До чого сняться поїзда? Тлумачення сну з поїздом по сонникам

Поїзд має досить суперечливе значення у трактуванні снів. А яким воно буде позитивним або негативним залежить від того, які супутні знаки супроводжують поїзд або сплячого в його сновидіннях.

Сонник Міллера

Густав Міллер, автор найпопулярнішого сонника, трактує поява потягу в сні за його прямим значенням. Поїзд означає дорогу. Товарний поїзд означає сприятливі зміни, а пасажирський , який ніяк не може рушити вперед, означає застій в особистому житті сновидца.

Якщо людину в поїзді заколисує, то це символізує важку відрядження, яку згодом гідно оплатять. А приємний супутник у подорожі на поїзді у сні означає, що вам зустрінеться людина, яка у важку хвилину буде вашою підтримкою і опорою.

Рух поїзда по землі обіцяє сновидінню безліч дрібних витрат. Якщо не підійди до питання з розумом, то можна непомітно для себе опинитися в дуже скрутному фінансовому становищі.

Сонник Ванги

Образ поїздки на поїзді в сні по соннику Ванги тлумачиться як передчуття швидких яскравих подій та пригод. Усвідомлено пропускати поїзд і спостерігати, як він віддаляється, означає, що в житті людині не вдасться прийняти зміни, навіть якщо вони позитивні.

Велика кількість вагонів буде означати монотонність і рутину реальному житті, і сильну втому від усього цього. А кількість переходів з одного вагона в інший означає термін, в який ця рутина ніяк не піде з життя сновидця.

Ісламський сонник

Мусульманський сонник звертає увагу на емоції, які викликає у вас поїзд. Туга і смуток обіцяє спящему радість від нового почуття закоханості. А щастя уві сні принесе лише бурхливі з’ясування стосунків із протилежною статтю.

Вистрибувати з вагона на рейки символізує велику кількість домашніх турбот. А якщо поїзд уві сні доводиться дуже довго чекати, то це буде обіцяти обман з боку партнерів по бізнесу або колег на роботі.

Для молодої дівчини

Образ минає уві сні поїзда може сигналізувати про те, що будуть серйозні проблеми з навчанням. Варто більше часу проводити за навчанням.

Але якщо уві сні акцент був на залізниці, то доведеться в майбутньому з головою піти в період розваг і веселощів. Однак, якщо рейки опиняться під водою, то це віщує розставання з коханим. А возз’єднання буде залежати від бажання обох.

Для жінки

Поїзд у сні символізує для жінки подорож. Поїздка в поїзді по голій землі означає низку хвилювань з приводу фінансового питання, який вирішиться благополучно і принесе значний прибуток. Верхня полиця в вагоні і поїздка на ній буде обіцяти неприємний шлях у вагоні поїзда в реальному житті. Або цей, або якийсь інший вчинок принесе витрату грошей даремно, без якої обійтися не вийде.

До того ж значення має ніч, в яку такий символ прийде в сон сплячої:

  • Сон, який привидівся в ніч з неділі на понеділок, означатиме позбавлення від якоїсь небезпеки або хвороби. Діяти треба дуже обережно, і винагороду за обачність не змусить себе чекати.
  • Сни, зі сну в ночі з вівторка до п’ятниці, принесе в реальне життя дрібні негаразди та неприємності. Проте зустріч зі старими знайомими відвернуть від сумних думок.
  • Сновидіння в ночі на суботу і неділю обіцяє здоровий глузд у прийнятті дуже важливого рішення. І навіть якесь бездіяльність не буде у збиток навколишньої дійсності.

УВАГА: Найчастіше поїзд, як і будь-який інший вид транспорту може символізувати втома від трудових буднів і підсвідоме бажання втекти.

Для вагітної жінки

Побачити швидкий поїзд для жінок в положенні, буде означати передчасні пологи. З дитиною все буде добре, і пологи пройдуть легко і безболісно. Головне менше переживати.

Для незаміжньої

Незаміжньої дівчини може приснитися сон, у якому вона спеціально спізнюється на потяг, хоч і намагається його, потім наздогнати, але вже нічого не виходить.

