До чого сняться похорон незнайомої людини? Тлумачення сну з похоронами незнайомця Ховати незнайомця сонник

Похорон – це завжди сумно, а іноді навіть лякає і пробирающее до мурашок подія. Тому, коли людині сниться подібне, з ранку він може прокинутися засмученим, збитим з пантелику і з неприємним осадом на душі. Однак далеко не завжди похоронна процесія, привидевшаяся уві сні, обіцяє щось погане. Звертайте увагу на деталі, велика ймовірність, що у вашому випадку подібний сон – не застереження, а знак або навіть подарунок долі.

Похорон незнайомця — тлумачення по соннику Міллера

Густав Міллер стверджує, що сновидіння про те, як ви ховаєте незнайомця в похмурий і похмурий день, є передвісником труднощів, з якими вам доведеться зіткнутися найближчим часом. Складності ці будуть пов’язані в основному зі спілкуванням з оточуючими.

Ховати незнайомого — Сонник Ванги

Велика ясновидиця Ванга тлумачила сон про чужих похоронах, як своєрідне попередження і привід гарненько подумати про те, як ви себе вели. Якщо у сні ви бачили, як несете труну на своїх плечах, то це означає, що незабаром вам випаде шанс отримати гідну грошову нагороду в збиток іншим людям. Однак не поспішайте радіти, тому що насправді це перевірка: вчините підло і візьмете собі гроші – втратите всіх, кого любите.

Також болгарська провидиця вважала, що плакати на чужих похоронах – хороший знак, який дарує позбавлення від всіх тривог і турбот. Всі проблеми, які тривалий період мучили вас і гнобили, на ранок магічним чином зникнуть, вирішаться самі собою.

Небіжчик, похорон в Ісламському соннику

Якщо ви просто бачите покійника, то це хороший знак – ви не тільки вирушите в подорож і подивіться світ, але і збагатитеся під час поїздки. А ось сновидіння, в якому людина похоронений живцем, обіцяє, що незабаром ви будете принижені і скривджені тими, хто бажає вам зла, тому озирніться і приберіть зі свого оточення усіх тих, хто вас недолюблює.

Кому приснився сон з небіжчиком-незнайомцем?

  1. Якщо незаміжньою приснилося, що вона ховає якусь жінку, яку вона не бачили жодного разу в житті, чиє обличчя їй не знайома, то велика ймовірність, що її відносини з молодою людиною зіпсуються. Можна буде практично відчути, як партнер холоне, як згасає іскра. Пам’ятайте, що ще не пізно все виправити і знову запалити вогонь колишньої пристрасті.
  2. Чоловіка, якому привиділися похорон незнайомки, очікує болісний розрив з коханою. На жаль, ніяк виправити або вплинути на це не можна. Ви можете тільки відстрочити розставання.

Чиї були похорони?

Для того, щоб максимально точно тлумачити сновидіння, необхідно звертати увагу на дрібні і, здавалося б, незначні деталі. Наприклад, постарайтеся пригадати, на чиїх похоронах ви були присутні під сні. В залежності від того, ким був небіжчик, залежить і значення ваших мрій.

  1. Дуже поганим знаком вважається, якщо ви побачили, що ховають не дорослої людини, а дитини. Велика ймовірність, що найближчим часом на вас чекають труднощі на роботі. Навряд чи ви зможете їх обійти, тому що вони зваляться несподівано, як сніг на голову. Вам необхідно просто пережити цей період.
  2. Якщо загиблим виявився незнайомий вам чоловік, який дуже схожий зовні на вашого чоловіка, можливо навіть є практично його копією, то найближчим часом в реальному житті почуття до чоловіка кардинально зміняться. Наприклад, якщо до цього у відносинах був холод, то знову спалахне іскра і між вами розгориться справжня пожежа пристрасті з колишньою силою або ж, навпаки, ви зрозумієте, що нічого не відчуваєте один до одного і вирішите розійтися раз і назавжди. У будь-якому випадку, це буде правильне рішення.
  3. Ховають молоду дівчину? Дане сновидіння є своєрідним попередженням: будьте уважні до своєї другої половинки. Справа в тому, що з-за холоду, байдужості і жорсткості можуть постраждати ваші особисті стосунки. Для того, щоб зберегти почуття такими ж теплими і щирими, якими вони є в даний період часу, настійно рекомендується приділяти якомога більше часу своєму партнерові. Проведіть вихідні разом, і неважливо, буде це активний відпочинок або ж перегляд фільмів, не вилазячи з ліжка. В іншому випадку, ваш коханий може вирішити, що ви охололи до нього.
  4. Похорон незнайомого вам літньої людини – не найкращий знак, тому що подібне сновидіння, як правило, віщує труднощі у спілкуванні і, як наслідок, сварки та конфлікти в родині. Для того, щоб їх уникнути повністю або хоча б частково, вам варто бути терпимішими до рідним і близьким, вміти вчасно зупинитися і не продовжувати дискусію.

Підводячи підсумки, похорон, хоч і не є найприємнішим сюжетом для нічних мрій, все-таки не завжди віщують біду. У деяких випадках подібне сновидіння виступає в ролі попередження, завдяки якому ви зумієте уникнути багатьох проблем, а в деяких – навіть обіцяє благополуччя і добро. У будь-якому варіанті розвитку подій не варто повністю покладатися на тлумачення сну, тому що ви і тільки ви є творцем своєї долі.

Сонник - тлумачення снів