, малюк переживає конфлікт у школі. Поясніть йому, що у сні теж можна перемогти ворогів і вийти з битви з гордістю. Після ж постарайтеся відвести дитину до психолога, особливо якщо сон повторюється з ночі в ніч.

Важливо! Якщо сон управляємо — таке буває досить часто — постарайтеся перевести його на позитив. Довести бій до перемоги або бігти з поля битви, залишивши конфлікт далеко позаду — в залежності від ситуації буде непоганим рішенням.

Варіанти сну з війною

Тлумачення багато в чому залежать від контексту. Якщо ви побачили початок війни — це говорить про зміни в житті, які не будуть приємними. Це можуть бути сварки і конфлікти, раптовий переїзд, погіршення житлових умов, хвороба — своя чи рідних.

 1. Бомбардування і вибухи свідчать про захворювання, яке ще не виявив себе, але вже на підході. Варто найближчим часом ретельно прислухатися до самопочуття і здати аналізи.
 2. Літаки, що летять в небі і кидають бомби — до розставання і втрати близьких.
 3. Багато крові навколо, смерть і вбивства, в тому числі з участю сновидця — до глобальних неприємностей і змін, аж до серйозної аварії, в якій може загинути близька людина. Також це свідчить про важкому неврозі або депресії, яка потребує лікування.
 4. Піти на війну, а потім тікати і ховатися говорить про небажання вирішувати проблеми і бажання втекти від них. Якщо уві сні це вдалося — навколо з’явилася природа, синє небо, вода — втекти від лиха вдасться і в реальному житті.
 5. Якщо ж спроби сховатися в місті (підвалі, горищі) призвели до того, що сновидця знайшли — проблеми посиляться, а їх рішення вимагає вдвічі більше сил. У цьому випадку не варто відкладати вирішення завдань на довгий термін — затягування може призвести до ефекту лопнула гумки, яка боляче б’є по обличчю.
 6. Бачити війну як би з боку — неприємності і біди у далекого оточення (колег, рідних, знайомих).
 7. Ядерна війна — найнеприємніше, що можна побачити у сні. Вона свідчить про глобальні катаклізми — кризу, голод, реальної війни або масштабних епідемій.
 8. Танки у війну з німцями говорять про проблеми, що накопичилися, які насуваються, як сніжний ком, і вирішити які сновидець не в змозі. У цьому випадку потрібно звернутися за допомогою до близьких — інакше біда може стати справді реальною.
 9. Війна з китайцями — до появи незрозумілою, важко розв’язуваної ситуації з участю великої кількості недоброзичливців.

Важливо! Перемога у війні — до вирішення всіх проблем у найближчому майбутньому, радісної події і появи гармонії в сім’ї.

У будь-якому випадку, побачивши такий сон, варто бути обережніше — не вступати в конфлікти з оточуючими, бути акуратніше на дорозі, уважніше стежити за дітьми, не допускати сварок з чоловіком або батьками. Перевірити стан здоров’я також буде не зайвим.

Якщо ж сон потряс до такої міри, що немає можливості заспокоїтися — можна уявити собі, що побачене уві сні — зйомки кіно і нічого страшного в підсумку не відбудеться.

Сонник - тлумачення снів