Це означає, що в житті вона противиться тому, від чого втекти, ніяк не вдасться. Це можуть бути труднощі в розриві відносин або зміна місця роботи.

Для чоловіка

Швидкий поїзд уві сні чоловіка може означати, що ви дуже стомилися, постійно перебуваючи у вирі подій. Перевтома загрожує, якщо ви не навчитеся правильно розподіляти свій час і зусилля.

Ніч, в яку чоловіка відвідає даний символ, має не менше значення, ніж сам поїзд:

  • Ніч на понеділок обіцяє зміна ваших бажань. Варто прислухатися тільки до себе і остерігатися брехні і обману.
  • Ночі з вівторка по п’ятницю принесуть в життя сновидця розуміння, що з прийняттям важливих рішень найближчим часом варто почекати. Інакше інтриги зможуть порушити всі ваші наміри.
  • Сни в ніч на суботу і неділю повідомлять вам, що в житті вам вдалося уникнути серйозних неприємностей.

Залізниці

Бачити уві сні залізницю значить відчувати, що ви не можете впливати на своє власне життя. Все йде по накатаній дорозі і ви не бачите можливості згорнути куди-небудь за своїм бажанням, від цього все яскравіше проявляється почуття безсилля.

Вагон поїзда

Якщо уві сні ви стоїте і вважаєте вагони проходить повз поїзда, то чекайте в реальному житті події, які принесуть лише приємні зміни.

Однак якщо вагон всього один, то такий сон нагадує вам про те, що рідним варто приділяти більше часу. Вони потребують вашої підтримки та уваги.

Рейки

Рейки позначають дорогу вашого життя. Тут важливо звернути увагу на те, в якому стані знаходяться шляху. Нові, блискучі рейки буду говорити, що ваше життя рухається у вірному напрямку. А старі, занедбані і несправні залізничні шляхи будуть говорити про те, що пора зважитися на зміни.

Залізничний вокзал

Станція сниться найчастіше, коли людина відчуває якісь переживання з поїздкою. Неважливо їде куди-то він сам, чи хтось з близьких йому людей незабаром вирушити в подорож.

Багато поїздів

У сні, де присутні велика кількість поїздів, слід приділити особливу увагу дрібницям. В цих потягах було багато людей – незабаром доля зведе вас з другом, з яким ви давно не бачилися. Потяги були розфарбовані в яскраві кольори і з них долинали гучні звуки, то значить настав час серйозно замислитися про взаємини з оточуючими. Якщо поїзди чудесним чином рухаються так, що утворюють коло, то варто всі сили кинути на вирішення проблем, що виникли в сім’ї.

Товарний потяг

Товарняк уві сні пророкує важка фізична праця, на відміну від пасажирського, який означає посилені розумові процеси.
Але якщо товарний потяг буде складатися з великої кількості вагонів, то такий сон принесе вам удачу і везіння у всіх комерційних починаннях.

Перон

Очікувати кого-то на пероні повідомляє сновидінню, що найближчим часом збільшиться романтика в житті. Однак сонник застерігає, що довіряти малознайомим людям все ж не варто. Зовнішність буває оманлива.

Їхати куди-небудь

Такий збіг обставин уві сні може сигналізувати майбутнє надходження пропозиції, від якого не варто відмовлятися, адже позитивні наслідки проявляться як в роботі, так і в особистому житті.

Спізнитися на поїзд

Запізнення на поїзд символізує ваше неприйняття наступаючих змін. Перестаньте відмовлятися від них, адже саме з ними відкриються в життя великі перспективи. Якщо не зможете змінити себе, то пропустіть шанс.

Також такий розклад речей як запізнення на поїзд може символізувати почуття спустошеності і невпевненості в завтрашньому дні. В житті ви зайняли вичікувальну позицію, дозволяючи подій розгортатися без вашої безпосередньої участі.

Наздоганяти склад

Спізнюватися на поїзд, але встигнути на рейс буде означати, що в реальності вдасться повернути своє життя в правильне русло. А найближчим часом найкращий момент для реалізації планів. І не тягніть з прийняттям рішення.

