До чого сниться застілля – сонник, тлумачення сну про банкет, гулянку з випивкою і друзями, свято чи весілля у сні

Світ сновидінь завжди притягував і лякав людини. Під час сну можна стати учасником або спостерігачем різних подій, і завжди цікаво, що вони знаменують собою. Так, побачивши уві сні застілля, багатьох долають сумніви в тому, чи добрий це знак. В житті застілля з рідними або друзями несе тільки позитивні емоції, сновидіння ж із застіллям не завжди буде добрим провісником, все залежить від обставин і емоцій сплячого в момент сну.

Застілля по соннику Міллера

Сонник Міллера трактує сон, де має місце бути застілля, як символ сімейного благополуччя, провісник щасливих моментів і зустрічей. Сімейним людям такий сон обіцяє впевненість у своєму партнері, його благонадійність.

Веселе застілля, що приносить позитивні емоції побачив, є передвісником нових знайомств і зустрічей з доброзичливими людьми.

Більше застілля — до збільшення прибутку

Тлумачення сну про застілля в сонник Ванги

Общесмысловое значення застілля по соннику Ванги — це збільшення наявної прибутку. При цьому можна очікувати не тільки матеріальне благополуччя, але і збільшення числа друзів і хороших знайомих.

Застілля в ісламському соннику

Ісламський сонник дещо в іншому ключі трактує сон, де побачив є учасником застілля. Згідно ісламу таке сновидіння говорить про те, що людина втомився від одноманітності і побуту, його мучать нудьга і туга. Такий сон обіцяє запрошення на різні заходи, які не варто відхиляти, адже вони дадуть шанс завести нові цікаві знайомства.

УВАГА! Якщо сон із застіллям несе негативні емоції побачив (неприємна компанія, несмачна їжа тощо), то його чекають фінансові втрати і ризик залишитися одному.

Кому приснився сон?

Трактування сновидіння з застіллям залежать також від того, кому саме такий сон приснився.

Незаміжньою дівчині

Якщо молода незаміжня дівчина бачить у сні весільне або інше велике застілля, то це є знаком її швидкого заміжжя. Причому, чим багатшим й різноманітнішим накритий стіл, тим багатшою буде передбачуваний наречений. Однак якщо стіл напівпорожній, то це загрожує побачила його фінансові труднощі і бідну життя в шлюбі.

Для заміжньої сон про застілля — хороший знак

Вагітній

Окремого значення саме для вагітних жінок такий сон не несе. Єдине, що можна сказати в цьому випадку, сімейну жінку чекає благополуччя і міцна сім’я.

Заміжній Жінці

Заміжній жінці побачити застілля у сні — це дуже хороший знак. Він обіцяє їй кілька позитивних моментів:

 • звістка про настання вагітності;
 • любов і відданість чоловіка;
 • гармонію і везіння;
 • міцну і дружну сім’ю.

ВАЖЛИВО! Якщо застілля багате різноманітністю смачної їжі і напоїв, то найсміливіші очікування жінок виправдаються.

Чоловікові

Чоловікам застілля у сні також несе в основному позитивні моменти:

 • перемогу і успіх;
 • підвищення по службі;
 • поліпшення матеріального стану;
 • надбавки та премії на роботі;
 • хороший контракт.

УВАГА! Чоловікам багате застілля обіцяє вийти на новий рівень життя, до якого він прагнув.

Що за застілля було у вашому сні?

Застілля бувають різні і з різних приводів, в залежності від його виду також виділяють кілька трактувань.

Чуже весілля

Побувавши на чужому весіллі у сні, для неодружених і незаміжніх є шанс знайти свою сім’ю, якщо сновидіння було приємним і стіл був повен.

Корпоративний банкет

Побачивши уві сні корпоративний банкет, людина може зробити висновок про те, що робота є одним з важливих елементів його життя. Трактується значення сну в залежності від контексту:

 • банкет повний гостей і смачною їжею та напоями — це до підвищення, новими контрактами і надбавку до зарплати;
 • банкет приніс побачив отрицательнее емоції — швидше за все на роботі чекають проблеми і розбіжності з начальством.

День народження

Якщо людині приснилося застілля з приводу його дня народження, це може означати його обмеженість обставинами і факт того, що зачепили його самолюбство. При цьому, якщо емоції від сну були позитивні, тобто можливість швидкого виходу з цього стану.

Гулянка старих знайомих і друзів

Гулянка старих друзів, безсумнівно приємний захід, але якщо людина побачив уві сні таке застілля, це може означати рішення будь-яких спорів або розбіжностей з реальними родичами або друзями.

Велике свято(багато незнайомих людей)

Побачити в сні велике свято з багатим застіллям в цілому непогано, це обіцяє фінансове благополуччя. Якщо під час застілля чоловік бачить багато незнайомих людей, то це недобрий знак, який може обіцяти біди, необхідно проявляти обережність.

Тлумачення сну по подробиць

Подробиці або контекст сну також має значення в його тлумаченні.

Багато людей на застілля

Кількість людей на застілля не стільки відображає його суть, скільки, хто саме ці люди. Велика кількість родичів говорить про найближчих спорах з рідними, багато незнайомих людей обіцяє різні неприємності, може статися сварка з вини сторонніх людей.

Велика кількість випивки у сні говорить про проблеми з алкоголем в житті

Дуже багато випивки на застілля

Велика кількість випивки уві сні під час застілля попереджає людину про проблеми з алкоголем, можливо варто обережніше до нього ставитися, є загроза того, що побачив такий сон зіп’ється.

Так, різні сонники і різний контекст дають різноманітні трактування сну з застіллям, завдання побачив тримати на контролі себе і свої емоції.

Сонник - тлумачення снів