Збив поїзд

Якщо уві сні ви потрапили під потяг, то всі сили в реальному житті підуть на боротьбу з дрібними неприємностями. Вони всі будуть подолані, однак знадобиться багато часу на відновлення сил. Тільки внутрішній стрижень дозволить з успіхом їх все пройти.
І постарайтеся з обережністю поставитися до отриманих у сні травм. Це має прямий вплив на реальну життя. З будь-якої, навіть незначної травмою або забиттям варто відразу ж звернутися до лікаря.

Зійшов з рейок

Поїзд, який уві сні зійшов з рейок, буде означати невдача в справах найближчим часом. Варто відкласти прийняття найбільш важливих рішень. Адже низка негараздів з’явиться у вашому житті різко і без будь-яких натяків і попереджень.
Варто приділити особливу увагу тому, в який час року з поїздом сталася аварія. Весна і літо обіцяють швидкий переїзд вдома або на роботі, осінь говорить про втрату колишньої палкості в почуттях до свого партнера, а зима принесе фінансову прибуток.

ВАЖЛИВО: Якщо поїзд зійшов з рейок на високій швидкості, то це буде означати втрачену можливість, на яку покладали дуже великі надії.

Сідати в поїзд

Зміни чекають тих, хто сідав на поїзд у сні. Згадайте, з якими емоціями ви робили це дія. Якщо всередині було радісне передчуття, то й зміни будуть аналогічними. Якщо ж був дискомфорт або смуток, то зміни в житті будуть не настільки райдужними.

ЦІКАВО: Негативне значення має сон, де на поїзд ви сідаєте з великою кількістю багажу. Це буде означати, що на ваші плечі ляже рішення і своїх, і чужих проблем.

Купувати квиток

Якщо уві сні довелося витрачатися на придбання квитків на поїзд, то варто постаратися захистити себе і своїх рідних від людей, які не вселяють вам довіри. Інтуїція вас не обманює, прислухайтеся до себе.

ДОВІДКА: Подарувати свій квиток на поїзд комусь означає в реальності відмовитися від відмінною можливості.

Встигнути на потяг

Якщо вийде наздогнати потяг і потрапити в нього, то в майбутньому вдасться переїхати в нове житло. Той факт, що ви дуже хочете встигнути, намагаєтеся і вам це вдається говорить про те, що всі намічені плани вам по плечу, а не тільки придбання нового житла.

Чекати

Очікування завжди приносить відчуття дискомфорту. Тому очікування поїзда у сні говорить про те, що ви абсолютно не задоволені життям. У мріях вона вже кардинально змінилася в кращу сторону. Але при цьому навіть вголос ви боїтеся говорити про це, так як зовсім не впевнені, що такі зміни можливі.

Проводжати шлях

Проводжати склад, проїжджаючий повз у сні означає прощання з упущеними можливостями, яке принесе більше полегшення, ніж розчарування.
Також подібний сон може обіцяти розставання з родиною.

Їхати з дітьми

Поїздка в поїзді з дітьми має досить суперечливі значення. Все залежить від того, чи дитина їде з вами чи ні. Подорож з чужими дітьми обіцяє труднощі, які доведеться долати. Якщо ж дитина ваша, то це символізує хворобу близьких людей.

Вийти з поїзда

Залишити поїзд у сні означає, що в житті вам довелося розлучитися з чимось або кимось дуже важливим для вас, і у вашому серці досі живе почуття туги. Ви намагаєтеся закритися від оточуючих і не йдете на контакт.

Однак якщо ви зійшли з поїзда на берег річки або у велике поле, то цей сон обіцяє поповнення в сімействі. А яким шляхом це станеться, ніхто не знає. Бути може, приїдуть далекі родичі погостювати або ж у вас народиться дитина.

Стоїть поїзд

Поїзд без руху може обіцяти труднощі у втіленні намічених планів у життя. Однак у ваше життя увірвуться події, які докорінно змінять звичний життєвий уклад. Вони ніяк не будуть залежати від вас.
Якщо поїзд уві сні рухається дуже повільно, а на станціях варто довгий час, то в реальному житті належить сильне хвилювання

Сонник - тлумачення снів